Avicenna Bükreş Ofisi

Bükreş Ofisi | Avicenna International Hastanesi

Avicenna International Hastanesi Bükreş Ofisi ile Romanya’daki hastalarına da sağlık hizmeti vermektedir. Türkiye’de sağlık hizmeti almak isteyen yabancı hastalar, Romanya ofisi üzerinden Avicenna Hastanesi ile iletişime geçer ve tedavi süreci başlar.

Avicenna Health Point

Avicenna Health Point, gelecek vizyonuyla tüm dünyada sağlık noktaları açarak, hem Türkiye’ye hem de Türkiye’deki sağlık hizmetlerine erişimde ciddi bir misyon edinmeyi istemektedir. Bu vizyon dahilinde Etiyopya’daki Adis Ababa Ofisi ve Romanya’daki Bükreş Ofisi açılmıştır.

Avicenna Health Point, yabancı hastaların ihtiyaç duydukları tüm sağlık hizmetlerini Türkiye’deki hastaneler üzerinden sağlanmasında görev almaktadır. Bu bağlamda yurt dışından gelecek olan tüm hastalar, Türkiye’deki merkez üzerinden organize edilmekte ve yurt dışındaki temsilciliklerle irtibata geçirilmektedir.

Avicenna Bükreş Ofisi

Avicenna Ataşehir Hastanesi, Romanya Bükreş’te sağlık ofisi açarak, Romanyalı hastalarına çok daha kaliteli bir sağlık hizmeti sunuyor. Her bir Avicenna yurt dışı sağlık noktası, hastalara acil sağlık ve taşıma hizmeti, tıbbi koçluk ve danışmanlık, kendi dilinde çağrı merkezi, acil durumlar için Türkçe asistanı, ücretsiz servis imkanı ve konaklama organizasyonu vermektedir. Bununla birlikte Bükreş ofisi üzerinden hastalara operasyon öncesi ve sonrası sağlık hizmeti de sunulmaktadır.

Avicenna International Hospital

1992 yılında tek bir hastane ile yolculuğuna başlayan Avicenna International Hospital, bugün İstanbul’daki 4 farklı hastanesiyle sağlık macerasını devam ettirmektedir. Avicenna Hastanesi bugün bünyesinde yüzlerce doktor ve binlerce sağlık personeli bulundurmaktadır. Avicenna Kalitesinde sloganıyla verilen sağlık hizmetleri, uluslararası standartlarda tanı ve tedavi ile taçlandırılmıştır. Öyle ki, yurt dışından Türkiye’ye sağlık hizmeti almaya gelen hastalar, Avicenna Ataşehir Hastanesi’ni tercih eder olmuştur.

Avicenna International Hastanesi, gelecek vizyonu için yaptığı çalışmalarla yeni markalar yaratmaya devam etmektedir. Önümüzdeki yıllarda açılacak olan yeni sağlık ofisleriyle, ülkemizin sağlık turizmine katkı sunmaya devam edecektir.

Bükreş Ofisi ve Yılın Sağlık Turizmi Markası

Avicenna International Hospital, 2020 senesinde dördüncü kez düzenlenen İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi & Altın Marka Ödül Töreni özel jürisi tarafından “Yılın Sağlık Turizmi Markası” ödülüne layık görüldü. Bu ödül, Avicenna Hastanesi’nin sağlık turizminde yakaladığı üst düzey başarının en önemli göstergelerinden birisidir.


⚠ Yasal Uyarı

Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.