Uzman Doktor İbrahim Çetindağlı Avicenna International Hospital Ailesinde

Uzman Doktor İbrahim Çetindağlı Avicenna International Hospital Ailesinde

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Avicenna International Hospital Dahiliye bölümünde Uzman Doktor İbrahim Çetindağlı, hasta kabulüne başlamıştır. Kendisine Avicenna Ataşehir Uluslararası Hastanesi olarak ”Hoş geldiniz” diyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Dahiliye

Dahiliye bölümü, vücudun iç organlarıyla ilgili olarak çalışmalar gerçekleştiren tıbbi bir alandır. Bağırsaklar, kalp, akciğer, mide, idrar yolu, böbrek, beyin, sinir, omurga, kas ve eklem gibi tüm iç organ ve bölgeler, dahiliye bölümü içerisinde incelenir. Uzman Doktor İbrahim Çetindağlı, aşağıda yer alan hastalıklarla ilgili tanı ve tedavi süreçlerini gerçekleştirmektedir:

 • Romatolojik Hastalıklar
 • Hipertansiyon
 • Diabetes Mellitus
 • İnsülin Direnci
 • Karaciğer yağlanması
 • Kolesterol yüksekliği
 • Obezite Tedavisi
 • Tiroid Hastalıkları
 • Kansızlık
 • Sindirim Sistemi Hastalıkları
 • Böbrek Hastalıkları

Uzman Doktor İbrahim Çetindağlı Eğitimi

2000 – 2007 arasında Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde eğitim görüp mezun olduktan sonra, Türk Silahlı Kuvvetleri’nde göreve başlamıştır. Ankara’da 1 yıl, İzmir’de ise 3 yıl pratisyen hekimlik yapmıştır. 2011-2015 yılları arasında İstanbul Haydarpaşa Eğitim Araştırma Hastanesinde İç Hastalıkları uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

Diğer Başarıları

2015-2016 yıllarında Ankara GATA Romatoloji ve İç Hastalıkları polikliniklerinde görev yapmıştır. Sonrasında Özel sektöre geçiş yapmış Ankara ve Kocaeli ve İstanbul’da çeşitli hastanelerde görev yapmıştır. Halen Avicenna Hastanesi Ataşehir’de çalışmaktadır. 2011 yılında İstanbul’da Balkan Tıp Kongresi’ne katılan Uzman Doktor İbrahim Çetindağlı, daha sonra 2014 yılında Güney Kore’de Dünya İç Hastalıkları Kongresi ve Yurt içi çeşitli İç Hastalıkları, Diyabet, Romatoloji Kongreleri’ne katılmıştır. İstanbul Tabip Odası ve Türk İç Hastalıkları Uzmanları Derneği’ne üyedir.

Paylaş:

⚠️ Yasal Uyarı

“Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

El Ayak ve Ağız Hastalığı Nedir?

El Ayak ve Ağız Hastalığı Nedir?

El, Ayak ve Ağız Hastalığı, özellikle çocuklarda yaygın olarak görülen, bulaşıcı bir viral enfeksiyondur. Bu hastalık, enterovirüs ailesine ait virüsler tarafından, coxsackievirus A16 ve enterovirus

Brakiterapi

Brakiterapi Nedir?

Brakiterapi, kanser tedavisinde kullanılan bir radyoterapi türüdür. Bu tedavi yöntemi, radyasyon kaynaklarının doğrudan tümörün içine veya yakınına yerleştirilmesidir. Bu tedavi yönteminin asıl amacı, yüksek dozda

Lazer Destekli Kanal Tedavisi

Lazer Destekli Kanal Tedavisi

Lazer destekli kanal tedavisi, geleneksel kök kanal tedavisinin, lazer teknolojisinin kullanıldığı bir dental prosedürdür. Bu tedavi, dişin kök kanallarındaki enfekte veya hasarlı dokuların temizlenmesi, şekillendirilmesini

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣