Doktor Emin Yousefi Avicenna Gültepe Hastanesi Ailesinde

Doktor Emin Yousefi Avicenna Gültepe Hastanesi Ailesinde

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Avicenna Gültepe Hastanesi Acil Servis bölümünde Doktor Emin Yousefi, hasta kabulüne başlamıştır. Kendisine Avicenna Gültepe Uluslararası Hastanesi olarak ”Hoş geldiniz” diyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Acil Servis

Acil servis bölümü, diğer tüm bölümler arasındaki en kolay ulaşılabilen ve en hızlı harekete geçebilen bölümdür. Acil sağlık hizmetleri birimlerinde, danışma, triyaj, muayene odası, resüsitasyon odası, izolasyon bölümü, müşahede bölümü, müdahale alanı, bekleme bölgesi ve jinekolojik muayene odası gibi bölümler bulunmaktadır. Doktor Emin Yousefi ise acil servis bölümünde, aşağıda yer alan hastalıklarla ilgili tanı ve tedavi süreçlerini gerçekleştirmektedir:
  • Cerrahi acil
  • Çocuk acil
  • Dahiliye acil
  • Resüsitasyon
  • Anaflaksi

Doktor Emin Yousefi Eğitimi

İlk ve Orta eğitimini İran’da tamamlayan Doktor Emin Yousefi, liseyi Ankara’da bitirmiştir. Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2020 yılında mezun olmuş ve mezun olduktan sonra aynı yıl içerisinde Sani Konukoğlu Hastanesi’nde Nefroloji ve Renal Transplantasyon bölümünde klinik doktor olarak görev yapmıştır. 2021 yılından itibaren Özel Gültepe Avicenna Hastanesi’nde görev yapmaktadır.

Diğer Başarıları

Hipertansiyon,Nefroloji ve Diyaliz,Transplastasyon Kongresi ve Emdate 4 Acil Tıp Kongresi gibi kongrelere katılan Doktor Emin Yousefi, Türk Tabipler Derneği’ne de üyedir.

Paylaş:

⚠️ Yasal Uyarı

“Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

Yağ Bezesi

Yağ Bezesi Nedir? Yağ Bezesi Nasıl Geçer?

Yağ bezesi, tıbbi adıyla lipom, cilt altında yavaş büyüyen iyi huylu bir tümördür. Genellikle yağ dokusundan oluşarak yumuşak, esnek bir dokuya sahiptir. Çeşitli nedenlerden dolayı

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣