Adis Ababa Ofisi | Avicenna International Hastanesi

Avicenna International Hastanesi Adis Ababa Ofisi

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Avicenna International Hastanesi, Etiyopya’daki Adis Ababa ofisi ile Etiyopyalı hastalarının sağlık ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Hem Etiyopya hem de çevresindeki ülkeler için güçlü bir sağlık noktası olan Adis Ababa Ofisi, tüm hastaları Türkiye’deki hastanesine yönlendirmektedir.

Avicenna Yurt Dışı Sağlık Hizmeti

Avicenna yurt dışı sağlık ofisleriyle, geleceğin sağlık sistemine bugünden hazırlık yapmaktadır. Böylece Türkiye’nin sağlık turizmindeki başarısını katlayarak güçlendirmektedir. Bu bakış açısıyla Romanya’da bulunan Bükreş Ofisi’nin yanına Etiyopya’daki Adis Ababa Ofisi’ni de eklemiştir.

Avicenna Adis Ababa Ofis, hem Etiyopyalı hem de çevre ülkelerden yabancı hastaları, Türkiye’deki hastanelerine yönlendirerek, tedavi hizmeti sunar. Bu bağlamda güçlü bir sağlık ofisi hizmeti veren Adis Ababa Ofisi, Türkiye’deki merkezi üzerinden organize edilir ve Adis Ababa Ofisi’ndeki temsilciler aracılığıyla hastalara ulaşır.

Avicenna Adis Ababa Ofisi

Avicenna Hastanesi Etiyopya Ofisi, Etiyopyalı hastaların tedavi ihtiyaçlarını karşılayabilmek için güçlü bir çaışma yürütmektedir. Bu çalışma dahilinde tıbbi danışmanlık, acil taşıma hizmeti, ücretsiz servis hizmeti, hastaların kendi dilinde çağrı merkezi hizmeti, çeşitli acil durumlarda hizmet verecek Türkçe asistanlar ve konaklama organizasyonu hizmeti bulunmaktadır. Aynı zamanda Türkiye’ye tedaviye gelmeden önce tedavi öncesi destek ve Türkiye’deki operasyonun ardından tedavi sonrası sağlık desteği sunulmaktadır.

Avicenna International Hospital

Avicenna Hastanesi 1992 yılında sağlık yolculuğunu başlatmıştır. O günden bugüne kadar vermiş olduğu sağlık hizmetlerinin karşılığı olarak, İstanbul’un 4 ayrı önemli noktasında yeni hastaneler açmıştır. Bünyesinde faaliyet gösteren yüzlerce doktoru ve binlerce sağlık personeliyle, Türkiye’nin her bir noktasından gelen hastalarına şifa bulduğu gibi, yurt dışındaki hastaların da tercih ettiği bir hastane haline gelmiştir. Avicenna Kalitesinde felsefesiyle sağlık hizmetleri sunan hastanemiz, gelişen tıp teknolojilerinden sonuna kadar faydalanarak tanı ve tedavi uygulamaktadır. Bu bağlamda Romanya’da olduğu gibi, Etiyopya’da da ciddi bir sağlık markası olmayı başarmıştır. Avicenna International Hospital, açmış olduğu Avicena Health Point merkezleriyle bu başarısını sürdürmek istemektedir.

Adis Ababa Ofisi ve Yılın Sağlık Turizmi Markası

Avicenna Hastanesi, sağlık turizminde elde ettiği başarıyı güçlü bir ödülle taçlandırmıştır. 2020 yılında düzenlenen İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi & Altım Marka Ödül Töreni özel jürisi, Avicenna International Hastanesi’ne “Yılın Sağlık Turizmi Markası” ödülünü vermiştir. Bu ödül hem Avicenna Hastanesi’nin İstanbul’daki merkezinin, hem Romanya Ofisi’nin hem de Adis Ababa Ofisi’nin ortak başarısıdır. Avicenna Ataşehir Hastanesi, yurt dışında yaptığı sağlık yatırımlarını devam ettirmek ve uluslararası arenada Türkiye’yi temsil etmek için çalışmalarını sürdürecektir.

Paylaş:

⚠️ Yasal Uyarı

“Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

Deflex Protez Tedavisi Nedir?

Deflex Protez Tedavisi Nedir?

Deflex protez tedavisi, diş protezlerinde kullanılan esnek bir malzeme olan Deflex ile yapılan bir diş protezi türüdür. Bu protezler, özellikle kısmi diş kayıplarında tercih edilmektedir.

Hünnap Nedir? Hünnap Faydaları Nelerdir?

Hünnap Nedir? Hünnap Faydaları Nelerdir?

Hünnap, Çin hurması veya kırmızı hurma olarak da bilinen, birçok hastalığın ve problemin tedavisinde kullanılan bir bitkidir. Bu bitki, bir zeytini andıran çekirdeği bulunan yeşil

Propolis Nedir? Propolis Faydaları nelerdir?

Propolis Nedir? Propolis Faydaları nelerdir?

Propolis, arılar tarafından ağaç tomurcuklarından ve diğer bitki salgılarından toplanarak üretilen doğal bir arı ürünüdür. Arılar, propolisi kovanlarının iç yüzeyini kaplamak ve dış etkenlere karşı

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣