Özel Avicenna Hastanesi Öne Çıkan Bölümleri

Özel Avicenna Hastanesi, ilk açıldığı günden bugüne kadar insan sağlığının hedeflendiği bir sağlık kuruluşudur. Avicenna International Hastanesi hakkında merak edilen tüm detaylar bu yazıda yer almaktadır.

Özel Avicenna Hastanesi Ataşehir

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir bölgesinde yer alan Avicenna Hastanesi, içerisinde tek yatak bulunan hasta odaları, uzman sağlık kadrosu ve diğer imkanlarıyla hizmet vermektedir. 24 saat aktif olarak faaliyet gösteren acil sağlık ekibi ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri ile birlikte, tüm İstanbul halkının hizmetindedir.

Ataşehir Özel Avicenna Hastanesi, 2020 yılında dördüncüsü organize edilen İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi & Altın Marka Ödül Töreni’nde “Yılın Sağlık Turizmi Markası”, “Yılın Saç Ekimi Merkezi” ve “Yılın Tıp Adamı” ödüllerine layık görülmüştür. Bir önceki yıl düzenlenen törende de Avicenna International Hastanesi, “Yılın Sağlık Markası” ödülünü almıştı.

Avicenna Hastaneleri

Avicenna Hastaneleri kendi içerisinde dörde ayrılmaktadır. Bu 4 hastane İstanbul’un çeşitli merkez noktalarında bulunur. Ataşehir Özel Avicenna Hastanesi bunlardan birisidir. Avicenna Esenler Hastanesi, Avicenna Gültepe Hastanesi ve Avicenna Kartal Hastanesi diğerleridir.

Avicenna International Hastanesi, 1992 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Modern tıp teknolojilerini yakından takip ederek, hastaların aldıkları sağlık hizmetinden memnun kalmalarını temel hedef haline getirmiştir. Avicenna Hastaneleri, birbirinden çalışkan ve birbirinden dürüst ekibiyle, bilimin ışığında tedaviler uygulamaktadır.

Avicenna Estetik

Özel Avicenna Hastanesi, içerisinde bulundurduğu Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümü ile, insan bedeni üstündeki tüm yapıların yenilenmesi, yeniden şekillendirilmesi ya da doku kaybı gibi problemlerin düzeltilmesi için her türlü estetik girişimi başarıyla gerçekleştirmektedir.

 

 

Avicenna Obezite

Avicenna International Hastanesi, vücut kitle indeksi verileri ışığında belirlenen obezite hastalarına, tüm obezite cerrahisi yöntemleriyle tedavi hizmeti sunmaktadır. Hastanın hangi cerrahi yöntem ile tedavi edileceğine uzman doktorlar karar verir. Tüm bariatrik cerrahi yöntemleri başarıyla uygulanabilmektedir.

 

 

Avicenna Saç Ekimi

Özel Avicenna Hastanesi Saç Ekimi Merkezi, Safir Gold FUE tekniği ile saç ekimi gerçekleştirmektedir. Saç ekimindeki tecrübesi, uzman doktorları, ameliyat ortamında saç ekimi alanı ve başarılı ekibiyle, Ataşehir Avicenna Hastanesi bölgesinde öne çıkmaktadır.

 

 

Avicenna Ortopedi

Özel Avicenna Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü, kas iskelet sistemine bağlı hastalıkların tanı ve tedavisini gerçekleştirmektedir. Doğuştan gelen, sonradan gelişen ya da travmaya bağlı meydana gelen tüm bozukluklar, başarılı cerrahi girişimlerle düzeltilebilmektedir.

 

 

Avicenna Doktorları

Özel Avicenna Hastanesi, sağlık alanında en iyiyi hedefleyen uzman doktorları, güçlü sağlık personeli ekibi ve diğer çalışanlarıyla hizmet vermektedir. Avicenna Hastaneleri bünyesindeki her bir çalışan, dürüstlüğü, çalışkanlığı, erdemli olmayı ve hasta mutluluğunu ilke edinmiştir. Bu bağlamda 7 gün 24 saat aktif biçimde sağlık hizmeti sunmaktadır. Ataşehir Avicenna Hospital, bünyesinde bulunan ambulansları ve VIP transfer araçlarıyla, İstanbul’un tamamına ulaşım sağlayabilmektedir. Avicenna Hastaneleri, çağın ortaya koyduğu hemen hemen tüm tıp teknolojilerini bünyesinde toplamayı ve bu teknolojileri etik değerlerle bir araya getirmeyi başarmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.