Avicenna Görüntülü Doktor Görüşmesi

Home / Avicenna Görüntülü Doktor Görüşmesi

Hasta Kaydı Formu
  TC Kimlik Kartı görüntüsünü "Dosya Seç" butonu üzerinden yükleyiniz: (ÖNÜ)

  TC Kimlik Kartı görüntüsünü "Dosya Seç" butonu üzerinden yükleyiniz: (ARKASI)  Aşama Aşama Avicenna Görüntülü Doktor Görüşmesi

  • Hasta Kaydı

   Hastane Kayıt Sistemi’nde hasta kaydınızın oluşturulması için, tüm bilgilerin eksiksiz olarak girilmesi ve TC Kimlik Kartı’nın ön ve arka fotoğraflarının eklenmesi gerekmektedir. Çağrı Merkezi yetkilimiz randevunuzu oluşturmak ve kaydınızı tamamlamak için size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

  • Ödeme

   Ödeme bilgisini Çağrı Merkezi yetkilimizden aldıktan sonra, sayfada yer alan IBAN numarasına ödemeyi gerçekleştirerek işlem dekontunu buraya tıklayarak 0552 216 39 11 Whatsapp hattımıza göndermeniz gerekmektedir. Ödemenin randevu saatinden en geç yarım saat öncesinde tamamlanması gerekmektedir.

   Anadolu Çınar Sağlık Hizmetleri – Akbank
   IBAN No: TR35 0004 6005 7088 8000 0263 00

  • Başvuru Kabul Edilir ve Randevu Oluşturulur

   Ödemenin yapılması ile randevu gerçekleştirilmiş olur. Çağrı Merkezi yetkilimiz sizinle Hasta No nuzu paylaşır. Ardından size özel olarak hazırlanan bir link gönderilir. Burada belirlenen randevu saatinde Hasta no nuzu girerek doktorla görüşmeniz gerçekleştirirlir.

  • Görüşme Süreci

   Hastalarımız Randevu saatinde hazır bulunmalıdırlar. Bu sayfada daha önce yaptığı görüntülü görüşmelerin kayıtlarını veya reçetelerini bulabilecektir. Doktor hasta görüşmesi 15 dakika sürmektedir.

  • Tetkik ya da Fiziksel Muayene Gerekirse

   Doktorlarımızın hastalarımızdan tetkik istemesi durumunda hastalarımızın hastaneye gelmesi gerekecektir. Böyle durumlar için tüm radyoloji ve laboratuvar bölümlerimiz dezenfekte edilmiştir. Fiziksel muayene gerektiği durumlarda da hastamız hastaneye davet edilecektir.

  • Reçete Takibi

   Doktorlarımızın yazacakları reçeteler, hastalarımıza özel hazırlanan sayfada görülebilecek, indirilebilecek ya da yazdırılabilecektir. Bu reçeteler sayfada kayıtlı kalabilecek, dilendiği taktirde daha sonra yeniden görüntülenebilecektir. Reçeteler online (çevrimiçi) ortamda rahatlıkla eczacıyla paylaşılabilecektir.

  🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣