Hastanelerimiz

Home / Hastanelerimiz

Avicenna Hastaneleri 1992 yılından bu yana İstanbul’un köklü sağlık kuruluşlarından biri olarak hizmet vermeye devam ediyor. İstanbul’un çeşitli lokasyonlarında bulunan 4 ayrı hastanesiyle hizmet veren Avicenna Hastaneleri, modern tıp teknolojilerini yakından takip etmekte ve hasta memnuniyetini temel ilke haline getirmektedir. Çalışkan ve dürüst ekibiyle hizmet veren hastaneler topluluğu, Türkiye’nin en iyi sağlık kuruluşlarından birisi olmak için faaliyetlerini sürdürmektedir. Hastaneler, hastalıklara karşı korumacı ve hastaları iyileştirmeye yönelik tedavileri, bilimin ışığında hastalarına uygulamaktadır. Öte yandan, verilen bütün sağlık hizmetleri, vatandaşların ekonomik durumlarına uygun şekilde ve kaliteden ödün vermeden sunulur. Hastaneler topluluğu, bu bağlamda attğı adımlarda hep bilgiyi ve teknolojiyi, sevgiyle bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.

Avicenna Hastaneleri, modern tıp teknolojilerinin geldiği son noktaya ait cihazlarla donatılmış olan hastaneler bütünü, hastanın hastaneye ilk girdiği andan, teşhis sürecine ve tedavi aşamalarından, taburcu olacağı güne kadar memnuniyeti hedefleyen bir ilkelere sahiptir. Bu çerçevede hastalarının memnuniyetini sağlamakla görevli departmanlar ve çalışanlar istihdam edilmiştir. Sağlık sektöründe mükemmeli elde etmeyi hedefleyen uzman birimler, uzman doktor kadrosu ve güçlü sağlık personelleri, hastaların iyiliğini düşünerek faaliyet göstermektedir. Tüm hastanelerindeki tecrübeli doktorları, poliklinikleri, kadın doğum hizmetleri, doğumhaneleri, radyoloji merkezleri, ve yoğun bakım hizmetleri ile bütün hastaneler 7 gün 24 saat sağlık hizmeti sunar. Hastane bünyelerinde bulunan ambulansları ile İstanbul’un her semtine ulaşım sağlanmaktadır.

İstanbul’un sağlık kuruluşu olarak faaliyetlerine devam eden Avicenna Hastaneleri, bütün çalışanlarını insan onuruna yakışır bir tutumla, adil, saygı ve sevgi içerisinde çalıştırmaktadır. Tüm hastaneler çalışanları için en uygun çalışma ortamını oluşturmak için özel çalışmalar yürütmektedir. Öte yandan her hastanenin yöneticileri, bütün çalışanlara eşit ve adil davranmakla görevlendirilmişlerdir. Hastanelerde düzenlenen eğitimlerle, çalışanların gelişimi sağlanırken, dışarıda yapılan eğitimlere katılmaları adına teşvik yapılır.

Modern dünyanın, modern tıp teknolojileriyle faaliyetlerini yürüten Avicenna Hastaneleri, ahlakı ve etik değerleri tıp teknolojileriyle harmanlamayı başarmaktadırlar. Bilimin ışığında ve etik değerlere bağlı olarak sunulan sağlık hizmetleri içerisinde dahili ve cerrahi poliklinikler bir yana, obezite, saç ekimi, fizik tedavi ve rehabilitasyon ile birlikte ağız ve diş sağlığı gibi özel hizmetler de bulunmaktadır. Avicenna Hastaneleri, bütün hastalarının kişisel verilerini ancak gerektiği durumlarda ve belirli personeller ile kullanmaktadır. Kişisel veriler ancak sağlık hizmetleri için ve hastanın izniyle kullanılabilmektedir. Avicenne Hastaneleri, hiçbir hastasının verilerini, yasal zorunluluğun olduğu durumlar dışında kimse ile paylaşmaz.

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣