Uzman doktor Akbar Akbarov Avicenna Hastanesi'nde

Uzman Doktor Akbar Akbarov Avicenna International Hospital Ailesinde

Avicenna International Hospital Pediatri bölümünde Uzman Doktor Akbar Akbarov, hasta kabulüne başlamıştır. Kendisine Avicenna Ataşehir Uluslararası Hastanesi olarak ”Hoş geldiniz” diyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Pediatri

Pediatri bölümü; çocuk, bebek ve ergenlerin (18-19 yaşa kadar) tıbbi bakımıyla ilgilenen tıp alanıdır. Uzman Doktor Akbar Akbarov, pediatri alanında birçok hastalığın tanı ve tedavisini gerçekleştirmektedir.

Uzman Doktor Akbar Akbarov Eğitimi

Pediatri uzmanı Uzman Doktor Akbar Akbarov, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra 2020 yılında İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği’nde asistanlığını tamamladı. 2020 – 2021 yıllarında Gebze Medar Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak çalıştı.

Uzman Doktor Akbar Akbarov Kariyeri

Pediatri uzmanı Uzman Doktor Akbar Akbarov, 2010-2011 yılları arasında Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev almıştır. 2012 yılında Medline Alarm Sağlık Hizmetleri’nde görevine devam ederek 2016 yılına kadar burada çalışmaya devam etmiştir. Sonraki yıllarda; Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi, İstanbul Medeniyet Üniversitesi ve Özel Gebze Medar Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında hizmet vermiştir. Uzman Doktor Akbar Akbarov, 2022 yılı itibariyle görevine Avicenna Ataşehir Hastanesi’nde devam etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.