Uzman Doktor Akbar Akbarov Avicenna International Hospital Ailesinde

Uzman doktor Akbar Akbarov Avicenna Hastanesi'nde

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Avicenna International Hospital Pediatri bölümünde Uzman Doktor Akbar Akbarov, hasta kabulüne başlamıştır. Kendisine Avicenna Ataşehir Uluslararası Hastanesi olarak ”Hoş geldiniz” diyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Pediatri

Pediatri bölümü; çocuk, bebek ve ergenlerin (18-19 yaşa kadar) tıbbi bakımıyla ilgilenen tıp alanıdır. Uzman Doktor Akbar Akbarov, pediatri alanında birçok hastalığın tanı ve tedavisini gerçekleştirmektedir.

Uzman Doktor Akbar Akbarov Eğitimi

Pediatri uzmanı Uzman Doktor Akbar Akbarov, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra 2020 yılında İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği’nde asistanlığını tamamladı. 2020 – 2021 yıllarında Gebze Medar Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak çalıştı.

Uzman Doktor Akbar Akbarov Kariyeri

Pediatri uzmanı Uzman Doktor Akbar Akbarov, 2010-2011 yılları arasında Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev almıştır. 2012 yılında Medline Alarm Sağlık Hizmetleri’nde görevine devam ederek 2016 yılına kadar burada çalışmaya devam etmiştir. Sonraki yıllarda; Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi, İstanbul Medeniyet Üniversitesi ve Özel Gebze Medar Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında hizmet vermiştir. Uzman Doktor Akbar Akbarov, 2022 yılı itibariyle görevine Avicenna Ataşehir Hastanesi’nde devam etmektedir.

Paylaş:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

Liken Planus Nedir?

Liken Planus Nedir?

Liken planus, ağızda, dil, koltuk altı, bacak ve kafa derisi gibi birçok bölgede meydana gelen bir cilt rahatsızlığıdır. Genellikle kaşıntılı kırmızı ve mor renklerde gözlemlenmektedir.

Endopeel ile Cilt Gençleştirme

Endopeel ile Cilt Gençleştirme

Endopeel, yüz ve boyun bölgesi olmak üzere vücudun çeşitli bölgelerinde uygulanan cilt gençleştirme yöntemlerinden biridir. Cilt sıkılaştırma ve germe amacıyla uygulanan bu işlem, lifting etkisi

Dolgu Eritme İşlemi Nedir? Nasıl Yapılır?

Dolgu Eritme İşlemi Nedir? Nasıl Yapılır?

Dolgu uygulamaları, özellikle dudak, yüz ve elmacık kemiklerine uygulandığında yüze estetik görünüm katmaktadır. Ancak dolgu uygulamaları alanında uzman kişilerce uygulanıp riske atılmamalıdır. Dolgu eritme işlemi,

Kök Hücre Tedavisi

Kök Hücre Tedavisi Nedir?

Kök hücre tedavisi, insan vücudunda bulunan tüm organ ve dokulardan oluşan bir tedavi yöntemidir. Yaşlanmaya bağlı olarak meydana gelen cilt kırışıklıklarının tedavisinde kullanmakla beraber, daha

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣