Radyoloji Sonuçları

Ana sayfa / Radyoloji Sonuçları

Ataşehir Avicenna Hastanesi, radyoloji sonuçları için arama yapan hastalara radyoloji sonuç öğrenme sayfası ile online hizmet vermektedir. E-Radyoloji sayfası üzerinden e radyoloji sonuçları öğrenmek isteyen tüm hastalar radyoloji sonuç görüntüleme sayfasına yönlendirilirler. Bu sayfaya gelen hastalar oldukça kolay ve pratik şekilde hasta numarası ve TC kimlik numarası girerek sonuçlara ulaşabilirler.

Radyoloji Sonuç Öğrenme

İnternet üzerinden Avicenna Hastanesi radyoloji sonuçları araması gerçekleştiren bütün hastalarımız, kendileri için hazırlanmış olan e-radyoloji sayfasına yönlendirilirler. Burada istedikleri gibi tüm sonuçları görüntüleme şansına sahiptirler. E-sonuç sistemi her yaş grubundan hastanın kolayca kullanabileceği kolay ve hızlı bir sistem olarak karşımıza çıkar. Test esnasında testi gerçekleştiren uzmanlar, hastalara hasta numaraları verirler. Bu numaralar sayesinde sonuçlara ulaşmak oldukça kolaydır. Hasta numarasını ve TC kimlik numarasını sisteme giren hastalar, 7 gün 24 saat sonuçlarına ulaşabilmektedir. Hastaların tüm radyoloji sonuçları bu sayfa üzerinden arşivlenmektedir. Bu sayede doktorlar geriye dönük olarak incelemeler de gerçekleştirebilmektedir.

E-Radyoloji

E-Radyoloji bölümü, radyolji testleri için sonuçların yayınlandığı sayfadır. Bir diğer deyiş ile, mamografi, röntgen, ultrason, MR ve bilgisayarlı tomografi gibi tüm tıbbi görüntüleme teknikleri ile elde edilen sonuçlar, e radyoloji sayfasında görüntülenebilir. Tıbbi görüntüleme işlemleri, her biri alanında uzman doktor ve teknikerler ile gerçekleştirilmektedir. Ataşehir Avicenna Hastanesi’nde radyoloji sonuçları, bütün doktorlar tarafından aynı anda görüntülenebilmektedir. Bu kabiliyet, farklı branşların aynı zaman aralığında hastayı inceleyebilmelerini ve fikir alışverişinde bulunabilmelerini mümkün kılar. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunan doktorlar hastalıkların erken teşhis ve tedavisinde büyük rol oynar.

Radyoloji Sonuç Görüntüleme

Radyoloji sonuç görüntüleme sayfası üzerinden hastalar, tüm radyoloji sonuçları görüntülemelerini gerçekleştirebilmektedirler. Hastanemize gelen herkes, hasta olmasalar bile, rutin kontroller yaptırabilirler. Radyoloji bölümü hastalarımıza kesintisiz olarak hizmet verir. Birbirinden tecrübeli uzman doktorlar ve radyoloji teknikerleri ile hizmet veren bölüm, gece gündüz sonuç çıkarabilir. Rutin kontroller için radyoloji testleri yaptıran hastalar, herhangi bir hastalıkları varsa erken teşhis ettirmiş olurlar. Dolayısıyla, bir hastalığın teşhisi için hastalık belirtilerini beklemek istemeyen herkes, Ataşehir Avicenna Hastanesi Radyoloji Bölümü’ne başvurabilir. Daha sonra da radyoloji sonuç görüntüleme ekranı üzerinden online olarak tek tıkla tüm sonuçlarına sürekli olarak ulaşabilirler. Bu sayfalar aynı zamanda hastaların sonuç arşivi olarak her daim kayıt altında kalır.

Radyoloji Sonuçları Sonrası Tedavi Süreci

Ataşehir Avicenna Hastanesi’nin internet sitesi üzerinden radyoloji sonuçları sayfasını görüntüleyen hastalar, daha sonra bu sonuçları doktorlara gösterirler. Böylece tedavi süreci başlamış olur. Tedavi sürecinde doktor, ilerleyen günlerde uygulanacak olan tedaviyi belirler ve hasta ile beraber planlamayı gerçekleştirir.

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣