Uzman Doktor Onur Ak

Yoğun Bakım - Ataşehir Hastanesi
Uzman Doktor Onur Ak

1974 yılında Kahramanmaraş’ta doğdum. Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1998 yılında mezun olduktan sonra, Haydarpaşa Numune Hastanesi Anestezi ve Reanimasyon bölümünde asistanlığıma başladım. 2004 yılında asistanlığımı tamamlamamla birlikte özel sektörde çalışmaya başladım. Aynı yıl Avicenna Ataşehir Hastanesi Anestezi ve Yoğun Bakım bölümlerinde çalışmaya başladım. Halen Ataşehir Avicenna Hastanesi’nde çalışmaya devam etmekteyim.

Tüm dahili (KOAH – astım – kalp yetmezliği gibi hastalıklar) nörolojik (inme, epilepsi gibi hastalıklar) cerrahi müdahale sonrası (her türlü cerrahi operasyon sonrası bakım) yoğun bakım ünitemizde takip ve tedavi edilmektedir.

Ameliyathanede yapılan her tür ameliyat için hastalara genel anestezi, bölgesel anestezi uygulanır. Aynı zamanda normal doğumda, ağrısız doğum yine hasta tercihi doğrultusunda tarafımızca uygulanır.

Yoğun bakım ünitemizde, solunum cihazına bağlı üçüncü basamak hastaları tedavi edilmektedir. Gerekli olan tüm girişimsel işlemler yapılabilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.