Avicenna International Hastanesi İsim Haklarını Aldık

Avicenna International Hastanesi İsim Tescil Hakkı

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Avicenna Hastanesi olarak bilinen hastanemiz, Avicenna International Hastanesi ® isim haklarını aldı. Yurt dışı faaliyetleriyle adından sıkça söz ettiren ve birçok ödüle layık görülen hastanemiz, bundan sonra uluslararası arenada Avicenna International Hospital adıyla anılacak.

Avicenna international Hospital

Avicenna Ataşehir Hastanesi ilk kurulduğu günden bugüne kadar hasta sağlığını temel amaç haline getirmiş bir özel sağlık kuruluşudur. Hastanenin en büyük hedefi, iyi sağlık hizmetinden herkesin faydalanabilmesidir. Bu bağlamda her kesime hitap eden bir özel hastane olmayı başarabilmiştir. Ataşehir’in en köklü ve bilinen kuruluşlarından birisi olan Aviccenna Hastanesi, mükemmelliği ve hasta memnuniyetini ön planda tutarak kendini kanıtlamıştır. Hem uzman doktor kadrosuyla hem de profesyonel sağlık ekibiyle hizmet veren hastanemiz, tam teşekküllü bir sağlık noktası haline gelmiştir. Bölgesinde elde ettiği başarı ile yurt dışı faaliyetlerine yönelen Avicenna Ataşehir Hastanesi, Avicenna Health Point markası adı altında çeşitli ülkelerde sağlık ofisi açmaya başlamıştır.

Avicenna Yurt Dışı

Avicenna Ataşehir Hastanesi, Avicenna International Hastanesi olmadan önce Avicenna Health Point markasını oluşturarak, Romanya ofisi ve Etiyopya ofisi açmıştır. Etiyopya ofisi ile birlikte Türkiye’nin sağlık turizmi yolculuğuna ciddi katkı sunulmuş, elde edilen başarıyla beraber Bükreş’te ofis açma fikri doğmuştur.

Adis Ababa ofisi, hem Etiyopyalı hastaları hem de çevre ülkelerdeki hastaları Türkiye’de sağlık hizmeti almaya teşvik etmiştir. Zamanla çok sayıda Etiyopyalı hasta Avicenna Ataşehir Hastanesi’nde tedavi görmüştür. Daha sonra açılan Bükreş ofisi, Romanya’dan çok sayıda hastanın Türkiye’ye sağlık turizmi çerçevesinde gelmesini sağlamıştır. Hastalar, hastanemizde tedavi görmeden önce genellikle İstanbul’da 1 hafta vakit geçirmektedir.

Avicenna International Hastanesi Yılın Sağlık Turizmi Markası Oldu

Avicenna Ataşehir Hastanesi elde ettiği yurt dışı başarılarının ardından, geleneksel olarak her yıl düzenlenen Altın Marka Ödül Töreni’nde “Yılın Sağlık Turizmi Markası” ödülüne layık görüldü. Ödülü Avicenna International Hospital Uluslararası Hasta Direktörü Enes Eren aldı. Eren yaptığı konuşmada, bunun bir ekip başarısı olduğunun altını çizerek, hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki çalışanlara ayrı ayrı teşekkürlerini iletti.

Avicenna International Hastanesi İsim Hakları

Avicenna Ataşehir Hastanesi son yıllarda elde ettiği uluslararası başarıları taçlandırmak ve sağlık turizmi arenasında gücüne güç katmak için Avicenna International Hastanesi isim haklarını aldı. İsim değişikliğine giden hastanemiz, yurt içinde Avicenna International Hastanesi, yurt dışında da Avicenna International Hospital olarak başarılarından söz ettirmeye devam edecek.

Paylaş:

⚠️ Yasal Uyarı

“Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣