Avicenna Gültepe Hastanesi

Gültepe Avicenna Hastanesi

Gültepe Avicenna Hastanesi Genel Tanıtımı

Avicenna Gültepe Hastanesi, uluslararası kalite standartları çerçevesinde, tüm hukuki süreçlere uygun olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Hasta odaklı yaklaşımı ve alanında uzman hekim kadrosunu, disiplinlerarası çalışma biçimi ile bir araya getirerek sağlık alanındaki beklentilere yanıt vermektedir. ‘Kaliteli sağlık hizmeti’ anlayışıyla öncelikli hedefi ‘hasta memnuniyeti’ olan Avicenna Gültepe Hastanesi, bilimsel çalışmalardan, tanı ve tedavi süreçlerine, ileri teknolojik altyapıdan modern sağlık hizmetlerine kadar her alanda sağlık sektörüne üst düzey bir anlayış getirmeyi amaçlamaktadır.

Avicenna Gültepe Hastanesi’nde tüm çalışanlar, bütünlükçü bir yaklaşıma sahiptir ve her türlü sorumluluğu birlikte paylaşır. Tüm sağlık hizmetlerini güleryüz, sevgi ve saygı anlayışıyla vererek, her aşamada sabırlı, nazik ve anlaşılır bir dille hastaları bilgilendirmeyi görev edinir.

Avicenna Gültepe Hastanesi, hasta haklarını koruma, hastaların beklentilerini kaliteli ve etkin bir şekilde karşılama vizyonuna sahiptir. Bu doğrultuda tüm tıbbi birimlerinde uzman doktor kadrosu ve güçlü sağlık personeli ile ileri tanı/tedavi yöntemleri uygulayarak, tüm hastalarına uluslararası standartlarda 7/24 hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Avicenna Gültepe Hastanesi Fotoğraf Galerisi

Avicenna Gültepe Hastanesi Tıbbi Birimleri

Avicenna Gültepe Hastanesi Hekimleri

Gültepe Avicenna Hastanesi Anlaşmalı Kurumları

SGK

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣