Uzm. Dr. Hakkı Özaslan, Avicenna Ataşehir Hastanesi Kadrosunda

Uzm. Dr. Hakkı Özaslan, Avicenna Ataşehir Hastanesi Kadrosunda

Avicenna Ataşehir Hastanesi Radyoloji Bölümü doktorları arasına Uzman Doktor Hakkı Özaslan da katıldı. Özaslan, göreve gelmesiyle birlikte hastalarını da ağırlamaya başladı. Uzman Doktor Hakkı Özaslan’a tüm Ataşehir Avicenna Hasanesi ailesi olarak “Hoş geldiniz” diyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Uzm. Dr. Hakkı Özaslan Kimdir?

Uzm. Dr. Hakkı Özaslan, 1968 yılında Samsun’da doğdu. 1979 yılında Bafra Barbaros İlkokulunu başarıyla bitirdi. Devam eden süreçte Bafra Cumhuriyet Ortaokulu ve Bafra Lisesi’nden mezun oldu. Akademik kariyerine tıp fakültesi ile devam eden Özaslan, 1986 – 1990 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 1990 – 1992 yılları arasında da Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde eğitim gördü. Daha sonraki yıllarda Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Radyoloji Uzmanı oldu.

Zorunlu hizmetini Adana Karaisalı Etekli Köyü’nde tamamlayan Uzman Doktor Hakkı Özaslan, mecburi hizmetinin bitmesiyle birlikte 5 yıl boyunca Bafra Devlet Hastanesi Acil Servis hekimi olarak görev yapmıştır. Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaptığı Radyoloji ihtisasının ardından çeşitli özel hastanelerde Radyoloji Uzmanı olarak sağlık hizmeti vermiştir. Aşağıda yer alan dernek ve kuruluşlara üyedir:

  • Türk Tabipler Birliği
  • Türk Radyoloji Derneği
  • Avrupa Radyoloji Derneği

Yayınları ve Posterleri

Radyoloji Uzmanı Doktor Hakkı Özaslan, bugüne kadar 8 yabancı ve 5 yerli yayın yapmıştır. Bunun yanında çeşitli sağlık dergilerinde yayınlanmış makaleleri de bulunmaktadır. Özaslan, şimdiye kadar 3 adet poster ve 3 adet de sözlü bildiri yapmıştır. Bu poster ve bildiriler, İstanbul Radyoloji Derneği Bilimsel Toplantısı ve Ulusal Radyoloji Kongresi gibi önemli ortamlarda yayınlanmıştır.

Radyolojik İlgi alanları

Uzman Doktor Hakkı Özaslan’ın radyolojik ilgi alanları ise şöyledir:

  • Nonvasküler Girişimsel Radyoloji (19 yıllık tecrübe)
  • Kardiyovasküler ve Toraks Radyolojisi (Kardiyak MRG de 5 ve Kardiyak BT de 8 yıllık
    tecrübe)
  • US ve Dopplerde ileri düzey tecrübe
  • Radyolojinin tüm modalitelerine ve tüm sistemlere yeterli hakimiyet

⚠ Yasal Uyarı

Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.