Anadolu Çınar Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti.

Anadolu Çınar Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. - Avicenna Ataşehir Hastanesi

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

1994 yılında kurulan Anadolu Çınar Hastanesi 2007’den itibaren yeni ismiyle, ‘Avicenna Hastanesi’ olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Anadolu Çınar Hastanesi

Anadolu Çınar Hastanesi, 1994 yılında 3 hekimin ortak kurduğu bir poliklinik hizmeti ile sağlık arenasına adım atmıştır. Açıldığı ilk günden bugüne dek ‘önce sağlık’ ilkesinden hareketle, her zaman sunduğu sağlık hizmetlerinin kalitesini arttırmayı hedeflemiştir. Verdiği kaliteli sağlık hizmeti sayesinde günden güne büyüyen Anadolu Çınar Hastanesi, kurulduğu tarihten kısa bir süre sonra büyük bir sağlık merkezi haline geldi.

Anadolu Çınar Hastanesi’nin, bugün İstanbul’un farklı ilçelerinde 4 merkezi bulunmaktadır. Çok az sayıda hekim ile başlayan bu hizmet, şimdilerde 250 uzman hekim, 1500 civarında yardımcı sağlık elemanı ve sahip olduğu ileri teknoloji cihazları ile başarılı bir şekilde sürdürülmektedir. Bununla birlikte son 6 senedir hastanelerimizde uluslararası hasta kabulüne de başlanmıştır.

Özel Avicenna Hastanesi

Özel Avicenna Hastanesi, Ataşehir, Kartal, Esentepe ve Gültepe’de olmak üzere İstanbul’un 4 farklı ilçesinde sağlık hizmeti vermektedir. Her hastanemizde öncelik, ‘hasta memnuniyeti’ ve ‘sağlık güvenliğidir”. Tüm hastanelerimizde hastalarımızın memnuniyetini sağlamakla görevli departmanlar ve uzman birimler bulunmaktadır. Bununla birlikte uzman doktor kadrosu ve güçlü sağlık personelleri ile hastalarımızın iyiliğini düşünerek faaliyet göstermekteyiz. Bununla birlikte hastanelerimizin her birinde hasta nakillerimiz için birer tane ambulans bulunmaktadır. Ambulanslarımız, İstanbul’un tüm semtlerine ulaşım sağlayabilmektedir.

Avicenna Ataşehir Hastanesi

Avicenna International Hospital, Özel Avicenna Hastanesi’nin Ataşehir’de bulunan merkezidir. Burada başta Genel Cerrahi, Ortopedi, Plastik Cerrahi ve Üroloji ile üst düzey sağlık hizmeti verilmektedir. Bunun yanında, Obezite Merkezi, Saç Ekim Merkezi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi gibi birçok farklı alanda ileri tanı ve tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

Özel Ataşehir Avicenna Hastanesi’nde en çok talep gören birimler arasında Ortopedi, Üroloji, Göz Hastalıkları, Obezite, Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi bulunmaktadır. Bununla birlikte Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları branşları da aktif bir şekilde 7/24 hizmet vermektedir.

Paylaş:

⚠️ Yasal Uyarı

“Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

Deflex Protez Tedavisi Nedir?

Deflex Protez Tedavisi Nedir?

Deflex protez tedavisi, diş protezlerinde kullanılan esnek bir malzeme olan Deflex ile yapılan bir diş protezi türüdür. Bu protezler, özellikle kısmi diş kayıplarında tercih edilmektedir.

Hünnap Nedir? Hünnap Faydaları Nelerdir?

Hünnap Nedir? Hünnap Faydaları Nelerdir?

Hünnap, Çin hurması veya kırmızı hurma olarak da bilinen, birçok hastalığın ve problemin tedavisinde kullanılan bir bitkidir. Bu bitki, bir zeytini andıran çekirdeği bulunan yeşil

Propolis Nedir? Propolis Faydaları nelerdir?

Propolis Nedir? Propolis Faydaları nelerdir?

Propolis, arılar tarafından ağaç tomurcuklarından ve diğer bitki salgılarından toplanarak üretilen doğal bir arı ürünüdür. Arılar, propolisi kovanlarının iç yüzeyini kaplamak ve dış etkenlere karşı

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣