Ödül töreni

Avicenna Hastaneler Grubu, “Yılın Sağlık Kurumu” Ödülünü Kazandı

Ekovitrin Medya Grubu’nun her yıl düzenlediği Uluslararası Yılın Starları Ödül Töreni, 8 Aralık’ta sahiplerini buldu. Her yıl düzenlenen ve bir geleneksel haline dönüşen Uluslararası Yılın Starları Ödül Töreni, Vadistanbul Radisson Blu Hotel’de gerçekleşti. 19. Uluslararası Yılın Starları Ödülleri, yine muhteşem bir tören eşliğinde sahiplerine verildi.

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Köksal Toptan, Türkiye’nin ilk Çevre Bakanı Ali Talip Özdemir, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkan Vekili Başaran Bayrak gibi önemli isimler törenin onur konukları arasındaydı. Aynı zamanda usta tiyatrocu Sadri Alışık’ın oğlu ünlü oyuncu Kerem Alışık’ta gecede ödül alanların arasındaydı.

İş ve ekonomi dünyasının Oscar’ı olan ve Ekovitrin Medya Grubu tarafından düzenlenen 19. Uluslararası Yılın Starları Ödülleri, yılın başarılı kişi, firma, kurum ve kuruluşlarına dağıtıldı. Ekovitrin 19. Uluslararası Yılın Starları Ödülleri’ne aday olan Avicenna Hastaneler Grubu’da “Yılın Sağlık Kurumu” ödülüne layık görüldü.

“Yılın Sağlık Kurumu” ödülü, Avicenna Hastaneler Grubu adına Özel Avicenna Hastanesi Ataşehir Yönetim Kurulu Başkanı Doktor Tuncay Eren tarafından alındı. Özel Avicenna Hastanesi Ataşehir Yönetim Kurulu Başkanı Doktor Tuncay Eren, “Yılın Sağlık Kurumu” ödülünü bu sene aramızdan ayrılan Yönetim Kurulu Üyesi Uzman Doktor Osman Arıkan adına aldı ve ödülü ona armağan etti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.