Avicenna International Hastanesi İsim Tescil Hakkı

Avicenna International Hastanesi İsim Haklarını Aldık

Avicenna Hastanesi olarak bilinen hastanemiz, Avicenna International Hastanesi ® isim haklarını aldı. Yurt dışı faaliyetleriyle adından sıkça söz ettiren ve birçok ödüle layık görülen hastanemiz, bundan sonra uluslararası arenada Avicenna International Hospital adıyla anılacak.

Avicenna international Hospital

Avicenna Ataşehir Hastanesi ilk kurulduğu günden bugüne kadar hasta sağlığını temel amaç haline getirmiş bir özel sağlık kuruluşudur. Hastanenin en büyük hedefi, iyi sağlık hizmetinden herkesin faydalanabilmesidir. Bu bağlamda her kesime hitap eden bir özel hastane olmayı başarabilmiştir. Ataşehir’in en köklü ve bilinen kuruluşlarından birisi olan Aviccenna Hastanesi, mükemmelliği ve hasta memnuniyetini ön planda tutarak kendini kanıtlamıştır. Hem uzman doktor kadrosuyla hem de profesyonel sağlık ekibiyle hizmet veren hastanemiz, tam teşekküllü bir sağlık noktası haline gelmiştir. Bölgesinde elde ettiği başarı ile yurt dışı faaliyetlerine yönelen Avicenna Ataşehir Hastanesi, Avicenna Health Point markası adı altında çeşitli ülkelerde sağlık ofisi açmaya başlamıştır.

Avicenna Yurt Dışı

Avicenna Ataşehir Hastanesi, Avicenna International Hastanesi olmadan önce Avicenna Health Point markasını oluşturarak, Romanya ofisi ve Etiyopya ofisi açmıştır. Etiyopya ofisi ile birlikte Türkiye’nin sağlık turizmi yolculuğuna ciddi katkı sunulmuş, elde edilen başarıyla beraber Bükreş’te ofis açma fikri doğmuştur.

Adis Ababa ofisi, hem Etiyopyalı hastaları hem de çevre ülkelerdeki hastaları Türkiye’de sağlık hizmeti almaya teşvik etmiştir. Zamanla çok sayıda Etiyopyalı hasta Avicenna Ataşehir Hastanesi’nde tedavi görmüştür. Daha sonra açılan Bükreş ofisi, Romanya’dan çok sayıda hastanın Türkiye’ye sağlık turizmi çerçevesinde gelmesini sağlamıştır. Hastalar, hastanemizde tedavi görmeden önce genellikle İstanbul’da 1 hafta vakit geçirmektedir.

Avicenna International Hastanesi Yılın Sağlık Turizmi Markası Oldu

Avicenna Ataşehir Hastanesi elde ettiği yurt dışı başarılarının ardından, geleneksel olarak her yıl düzenlenen Altın Marka Ödül Töreni’nde “Yılın Sağlık Turizmi Markası” ödülüne layık görüldü. Ödülü Avicenna International Hospital Uluslararası Hasta Direktörü Enes Eren aldı. Eren yaptığı konuşmada, bunun bir ekip başarısı olduğunun altını çizerek, hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki çalışanlara ayrı ayrı teşekkürlerini iletti.

Avicenna International Hastanesi İsim Hakları

Avicenna Ataşehir Hastanesi son yıllarda elde ettiği uluslararası başarıları taçlandırmak ve sağlık turizmi arenasında gücüne güç katmak için Avicenna International Hastanesi isim haklarını aldı. İsim değişikliğine giden hastanemiz, yurt içinde Avicenna International Hastanesi, yurt dışında da Avicenna International Hospital olarak başarılarından söz ettirmeye devam edecek.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.