Avicenna Umut Hastanesi

Avicenna Umut Hastanesi - Avicenna Kartal Hastanesi

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Avicenna Umut Hastanesi, 1998 yılından itibaren İstanbul’un Kartal ilçesinde, Özel Avicenna Hastanesi’nin ayrı bir lokasyonu olarak 7/24 hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Kartal Umut Hastanesi’nde, alanında deneyimli uzman hekimler ve tecrübeli sağlık personelleri tarafından modern tıp teknolojisinin tüm imkanları kullanılarak hastaların takip ve tedavi süreçleri hızlı ve kolay bir şekilde yürütülmektedir.

Avicenna Kartal Umut Hastanesi

Özel Umut Hastanesi, kaliteli sağlık hizmeti anlayışını benimseyerek, hasta güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutmuştur. Bu amaçla ulusal ve uluslararası sağlık standartlarında hizmet vermeye başlamış ve 2008 yılında ISO 9001 Kalite Standartları Sertifikası almıştır. Umut Hastanesi Kartal lokasyonunda, Sağlık Bakanlığı’nın ‘sağlıkta kalite’ standartlarını tamamlayan sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Nöroşirürji, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum başta olmaz üzere birçok alanda hizmet veren hastanemizde bulunan tüm tıbbi birimlerde tedavi süreçleri ileri teknolojiye sahip imkanlarla sürdürülmektedir. Bunun yanında Avicenna Umut Hospital olarak hizmet verdiğimiz tıbbi birimler her türlü sağlık ihtiyacını karşılayacak çeşitliliktedir.

Avicenna Umut Hastanesi Doktorları

Kartal lokasyonunda bulunan Avicenna Umut Hastanesi bünyesinde, alanında uzman ve deneyimli hekimler hizmet vermektedir. Her tıbbi birim kendi içinde son teknoloji tıbbi cihazlara ve güçlü bir sağlık kadrosuna sahiptir. Bununla birlikte Umut Hastanesi’nde sağlık hizmeti almak istediğinizde, online sayfamızdan form doldurabilirsiniz. Aynı zamanda 0216 911 91 91 numaralı çağrı merkezimizi de arayarak randevu alabilirsiniz. Uluslararası sağlık standartlarında hizmet veren Umut Hastanesi’nde tüm sağlık süreçleriniz, ilgili uzman hekimin kontrolünde ilerler. Bununla birlikte tüm tetkik ve tedavi yöntemleri ileri tekniklerle uygulanmaktadır. Radyolojik tetkikler için ise ayrı MRI (Manyetik Rezonans) ve BT (Bilgisayarlı Tomografi) odaları bulunmaktadır. Aynı zamanda Robotik cerrahiler başta olmak üzere birçok hastalığın tedavisi tam donanımlı ameliyathanelerde gerçekleştirilmektedir. Avicenna Umut Hastanesi Kartal lokasyonunda hizmet veren doktorları incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Avicenna Hastanesi insana verdiği değeri, sunduğu sağlık hizmetlerinin her alanında ve her lokasyonunda hissettirmektedir. Bu amaçla hastanelerimizde tüm tanı ve tedavi hizmetleri disiplinlerarası bir yaklaşımla sunulmaktadır.

Paylaş:

⚠️ Yasal Uyarı

“Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

Hibrit Protez Tedavisi Nedir?

Hibrit Protez Tedavisi Nedir?

Hibrit protez tedavisi, diş hekimliğinde, doğal dişler ve protez dişlerin bir arada kullanıldığı bir tedavi yöntemidir. Bu yöntem, tam protezler, parsiyel protezler veya implantlar gibi

Deflex Protez Tedavisi Nedir?

Deflex Protez Tedavisi Nedir?

Deflex protez tedavisi, diş protezlerinde kullanılan esnek bir malzeme olan Deflex ile yapılan bir diş protezi türüdür. Bu protezler, özellikle kısmi diş kayıplarında tercih edilmektedir.

Hünnap Nedir? Hünnap Faydaları Nelerdir?

Hünnap Nedir? Hünnap Faydaları Nelerdir?

Hünnap, Çin hurması veya kırmızı hurma olarak da bilinen, birçok hastalığın ve problemin tedavisinde kullanılan bir bitkidir. Bu bitki, bir zeytini andıran çekirdeği bulunan yeşil

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣