Avicenna Hastanesi Bölgesel İncelme ve Zayıflama Merkezi

Bölgesel İncelme ve Zayıflama Merkezi’nde bölgesel zayıflama başta olmak üzere, kas kütlesinde artış ve yağ oranını azaltma gibi etkiler sağlanabilir. Avicenna Hastanesi Zayıflama ve Vücut Şekillendirme Merkezi hakkında detaylara içeriğimizden ulaşabilirsiniz

Bölgesel İncelme ve Zayıflama Merkezi Nedir?

Vücutta biriken fazla yağlar, kas kütlesinin gözle görünür olmasını engeller ve istenilen fit görünümden uzaklaşmaya neden olur. Yağ oranında düşüş sağlanarak yapılan zayıflama sayesinde, daha sağlıklı bir görünüm elde edilebilir. Vücudumuzun fazla yağlardan kurtulması diyet ve sporla mümkün olsa da oldukça zahmetli ve uzun bir süreçtir. Sağlıklı kiloya ulaşmak için bu kadar zahmete gerek kalmadan istenilen görünümü elde edebilirsiniz.

Bölgesel zayıflama sayesinde rahatsız olduğunuz kısımlarda ekstra incelme sağlanabilir. Zayıflamanın kalıcı olması için en önemli detaylardan biri de kaybedilen kilonun su ve kas kütlesinden değil, yağdan kaybetmesidir. Avicenna Hastanesi Zayıflama Merkezi’nde istenilen bölgelerde yağ odaklı çalışmalar yapılarak, kilo kaybı sağlanmaktadır. Uygulamalar genellikle yağlı dokulardan kurtulmaya odaklanırken, işlemlerde kas kütlesi artırımı da sağlanmaktadır.

Avicenna Hastanesi Bölgesel İncelme ve Zayıflama Merkezi

Avicenna Hastanesi Bölgesel İncelme ve Zayıflama Merkezi’mizde, fazla kilolarınızdan sağlıklı bir yöntemle kurtulmanız mümkündür. Zayıflama merkezimizde, medikal cihazlarla yapılan işlemler bir yandan diyetisyen desteğiyle takip ediliyor. Uygun bir beslenme programına eklenen teknolojik cihazlar, vücudundaki yağ dokusunu parçalayarak incelememize olanak sağlıyor. Bölgesel incelme ve zayıflama merkezimizde kullanılan cihazlar sayesinde kaslarımız uyarılarak kas kütlesinde artış sağlanabildiği gibi yakılan kalori miktarından da artış sağlanacaktır. Bu durumun bir getirisi olarak ilk seansından sonra vücudumuzda incelmeler gözle görülür fark edilecektir.

Bölgesel İncelme Nasıl Sağlanır?

Fazla kilolar bazen vücut tipimize göre sadece bir bölgede daha belirgin hale gelebilir. Basen, kol veya göbek gibi sıklıkla yağların biriktiği kısımlardan şikayetçi olabilirsiniz. Genel vücut görünümünüz fit olmasına rağmen göbek sorununa çözüm bulamıyorsanız, bölgesel incelme yöntemlerinden faydalanabilirsiniz. Sadece seçilen bölgeye odaklanarak daha yoğun ve kontrollü şekilde çalışmalar yapılır. Bu sayede vücudunuzdaki fazla yağın biriktiği bölgede daha fit  ve estetik bir görünüm elde etmeniz mümkündür.

Beslenme ve Diyet Hekimlerimiz


⚠ Yasal Uyarı

Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣