Avicenna Umut Hastanesi

Kartal Dış Cephe

Umut Avicenna Hastanesi Genel Tanıtımı

Avicenna Umut Hastanesi, sağlıkta kalite prensibiyle 1998 yılından itibaren Kartal bölgesinde hizmet sunmaya başlamıştır. Avicenna Umut Hastanesi, cerrahi operasyonları modern tıbbın son imkanlarını kullanarak uygulamaktadır. Teknolojinin bütün imkanlarından faydalanılarak hazırlanan Özel Avicenna Hastanesi, senenin 365 günü boyunca, uzman çalışan kadrosu ve tecrübeli doktorlarıyla hizmet sunmaktadır. Öte yandan, poliklinikleri, doğumhaneleri ve ambulanslarıyla da 24 saat hastalarının hizmetindedir.

Kalite ve sevgi gibi ilkelerden bugüne kadar hiç ödün vermeyen Avicenna Umut Hastanesi, tıp teknolojilerini, çalışanlarını ve ilkelerini en doğru şekilde seçerken, sevgi konusunda asla taviz vermemiştir. Sağlık hizmetlerini en ekonomik şekilde hastalarına ulaştırmayı hedefleyen hastane, bütün sağlık çalışanları için de en doğru ve uygun çalışma ortamını sağlamakla görevlidir. Söz konusunun sağlık olması durumunda hassasiyetin her zaman iki kat daha arttığının farkında olan hastane, ırk, din, dil, cinsiyet, ekonomik ve sosyal farklılıklar göz önünde bulundurulmaksızın, tanı ve tedavi işlemlerini uygular.

Avicenna Umut Hastanesi kuruluş sürecinde, insanının en iyi ve en kaliteli sağlık hizmetini alabilmesini istemiş ve bu uğurda faaliyetler yürütmüştür. Bu noktada 2005 senesinde doğan kalite serüveni, 2008 yılında ISO 9001 ve 2008 Kalite Standartları Sertifikası ile güçlendirilmiştir. 2008 senesinde Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite Standartları uyum süreci tamamlanmış, devamlı olarak ilerleme ilkesiyle kalite yolcuğuna devam edilmiştir.

Avicenna Umut Hastanesi Fotoğraf Galerisi

Avicenna Umut Hastanesi Tıbbi Birimleri


Avicenna Umut Hastanesi Hekimleri

Avicenna Umut Hastanesi Anlaşmalı Kurumları

Özel Sağlık Sigorta

Acibadem Sigorta
Allianz Sigorta
Axa Sigorta
Mapfre
Anadolu Sigorta
Quick Sigorta
Magdeburger Sigorta
Unico Sigorta
Generali
Doğa Sigorta
Türk Nippon Sigorta
Ankara Sigorta
Aveon
Arex Sigorta
Groupamai Sigorta
Katılım Sağlık Emeklilik Sigorta
Cigna Sigorta
Ray Sigorta
Sompo Japan Sigorta
Zurich Sigorta
Halk Sigorta
Fortis Sigorta
Demir Hayat Sigorta
Eurocross Asisstance

Ulaşım ve Yol Tarifi

Özel Araç

Kadıköy yönünden geliyorsanız, Bağdat Caddesi minibüs yolu üzerinde sağda hastanemize ulaşabilirsiniz. Gebze yönünden geliyorsanız, D100 yolu üzerinde Kartal Köprüsü’nden, Kartal Merkez’e vardıktan sonra minibüs yolu üzerinde solda hastanemize ulaşabilirsiniz.

Samandıra Otogar

Samandıra Kartal Bağlantısı yolu üzerinde Yakacık Caddesi yolunu takip ederek solda hastanemize ulaşabilirsiniz. Kurtköy D100 üzerinden Pendik Köprüsü’nden sahil yolunu takip ederek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Marmaray

Halkalı-Gebze Marmaray istikametinde Başak İstasyonu’nda indikten sonra istasyon çıkışında hastanemize ulaşmış olacaksınız.

Otobüs

  • 17 Kadıköy-Pendik (Şehit Kemal Tosun durağı)
  • 16 Kadıköy-Pendik (Şehit Kemal Tosun durağı)
  • 16A Üsküdar-Pendik (Şehit Kemal Tosun durağı)
  • 16D Alt Kaynarca-Pendik (Palmiye Durağı)
  • 251 Mecidiyeköy-Pendik (Palmiye Durağı)

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣