Operatör Doktor Nazan Aydoğdu Soy Avicenna International Hospital Ailesinde

Op. Dr. Nazan Aydoğdu Soy Avicenna International Hospital Ailesinde

Avicenna Ataşehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümü doktorları arasına Op. Dr. Nazan Aydoğdu Soy da katıldı. Kendisine Avicenna Ataşehir hastanesi olarak “Hoş geldiniz” diyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Nazan Aydoğdu Soy; gebelik takibi, riskli gebelik takibi, dış gebelik, kısırlık, polikistik over sendromu, ağrılı adet görme ve anormal adet kanamaları, rahim ve vajina bölgesinde sarkma, menopoz, düşük, jinekolojik enfeksiyonlar, myom, yumurtalık kisti, polipler, idrar kaçırma, mesane sarkması ve genital estetik bozuklukları tedavilerini uygulamaktadır.

Dr. Nazan Aydoğdu Soy Eğitimi

Kadın Doğum ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Nazan Aydoğdu Soy, 1995 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olarak ‘tıp doktoru’ ünvanını aldı. Ardından 2000 yılında Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Doğum Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yüksek ihtisasımı tamamlayarak ‘uzmanlık’ ünvanını aldı.

Diğer Başarıları

Op. Dr. Nazan Aydoğdu Soy, 2000 yılında Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Doğum Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık ünvanını aldıktan sonra 2010 yılına kadar SSK Van Bölge Hastanesi ve Beykoz Devlet Hastanesi’nde çalıştı. Mesleğinin başından bu yana birçok farklı ulusal ve uluslararası kongreye katılan Op. Dr. Nazan Aydoğdu Soy, bunun yanında Türk Tabipler Birliği, Jı̇nekolojı̇k Endoskopı̇ Derneğı̇ ve Türk Jı̇nekolojı̇ ve Obstetrı̇ Derneğı̇ üyesidir.


⚠ Yasal Uyarı

Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.