4. Türkiye Altın Marka Ödülleri’nden Avicenna International Hospital’a 3 Ödül Birden

4. Türkiye Altın Marka Ödülleri'nden Avicenna International Hospital'a 3 Ödül Birden

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Avicenna International Hospital, bu yıl 4’üncüsü düzenlenen İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi & Altın Marka Ödül Töreni’nden 3 ödülle birlikte döndü.

BIG Creative tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen ve Türkiye’nin altın markalarının seçildiği gecede, Avicenna International Hospital 3 ödül birden aldı. Sunuculuğunu haber spikeri Berat Aşıcıoğlu ile oyuncu Şenol İpek’in yaptığı geceye, iş hayatının önde gelen isimleri katıldı. Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de düzenlenen organizasyon, Beyaz TV’den canlı olarak yayınlandı.

Avicenna International Hospital, “Yılın Sağlık Turizmi Markası”, “Yılın Saç Ekimi Merkezi” ve “Yılın Tıp Adamı” dallarında ödüle layık görüldü. “Yılın Sağlık Turizmi Markası” ödülünü Avicenna International Hospital Uluslararası Hasta Direktörü Enes Eren aldı. “Yılın Saç Ekimi Merkezi” ödülünü alan Uzman Doktor Ceyda Mumcuoğlu ise, ödülü tüm Avicenna Saç Ekimi Merkezi çalışanlarına ithaf etti. İç Hastalıkları Uzmanı Doktor Osman Arıkan, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda “Yılın Tıp Adamı” ödülüne layık görüldü.

Yılın Sağlık Turizmi Markası

Türkiye’de sağlık turizmi kültürünü geliştirmek, Türkiye’nin sağlık sistemindeki gücünü tüm dünyaya tanıtmak ve özel sağlık sisteminin ekonomideki rolüne dikkat çekmek amacıyla çalışmalarını sürdüren Avicenna International Hospital, farklı ülkelerden çok sayıda yabancı hastanın İstanbul’da ağırlanmasına öncülük etmektedir. Bu bağlamda yaptığı yatırımların meyvelerini alan Avicenna Sağlık Grubu, önümüzdeki yıllar için de hedeflerini yükseltmektedir.

Yılın Saç Ekimi Merkezi

Avicenna International Hospital bünyesinde yer alan Avicenna Saç Ekimi Merkezi, Yılın Saç Ekimi Merkezi ödülünü aldı. Avrupa, ABD, Afrika ve Arap dünyasından saç ekimi için gelenlerin yanı sıra, Türkiye’nin de hemen hemen her bölgesinden saç ektirmek isteyenlerin ortak merkezi haline gelen Avicenna Saç Ekimi Merkezi, uzman doktorları, saç ekimi uzmanları ve pazarlama ekibiyle bu ödüle layık görüldü.

Yılın Tıp Adamı

Beyaz TV’den canlı olarak yayınlanan bu özel gecede, Uzman Doktor Osman Arıkan Yılın Tıp Adamı ödülünü aldı. Özverili yapısının, çalışkanlığının ve başarılı hekimlik kariyerinin yanında, yöneticiliğini yaptığı birçok sivil toplum kuruluşu ve sosyal sorumluluk projesiyle topluma katkılar sunan Arıkan, ikinci kez Yılın Tıp Adamı ödülünü kazandı.

Paylaş:

⚠️ Yasal Uyarı

“Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣