Avicenna Gültepe Hastanesi

Ana sayfa / Hastanelerimiz / Avicenna Gültepe Hastanesi

Gültepe Avicenna Hastanesi

Avicenna Gültepe Hastanesi, Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalitesi Standartları ve şartlarını yerine getirmek zorunda olduğu tüm hukuki süreçlere uygun olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Gelişmek ve iyileşmek amacıyla hizmet sunumu yapan hastane, hastalarının memnuniyetini de birincil hedef haline getirmiştir. Bu bağlamda bütün hastaların, hasta yakınlarının ve anlaşmalı olduğu kurumların isteklerini ve taleplerini öğrenmek, memnuniyet seviyelerini sürekli olarak yükseltmek ve standartların üzerine çıkartmak için çalışmaktadır.

Avicenna Gültepe Hastanesi, bütün hastalarının, onların yakınlarının ve tüm çalışanlarının güvenliğini sağlamakla yükümlüdür. Bu bağlamda hizmet süreçlerinde oluşabilecek bütün hataların farkındadır ve sistemlerini düzenli olarak gözden geçirir. İnsan kaynaklı tüm hataların önüne geçmek amacıyla düzenli olarak eğitimler düzenler ve çalışanlarının eğitimlere katılması adına teşvik planlarını uygulamaya sokar. Hizmet seviyesinin gelişmesi adına ortaklıklar kurar ve bu ortaklıkların ilerlemesi adına ilişkilerini ilerletmeye çalışır. Tüm ortaklıklarının performanslarını düzenli olarak ölçer ve nasıl daha ekonomik ve nasıl daha hızlı sağlık hizmeti sunulabilir sorusunun yanıtını arar.

Avicenna Gültepe Hastanesi, bütün çalışanlarının değerli olduğunun bilincinde olarak, onlar için özel eğitimler düzenler ve dışarı kaynaklı eğitimlere katılım göstermeleri adına destek sunar. Öte yandan, bütün çalışanlar için huzurlu bir çalışma ortamı olması adına faaliyetler yürütür. Ayrıca, çalışanlarının elde ettiği tüm başarıları ödüllendirerek, motivasyonu arttırmayı amaçlamaktadır.

Modern tıp teknolojilerinin gelişimini, yeniliklerini, hem bilimsel hem de yönetimsel gelişmelerini yakından izler ve kendisine nasıl uygulayabileceğinin yanıtını arar. Bütün hastalar için hızlı ve doğru tanı koymak adına faaliyet gösterir, tedaviyi en hızlı şekilde hastaya ulaştırmayı amaçlar. Hastanenin fiziksel çalışma ortamını sürekli olarak yeniler, bütün çalışanları ve hastaları için rahat nefes alabilecekleri bir ortam sunar.

Avicenna Gültepe Hastanesi, tüm etik değerlere bağlı olarak, hasta haklarına karşı saygılıdır. Bütün çalışanlarının ve hastalarının güvenliğini önemser. Tedavi konusunda en iyi standartları sağlamak ve hastalar için en ekonomik koşulları yaratmak, hastanenin en temel hedefleri arasında yer almaktadır. Sunduğu sağlık hizmetlerini ırk, din, dil, cinsiyet, mezhep ya da sosyal ve ekonomik farklılıklar göz önünde bulundurulmaksızın, eşit ve adil biçimde, herkesi için sunmaktadır.