Avicenna Kartal Hastanesi

Kartal Dış Cephe

Kartal Avicenna Hastanesi Genel Tanıtımı

Avicenna Kartal Hastanesi, sağlıkta kalite prensibiyle 1998 yılından itibaren Kartal bölgesinde hizmet sunmaya başlamıştır. Avicenna Umut Hastanesi, cerrahi operasyonları modern tıbbın son imkanlarını kullanarak uygulamaktadır. Teknolojinin bütün imkanlarından faydalanılarak hazırlanan Özel Avicenna Hastanesi, senenin 365 günü boyunca, uzman çalışan kadrosu ve tecrübeli doktorlarıyla hizmet sunmaktadır. Öte yandan, poliklinikleri, doğumhaneleri ve ambulanslarıyla da 24 saat hastalarının hizmetindedir.

Kalite ve sevgi gibi ilkelerden bugüne kadar hiç ödün vermeyen Avicenna Kartal Hastanesi, tıp teknolojilerini, çalışanlarını ve ilkelerini en doğru şekilde seçerken, sevgi konusunda asla taviz vermemiştir. Sağlık hizmetlerini en ekonomik şekilde hastalarına ulaştırmayı hedefleyen hastane, bütün sağlık çalışanları için de en doğru ve uygun çalışma ortamını sağlamakla görevlidir. Söz konusunun sağlık olması durumunda hassasiyetin her zaman iki kat daha arttığının farkında olan hastane, ırk, din, dil, cinsiyet, ekonomik ve sosyal farklılıklar göz önünde bulundurulmaksızın, tanı ve tedavi işlemlerini uygular.

Avicenna Kartal Hastanesi kuruluş sürecinde, insanının en iyi ve en kaliteli sağlık hizmetini alabilmesini istemiş ve bu uğurda faaliyetler yürütmüştür. Bu noktada 2005 senesinde doğan kalite serüveni, 2008 yılında ISO 9001 ve 2008 Kalite Standartları Sertifikası ile güçlendirilmiştir. 2008 senesinde Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite Standartları uyum süreci tamamlanmış, devamlı olarak ilerleme ilkesiyle kalite yolcuğuna devam edilmiştir.

Avicenna Kartal Hastanesi Fotoğraf Galerisi

Avicenna Kartal Hastanesi Tıbbi Birimleri

Avicenna Kartal Hastanesi Hekimleri

Kartal Avicenna Hastanesi Anlaşmalı Kurumları

Acibadem Sigorta
Aegon Sigorta
Ak Sigorta
Allianz Sigorta
Anadolu Sigorta
Axa Sigorta
CGM Sigorta
Chubb Sigorta
Ergo Sigorta
Eureko Sigorta
Fiba Sigorta
Fortis Sigorta
Groupamai Sigorta
HDI sigorta
Mapfre
SenCard
SGK
Demir Hayat Sigorta
Halk Sigorta
Güneş Sigorta
Ray Sigorta
Sompo Japan Sigorta
Ziraat Sigorta
Ankara Sigorta
Eurocross Asisstance