Avicenna Esenler Hastanesi

Home / Hastanelerimiz / Avicenna Esenler Hastanesi
Avicenna Esenler Hastanesi

Esenler Avicenna Hastanesi

Sağlıkta kalite sloganıyla hareket eden Avicenna Esenler Hastanesi, 2006 senesinde Eseneler’de kuruldu. Esenler’in en eski kurumlarından birisi olan Avicenna Hastanesi, teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak, hastalarının memnuniyetini birinci sıraya koymuş çalışanlarıyla hizmet vermektedir. Çalışkan ekibiyle, dünya standartlarını karşılayacak modernlikteki yapısıyla ve tecrübeli doktorlarıyla hizmetini sürdürmektedir. Teknolojinin bütün imkanlarından faydalanılan hastanede senenin 365 günü boyunca tecrübeli kadrolarıyla hizmet vermektedir. Esenler Avicenna Hastanesi, poliklinikleri, sağlık personelleri, doğumhaneleri, radyoloji birimi, yoğun bakım, kadın doğum bölümü, ameliyathaneleri ile birlikte 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

Esenler Avicenna Hastanesi, bütün çalışanlarını paydaş olarak görerek, tüm misyon ve vizyonlarını da göz önünde bulundurarak, hedeflerine ulaşmak için çalışmaktadır. Bu bağlamda tüm çalışanların hukuki haklarına saygıyla yaklaşmakta ve çalışanlarının haklarını kendi hakları gibi korumaktadır. İnsan onurunun gerektirdiği şekilde karşılıklı olarak saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde faaliyetlerine devam eden Özel Avicenna Hastanesi, tüm sorumluluklarının farkındadır ve bütün çalışanları için eşit ve adil bir ortam sunmak konusundaki yükümlülüklerinin bilincindedir.

Hastalarının yaşam standartlarını arttırmak ve tıp teknolojilerinin gelişmesine fayda sağlamak için faaliyetlerine devam eden Avicenna Esenler Hastanesi, korumacı ve tedavi etmeye yönelik hizmetlerini sürdürmektedir. Tıp teknolojilerinin ulaşabildiği en son seviyelerde yayılmış ve bütünleşmiş bir yapı kurmayı hedefleyen Özel Avicenna Hastanesi, hastalarının ekonomik koşullarına uygun çalışmalar yürütmeyi de istemektedir. Öte yandan, sağlık teknolojilerinin gelişmesi adına yeni kabul edilebilecek tüm bilgileri ve uygulamaları da gelişime yönelik desteğiyle ilerletmektedir.

Sağlık alanında hemen hemen tüm hizmetleri içerisine alan bir mükemmellik ve hasta memnuniyeti hizmeti sunmayı isteyen hastane, hastalarının memnuniyetini birinci hedef haline getirmiştir. Dürüst, çalışkan ve iyi bir çalışma grubuyla ilerleyen Avicenna Esenler Hastanesi, kendisini kanıtlamış ve dünya standartlarını karşılayan tesisleriyle hizmet sunmaktadır. Hastanede tedavi gören tüm hastalar, sağlıklı bir yaşamın teşvik edilmesi adına tüm çalışmalardan ve koruyucu faaliyetlerden faydalanabilmektedir. Bütün hastalar ırk, dil, din, mezhep, cinsiyet, siyasi düşünce, ekonomik ve sosyal durum fark etmeksizin tedavi almaktadır. Bütün hastaların, tüm sağlık hizmetleri hakkında bilgi alabilme hakkı mevcuttur.