Uzman Doktor Erhan Davut Pehlivan Avicenna International Hospital Ailesinde

Uzm. Dr. Erhan Davut Pehlivan Gültepe Hastanesi Ailesinde

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Avicenna International Hospital İç Hastalıkları bölümünde Uzman Doktor Erhan Davut Pehlivan, hasta kabulüne başlamıştır. Kendisine Avicenna Uluslararası Hastanesi olarak ”Hoş geldiniz” diyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

İç Hastalıkları Bölümü

İç Hastalıkları Bölümü; ‘’ Dahiliye ‘’olarak da bilinen alandır. iç hastalıkları bölümünde vücudun iç organlarını etkileyen çok çeşitli koşulların tanı ve tedavisi sağlanmaktadır. İncelenen organlar arasında; kalp, akciğerler, karaciğer ve mide-bağırsak sistemi, böbrekler ve idrar yolu, beyin, omurga, sinirler, kaslar ve eklemler yer almaktadır. Tanı ve tedavisi sağlanabilecek hastalıklar arasında; arteriyoskleroz, diyabet, yüksek tansiyon ve kanser vücudun birçok iç organın etkileyen sorunlar yer almaktadır. Bu hastalıkların tedavisinden önce, ağrı olan bölgenin tespiti ve ağrıya neden olanın sorunun tanısı konulmalıdır. Alt problemlerin araştırılması için farklı branşlarla bir arada çalışılabilir. Ancak İç hastalıkları bölümü birçok alanın dahil olduğu oldukça kapsamlı bir bölümdür. İlk olarak başvurduğunuz dahiliye bölümünde gerekli tetkiklerin yapılmasının ardından, gerekli branşlara yönlendirmeniz yapılabilir. İç hastalıkları bölümü birçok diğer alt bilim dalıyla birlikte ilerleyerek tedavi sağlamaktadır.

Uzman Doktor Erhan Davut Pehlivan Eğitimi

Uzman Doktor Erhan Davut Pehlivan, 2008 – 2015 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde İngilizce tıp eğitimi almıştır. Tıp eğitimini tamamlamasının ardından, 2016 – 2020 yılları arasında İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İç Hastalıkları kliniğinde ihtisasını tamamlamıştır. Uzmanlık ünvanını aldıktan sonra eğitim hayatını tamamlayan Uzman Doktor Erhan Davut Pehlivan, eğitim hayatı ardından birçok seminere katılarak, alanıyla ilgili çalışmalara devam etmiştir.

Uzman Doktor Erhan Davut Pehlivan Kariyeri

Uzman Doktor Erhan Davut Pehlivan, 2015 – 2016 yılları arasında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Acil Servis hekimliği yapmıştır. 2020 – 2022 yılları arasında İstinye Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini yaparak tamamlamıştır.  Uzman doktor Erhan Davut Pehlivan, 2022 yılı itibariyle Gültepe Avicenna Hastanesi iç hastalıkları bölümünde hizmet hayatına devam etmektedir.

Paylaş:

⚠️ Yasal Uyarı

“Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

Deflex Protez Tedavisi Nedir?

Deflex Protez Tedavisi Nedir?

Deflex protez tedavisi, diş protezlerinde kullanılan esnek bir malzeme olan Deflex ile yapılan bir diş protezi türüdür. Bu protezler, özellikle kısmi diş kayıplarında tercih edilmektedir.

Hünnap Nedir? Hünnap Faydaları Nelerdir?

Hünnap Nedir? Hünnap Faydaları Nelerdir?

Hünnap, Çin hurması veya kırmızı hurma olarak da bilinen, birçok hastalığın ve problemin tedavisinde kullanılan bir bitkidir. Bu bitki, bir zeytini andıran çekirdeği bulunan yeşil

Propolis Nedir? Propolis Faydaları nelerdir?

Propolis Nedir? Propolis Faydaları nelerdir?

Propolis, arılar tarafından ağaç tomurcuklarından ve diğer bitki salgılarından toplanarak üretilen doğal bir arı ürünüdür. Arılar, propolisi kovanlarının iç yüzeyini kaplamak ve dış etkenlere karşı

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣