Laboratuvar Sonuçları

Ana sayfa / Laboratuvar Sonuçları

Ataşehir Avicenna Hastanesi, tüm laboratuvar sonuçları ve tahlil sonuçları işlemlerini, tahlil sorgulama yapan hastalar için online ortamda tek tık ile sunmaktadır. Avicenna hastanesi tahlil sonuçları 7 gün 24 saat öğrenilebilmektedir.

Tahlil Sonuçları

Ataşehir Avicenna Hastanesi’nde neredeyse bütün hastalıkların teşhis, tedavi ve gözlem süreçlerinde laboratuvar bölümü kullanılmaktadır. Bu kapsamda laboratuvar sonuçları büyük önem taşımaktadır. Hastalıkların doğru tanı konması ve tedavi sürecinde büyük önem taşıyan tahlil sonuçları, insan bedeninin çeşitli yerlerinden alınan örnekler sayesinde bulunur. Testler, teknolojinin getirdiği son model cihazlar ile gerçekleştirilir. Uluslararası arenada kabul gören kalite denetleyicileri, Ataşehir Avicenna Hastanesi e-laboratuvar bölümü için gereken denetlemeleri gerçekleştirmektedir.

Laboratuvar Testleri

Hastanemizin laboratuvar bölümünde, enfeksiyon hastalıkları, biyokimya, kadın doğum, mikrobiyoloji ve seroloji gibi alanlar başta olmak üzere, çok sayıda alan için laboratuvar sonuçları çıkarılabilmektedir. Bu kapsamda biyokimya testleri, hormon testleri, hematoloji testleri, mikrobiyoloji testleri, seroloji testleri, kadın doğum testleri, gastroenteroloji testleri, enfeksiyon hastalıkları testleri, genetik testler ve diğer birçok test yöntemleri Ataşehir Avicenna Hastanesi bünyesinde uygulanabilmektedir.

Laboratuvar Test Sonuçları

İnsan bedeninin çeşitli yerlerinden alınan örnekler, modern tıbbın tüm imkanlarından faydalanılarak üretilen cihazlar eşliğinde uzman doktorlar ve laboratuvar çalışanları tarafından incelenir. Laboratuvar test sonuçları, olabilecek en hızlı şekilde çıkartılır ve doktorların kontrolleri için hazır hale getirilir. Bu sayede tedavi süreci olabilecek en hızlı şekilde başlatılmış olur. Modern tıp teknolojisinin en son ürünü test cihazları sayesinde, test sonrası alınan sonuçlar yüzde yüz oranında doğruluk payı göstermektedir.

Avicenna Hastanesi Tahlil Sonuçları

Ataşehir Avicenna Hastanesi tahlil sonuçları araması gerçekleştiren tüm hastalar, hastanemizin e-laboratuvar bölümüne yönlendirileceklerdir. Burada tahlil sorgulama işlemi gerçekleştirmek isteyen hastalar, hasta numarası ve TC kimlik numarası girerek, tüm tahlil detaylarını görebilmektedir. Eğer siz değerli hastalarımız, laboratuvar sonuçları ve tahlil sonuçları öğrenmek istiyorsanız Ataşehir Avicenna Hastanesi tahlil sonuçları sayfası üzerinden tahlil sorgulama gerçekleştirebilirsiniz. Hem tüm hastaların zorundu tahlilleri hem de bireysel olarak rutin kontroller yaptırmak isteyen hastalar, laboratuvar bölümümüze tahlil verebilir ve sonuçlarını öğrenebilirler.

Tahlil Sonrası Tedavi

Ataşehir Avicenna Hastanesi’nde tüm tahlil işlemlerinin ardından tedavi süreci başlar. Bu süreç doktor tarafından hasta ile belirlenir. Ataşehir Avicenna Hastanesi’nde herkes, herhangi bir hastalığa yakalanmadan önce, düzenli olarak testlerini yaptırabilir. Bu testler sayesinde herkes, hastalıkların erken evdeki teşhisini sağlayabilmektedir. Erken teşhis edilen bütün hastalıklar, ileride ciddi seviyelere gelmeden ve büyük sağlık problemleri yaratmadan tedavi edilebilmektedir. Bu kapsamda yaptırılacak olan bütün testler e-laboratuvar bölümü üzerinden kontrol edilebilir.