İstanbul Saç Ekimi Fiyatları

İstanbul Saç Ekimi Fiyatları 2020

Saç ekimi yaptırmayı düşünen hemen hemen herkesin ortak merakı, İstanbul saç ekimi fiyatları 2020 fiyat listesi olmaktadır. Peki, 2020 yılında saç ekim fiyatları ne kadar olmuştur? Saç ekim fiyatları Türkiye genelinde 2000 TL ile 50000 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir. Bu fiyatlar hastaya ve saç ekim merkezi durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Saç Ekimi Fiyat Listesi

Saç ektirme fiyat listesi 2020 yılında da büyük değişiklikler gösterebilmektedir. Bu değişikliklerin nedeni, kliğin durumuna ve hastaya göre değişmesinden kaynaklanmaktadır. Kimi hastalara bazı klinikler yüksek fiyatlar verebilmektedir. Bu noktada fiyat araştırması yapanlar için en güncel saç ekimi fiyat listesi bu yazıda yer almaktadır. Hasta için belirlenecek olan yönteme göre saç ektirme ücretleri farklılıklar gösterebilmektedir. Bu noktada fiyat faktörleri, çok sayıda değişkenden etkilenir. Genellikle hastalar için adet başı greft fiyatları belirlenir ve toplam ücret hastaya söylenir.

DHI Saç Ekimi Fiyatları

Yeni saçlarına kavuşmak uğruna fiyat araştırması yapanlar için, DHI saç ekimi fiyatları İstanbul genelinde 2020 yılında 8 bin ile 10 bin Türk Lirası arasında değişmektedir diyebiliriz. DHI tekniği ile saç ekimi, FUE tekniğine göre biraz farklıdır. DHI tekniği ile tek bir seansta 1500 – 2500 arasında greft ekimi gerçekleştirilebilir. DHI belirli bölgelere çok daha sık saç ekilmesi için ideal bir yöntemdir. DHI saç ekimi sırasında ekilen saçlar, doğal saç çıkma yönüne göre ekilir. DHI saç ekimi fiyatları 2020 yılında da değişiklikler göstermektedir.

FUE Saç Ekimi Fiyatları

İstanbul FUE saç ekimi fiyatları 2020 yılında 6000 TL ile 10000 TL arasında değişiklikler göstermektedir. FUE saç ekimi yöntemi ile bir seans esnasında tam 3000 ile 4500 arasında gref ekimi yapılabilmektedir. DHI tekniğinden farklı olarak biraz daha fazla yara ve kanama görülebilir. FUE tekniği ile çok daha geniş bir alana saç ektirme işlemi gerçekleştirilebilir. FUE tekniği ile saç ekimi yaptıracak kişilerin saçlarını kestirmesi gerekir. DHI tekniğinde ise traşsız saç ekimi mümkündür. DHI tekniği ile saç sıklaştırma ekimi de yapılabilmektedir.

Kaş ve Sakal Ekimi Fiyatları 2020

Saçıyla ilgili hiçbir sorunu olmayan da ya da ekiminin ardından sıranın kaş ve sakal ekimine geldiğini düşünenler için en güncel kaş ve sakal ekimi fiyatları 2020 yılına özel olarak bu yazının içerisinde yer almaktadır. Her ne kadar tedavi görecek kişinin durumu ve ekim merkezine göre farklılıklar gösterse de, kaş ekimi fiyatları 2020 yılında 1000 TL ile 10000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Sakal ekimi fiyatları 2020 yılında diğer yıllara göre pek bir değişiklik göstermemiş ve yine geçen yıl olduğu gibi 2000 TL ile 10000 TL arasında hastaya göre değişiklik göstermektedir.


⚠ Yasal Uyarı

Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.