Uzman Doktor Akbar Akbarov Avicenna International Hospital Ailesinde

Uzman doktor Akbar Akbarov Avicenna Hastanesi'nde

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Avicenna International Hospital Pediatri bölümünde Uzman Doktor Akbar Akbarov, hasta kabulüne başlamıştır. Kendisine Avicenna Ataşehir Uluslararası Hastanesi olarak ”Hoş geldiniz” diyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Pediatri

Pediatri bölümü; çocuk, bebek ve ergenlerin (18-19 yaşa kadar) tıbbi bakımıyla ilgilenen tıp alanıdır. Uzman Doktor Akbar Akbarov, pediatri alanında birçok hastalığın tanı ve tedavisini gerçekleştirmektedir.

Uzman Doktor Akbar Akbarov Eğitimi

Pediatri uzmanı Uzman Doktor Akbar Akbarov, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra 2020 yılında İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği’nde asistanlığını tamamladı. 2020 – 2021 yıllarında Gebze Medar Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak çalıştı.

Uzman Doktor Akbar Akbarov Kariyeri

Pediatri uzmanı Uzman Doktor Akbar Akbarov, 2010-2011 yılları arasında Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev almıştır. 2012 yılında Medline Alarm Sağlık Hizmetleri’nde görevine devam ederek 2016 yılına kadar burada çalışmaya devam etmiştir. Sonraki yıllarda; Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi, İstanbul Medeniyet Üniversitesi ve Özel Gebze Medar Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında hizmet vermiştir. Uzman Doktor Akbar Akbarov, 2022 yılı itibariyle görevine Avicenna Ataşehir Hastanesi’nde devam etmektedir.

Paylaş:

⚠️ Yasal Uyarı

“Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣