Ödül töreni

Avicenna Hastaneler Grubu, “Yılın Sağlık Kurumu” Ödülünü Kazandı

Ekovitrin Medya Grubu’nun her yıl düzenlediği Uluslararası Yılın Starları Ödül Töreni, 8 Aralık’ta sahiplerini buldu. Her yıl düzenlenen ve bir geleneksel haline dönüşen Uluslararası Yılın Starları Ödül Töreni, Vadistanbul Radisson Blu Hotel’de gerçekleşti. 19. Uluslararası Yılın Starları Ödülleri, yine muhteşem bir tören eşliğinde sahiplerine verildi.

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Köksal Toptan, Türkiye’nin ilk Çevre Bakanı Ali Talip Özdemir, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkan Vekili Başaran Bayrak gibi önemli isimler törenin onur konukları arasındaydı. Aynı zamanda usta tiyatrocu Sadri Alışık’ın oğlu ünlü oyuncu Kerem Alışık’ta gecede ödül alanların arasındaydı.

İş ve ekonomi dünyasının Oscar’ı olan ve Ekovitrin Medya Grubu tarafından düzenlenen 19. Uluslararası Yılın Starları Ödülleri, yılın başarılı kişi, firma, kurum ve kuruluşlarına dağıtıldı. Ekovitrin 19. Uluslararası Yılın Starları Ödülleri’ne aday olan Avicenna Hastaneler Grubu’da “Yılın Sağlık Kurumu” ödülüne layık görüldü.

“Yılın Sağlık Kurumu” ödülü, Avicenna Hastaneler Grubu adına Özel Avicenna Hastanesi Ataşehir Yönetim Kurulu Başkanı Doktor Tuncay Eren tarafından alındı. Özel Avicenna Hastanesi Ataşehir Yönetim Kurulu Başkanı Doktor Tuncay Eren, “Yılın Sağlık Kurumu” ödülünü bu sene aramızdan ayrılan Yönetim Kurulu Üyesi Uzman Doktor Osman Arıkan adına aldı ve ödülü ona armağan etti.


⚠ Yasal Uyarı

Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.