Anadolu Yakası Uyku Laboratuvarı

anadolu yakası uyku laboratuvarı

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Anadolu Yakası Uyku Laboratuvarı yazımızda, Asya Kıtası’nda ulaşabileceğiniz uyku laboratuvarlarında bahsedeceğiz. Uyku laboratuvarına sahip hastaneler ve içeriğindeki özellikler için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Uyku Laboratuvarı Nedir?

Uyku laboratuvarı veya uyku kliniği, derin uykuda sorun yaşamanıza neden olan durumların teşhisini sağlamaktadır. Tüm gece kamera, ses ve sensörlerle izlenen uyku odalarında, gece boyunca hareketleriniz analiz edilmektedi. Uyku esnasında nefessiz kalma gibi uykudan uyanmanıza neden olabilecek ciddi sorunların tespiti ile daha kaliteli bir uyku çekmeni sağlanabilir. Çoğu kişi tarafından önemsiz görülse de iyi bir gece uykusu tüm hayatınızı etkilemektedir. Uykunuzdan dinç ve enerji dolu uyanmak, güne daha iyi konsantre şekilde devam etmenizi sağlamaktadır. Bu nedenle gece uykunuzu bölen veya uykuya geçmekte zorluk yaşatan sebebin teşhisi oldukça önemlidir. Tam teşhisin sağlanabilmesi adına gece uykunuzun gözlemlenmesi gerekmektedir. Uykuya dalma süreniz, uyku esnasında fiziksel değişimlerimiz ve daha fazlasını uyku polikliniğinde analiz edilir.

Anadolu Yakası Uyku Laboratuvarı

Anadolu Yakası uyku laboratuvarı arayışınız bulunuyorsa, Ataşehir Avicenna Hastanesi Uyku Laboratuvarı bölümümüze göz atmanız yeterlidir. Güncel tekonoloji cihazlarla donatılan kliniğimizde, uyku odasında kendi evinizin rahatlığına ulaşabiliyorsunuz. Evinizdeki gibi bir uyku uyurken aynı zamanda hastalığının teşhisi için gözlemleniyorsunuz.

Ataşehir Avicenna Hastanesi Uyku Laboratuvarı;

Avicenna Hastanesi uyku laboratuvarı bölümü içerisinde kişiye özel uyku odaları bulunmaktadır. Uyku odalarına akşam saat 20:00 gibi giriş yapılarak, sabah saatlerine kadar uykunuz gözlemlenmektedir. Oda içerisindeki kişisel kullanım alanları, televizyon ve internet sayesinde kendi evinizin rahatlığında hissedebilirsiniz. Evinizde getireceğiniz uyku objeleriyle daha rahat bir ortam yaratabilirsiniz. Uyku öncesine vücudumuza yerleştirilen sensörler ile değerleriniz, kamera sayesinde fiziksel hareketlerin kontrol edilecektir. Bu sayede akşam uykunuzu bölen alt sebepler keşfedilebilir ve derin bir uyku için tedavi görebilirsiniz.

Sonuç

Anadolu Yakası Uyku Laboratuvarı arayışınız bulunuyorsa, uyku laboratuvarı İstanbul Ataşehir Avicenna Hastanesi’ni tercih edebilirsiniz. Güncel teknolojinin kullanıldığı uyku odaları, sizi hastane odasından çok beş yıldızlı bir otelde gibi hissettirecek. Evinizden uzakta geçireceğiniz bu geceyi en iyi hale getirmek için odada gerekli olan her şey düşünülmüş durumda. Bu nedenle aradığınız her şeye rahatlıkla ulaşabilir ve konforundan ödün vermeden vakit geçirebilirsiniz. Uyku merkezi anadolu yakası için arayışınız bulunuyorsa Avicenna Sağlık grubu sizin için hizmet vermekte. Dilerseniz, Avicenna Hastanesi Uyku laboratuvarı bölümü doktorlarımızdan randevu alarak, ön muayene olabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Uyku polikliniği olan hastaneler neresidir?

Uyku kliniği her hastanede olmamakla beraber, güncel teknolojiyi takip eden hastanelerde bulunmaktadır. Bunlardan biri olan Avicenna Hastanesi’nde uyku kliniği bulunmaktadır. Özel uyku odalarında yapılan uyku testleri ile hastalıkların teşhis ve tedavisi sağlanabilmektedir.

Polisomnografi testi nedir?

Polisomnografi uyku testi, uyku problemleri yaşayan kişilerde görsel ve fiziksel kontroller sağlayarak yapılan uyku incelemesidir.

Uyku polikliniği nedir?

Uyku polikliniği; uyku apnesi, periyodik uzuv hareket bozukluğu, huzursuz bacak sendromu, uykusuzluk sorunu, uyurgezerlik gibi gece davranışlarının tespiti sağlamaktadır.

Uyku laboratuvarında neler yapılır?

Uyku laboratuvarında, gece uykunuz gözlemlenerek uyku esnasında ortaya çıkan sorunların tespiti sağlanır. Gece uykusunda kamera, ses ve ritim kaydedici cihazlar kullanılarak kontrol sağlanmaktadır.

Uyku laboratuvarı fiyatları nelerdir?

Uyku odası fiyatları, seçeceğiniz sağlık kuruluşunun fiyat politikasına göre değişiklik gösterecektir. Uyku laboratuvarı randevu oluştururken, fiyat bilgisi alabilirsiniz. Dilerseniz, Avicenna Hastanesi uyku laboratuvarı fiyatları için 0216 574 10 00 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Paylaş:

⚠️ Yasal Uyarı

“Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

Deflex Protez Tedavisi Nedir?

Deflex Protez Tedavisi Nedir?

Deflex protez tedavisi, diş protezlerinde kullanılan esnek bir malzeme olan Deflex ile yapılan bir diş protezi türüdür. Bu protezler, özellikle kısmi diş kayıplarında tercih edilmektedir.

Hünnap Nedir? Hünnap Faydaları Nelerdir?

Hünnap Nedir? Hünnap Faydaları Nelerdir?

Hünnap, Çin hurması veya kırmızı hurma olarak da bilinen, birçok hastalığın ve problemin tedavisinde kullanılan bir bitkidir. Bu bitki, bir zeytini andıran çekirdeği bulunan yeşil

Propolis Nedir? Propolis Faydaları nelerdir?

Propolis Nedir? Propolis Faydaları nelerdir?

Propolis, arılar tarafından ağaç tomurcuklarından ve diğer bitki salgılarından toplanarak üretilen doğal bir arı ürünüdür. Arılar, propolisi kovanlarının iç yüzeyini kaplamak ve dış etkenlere karşı

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣