Kosova Ofisi | Avicenna International Hospital

Avicenna Prizren Kosova Ofisi

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Avicenna International Hospital, Kosova Prizren’de açılan yeni ofisiyle tüm Kosova’daki hastalara sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. Türkiye’de sağlık hizmeti almak isteyen hastalar, Kosova ofisi üzerinden Özel Avicenna Hastaneleri ile iletişime geçerek tedavi süreçlerini kolaylıkla başlatabilirler.

Avicenna Yurtdışı Sağlık Hizmeti

Özel Avicenna Hastaneleri, yurtdışı sağlık ofisleriyle geleceğin sağlık sistemine bugünden hazırlık yapmaktadır. Tüm dünyada sağlık merkezleri açarak Türkiye’deki sağlık hizmetlerine erişimi kolaylaştırmayı amaçlamıştır. Bu vizyon dahilinde yabancı hastaların ihtiyaç duydukları tüm sağlık hizmetlerini Türkiye’deki hastaneler üzerinden sağlanmasını görev edinmiştir.

Avicenna International Hospital ‘Kosova’ Prizren Ofisi

Avicenna International Hospital, Kosova’da sağlık ofisi açarak, o bölgede bulunan tüm hastalara uluslararası standartlarda kaliteli bir sağlık hizmeti sunuyor. Prizren ofisine gelmek için başkentte oturan hastalar, Priştine – Prizren arası yapacağı yaklaşık bir saatlik yolculuğun sonunda Kosova ofisimize ulaşabilecekler. Her bir Avicenna yurt dışı sağlık noktası, hastalara acil sağlık ve taşıma hizmeti, tıbbi koçluk ve danışmanlık, kendi dilinde çağrı merkezi, acil durumlar için Türkçe asistanı, ücretsiz servis imkanı ve konaklama organizasyonu vermektedir. Bununla birlikte Kosova ofisi üzerinden hastalara operasyon öncesi ve sonrası sağlık hizmeti de sunulmaktadır.

Avicenna International Hospital

1992 yılında tek bir hastane ile yolculuğuna başlayan Avicenna International Hospital, bugün İstanbul’daki 4 farklı lokasyonuyla sağlık dünyasında çıktığı yolculuğa başarılı bir şekilde devam etmektedir. Avicenna Hastanesi bugün bünyesinde alanında uzman yüzlerce doktor ve binlerce sağlık personeli bulundurmaktadır. Avicenna Kalitesinde sloganıyla verilen sağlık hizmetleri, uluslararası standartlarda tanı ve tedavi yöntemleri ile taçlandırılmıştır. Öyle ki, yurt dışından Türkiye’ye sağlık hizmeti almaya gelen hastalar, Avicenna Ataşehir Hastanesi’ni tercih eder olmuştur.

Modern tıp teknolojilerinin en son örnekleriyle donatılan Ataşehir Avicenna Hastanesi, hastanın karşılanmasından, tanı koyulma sürecine, daha sonra tedavi sürecinden, taburcu olmaya kadar, memnuniyeti hedefleyen bir çalışma disiplinine sahiptir. Hastaların memnuniyeti ve hakları için faaliyet gösteren departman ve kadrolarıyla Ataşehir Avicenna Hastanesi, sağlık sektöründe mükemmeliyetçi yaklaşım ile hastalarına hizmet vermektedir. Uzman doktor kadrosu, poliklinikleri, kadın doğum kliniği, doğumhaneleri, radyoloji merkezi, yoğun bakım ve yeni doğan yoğun bakım ünitesi, ameliyathaneleri ve 24 saat hizmet veren ambulansı ile Ataşehir Avicenna Hastanesi, İstanbul’un sağlık merkezi olarak hizmet vermeye devam ediyor. Avicenna Hastaneleri, tüm çalışanlarına insan onuruna yakışır şekilde, saygı, sevgi, adalet ve hoşgörü ortamı sunar.

Avicenna Kosova Health Point ve Bükreş ile Adis Ababa da bulunan ofisleriyle birlikte, önümüzdeki yıllarda açılacak olan yeni sağlık ofisleriyle, ülkemizin sağlık turizmine katkı sunmaya devam edecektir.

Kosova Ofisi ve Yılın Sağlık Turizmi Markası

Avicenna International Hospital, 2020 senesinde dördüncü kez düzenlenen İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi & Altın Marka Ödül Töreni özel jürisi tarafından “Yılın Sağlık Turizmi Markası” ödülüne layık görüldü. Bu ödül, Avicenna Hastanesi’nin sağlık turizminde yakaladığı üst düzey başarının en önemli göstergelerinden birisidir.

Paylaş:

⚠️ Yasal Uyarı

“Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

Hibrit Protez Tedavisi Nedir?

Hibrit Protez Tedavisi Nedir?

Hibrit protez tedavisi, diş hekimliğinde, doğal dişler ve protez dişlerin bir arada kullanıldığı bir tedavi yöntemidir. Bu yöntem, tam protezler, parsiyel protezler veya implantlar gibi

Deflex Protez Tedavisi Nedir?

Deflex Protez Tedavisi Nedir?

Deflex protez tedavisi, diş protezlerinde kullanılan esnek bir malzeme olan Deflex ile yapılan bir diş protezi türüdür. Bu protezler, özellikle kısmi diş kayıplarında tercih edilmektedir.

Hünnap Nedir? Hünnap Faydaları Nelerdir?

Hünnap Nedir? Hünnap Faydaları Nelerdir?

Hünnap, Çin hurması veya kırmızı hurma olarak da bilinen, birçok hastalığın ve problemin tedavisinde kullanılan bir bitkidir. Bu bitki, bir zeytini andıran çekirdeği bulunan yeşil

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣