Avicenna International Hospital Logo

Ataşehir Avicenna Hastanesi

Ataşehir Avicenna Hastanesi Q-SWİTCH LAZER

Ataşehir Avicenna Hastanesi Dermatoloji birimi içerisinde en güncel teknoloji Q-Switch Lazer ile estetik görünümü sağlıyoruz. Uzman kadromuz ile zamanın cildinizde yarattığı hasarı tedavi ediyor ve güzelliğinizi daim kılıyoruz. Q-Switch Lazer fiyatları ve uygulamalar hakkında bilgi için iletişim formunu doldurabilir veya WhatsApp üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hemen Fiyat Bilgisi Alın!

Uygulamalar ve İşlemler

Dört farklı dalga boyuna sahip olan Q-switched lazer, farklı uygulamalar için tercih edilebilir. Q- switch lazer ile yapılabilen işlemleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Tüy Sarartma

Dövme Silme

Karbon Peeling

Cilt Gençleştirme

Leke Tedavisi

Ayak Mantarı Tedavisi

Uygulama Sonuçları

Hızlı ve Kolay Hızlı İyileşme Ağrısız Genç Görünüm Kalıcı Sonuç Güvenli Tedavi

Nedir?

Q-Switch Lazer

Q-switch lazer uygulaması, yüksek enerjili tek darbeli teknolojisi ile çok darbeli lazer cihazlarına kıyasla, daha faydalı ve kapsamlı bir sistemi ifade etmektedir. Güncel teknoloji Q-switch sayesinde ameliyatsız estetik tedavilerden alınan verim maksimum seviyede sağlanmaktadır. Q-switch Lazer uygulamalarının son derece güvenli olması sayesinde, işlem sonrası komplikasyon görülme riski en az seviyededir. Dört farklı dalga boyu olan lazer tedavisinde, etkili tedavi sağlanması için işleme göre lazer boyları ayarlaması gerekmektedir. Birçok dalga boyu bulunan q-switch laser tek bir cihazda birden fazla dalga boyuna imkan sunuyor. Bu sayede cilt üzerindeki birçok farklı sorunun tedavisi sağlanarak, genç ve güzel görünümün ömür boyu sizle kalmasını sağlıyor.

Ataşehir Avicenna Hastanesi Dermokozmetik Klinigi

Ataşehir Avicenna Hastanesi Dermokozmetik biriminde, güncel teknoloji cihazlar ile yapılan uygulamalar dermatologlarımız tarafından yapılmaktadır. Dermatoloji uzmanlarımız, cilt sağlığınızı etkileyen veya estetik kaygıya neden olan sorunlarınıza en uygun tedaviyi uygulamak için sizleri bekliyor. Ameliyatsız güzellik işlemlerden maksimum verimin alınabilmesi için cilt yapısı ve cilt hastalıkları alanında uzman doktorlara kendinizi emanet edin. Hızlı sonuca en etkili şekilde kavuşmak istiyorsanız, Ataşehir Avicenna Hastanesi Dermatoloji bölümünü tercih edebilirsiniz.

Çalışma hayatına 2006 yılında başlayan Mine Çevik, 2013 yılından beri Ataşehir Avicenna Hastanesi’nde hizmetlerine devam etmektedir. Uzmanlık alanıyla ilgili yurt içi ve yurt dışı çok sayıda eğitime ve sempozyuma katılan Dr. Çevik, hem klinik dermatoloji hem de kozmetik dermatoloji alanında gelişmeleri takip etmekte, her iki alanda da aktif olarak tedavi hizmeti vermektedir.

Doktor Ceyda Mumcuoğlu, 2009 yılında başladığı hizmet hayatına, 2018 yılından beri Avicenna Ataşehir Hastanesi’nde devam etmektedir. Yetişkin ve çocuklarda görülen deri hastalıkları ile ilgilenen Dr. Mumcuoğlu, aynı zamanda kozmetik dermatoloji ve tıbbi estetik alanında birçok sertifikaya sahiptir. Ceyda Mumcuoğlu, cilt hastalıklarının tedavisinde güncel teknoloji cihazlarından faydalanarak kapsamlı tedavi sunmaktadır.

Q-Switch Lazer uygulamalarında

çoklu paket indirimleri hakkında bilgi alınız!

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣