Uzman Doktor Lala Babayeva Avicenna International Hospital Ailesinde

Uzm. Dr. Lala Bahayeva Avicenna Gültepe Hastanesi Ailesinde

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Avicenna International Hospital Pediatri bölümünde Uzm. Dr. Lala Babayeva, hasta kabulüne başlamıştır. Kendisine Avicenna Uluslararası Hastanesi olarak ”Hoş geldiniz” diyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Pediatri Bölümü Hakkında

Pediatri bölümü; çocuk, bebek ve ergenlerin (18-19 yaşa kadar) tıbbi bakımıyla ilgilenen tıp alanıdır. Uzman Doktor Lala Babayeva, pediatri alanında birçok hastalığın tanı ve tedavisini gerçekleştirmektedir.

Uzman Doktor Lala Babayeva Eğitimi

Pediatri Uzm. Dr. Lala Babayeva, Küçük yaşta kreş ve okul dönemini atlayarak, 2007 de ATU’ni kazanmıştır. 2013 yılında başarı statüsünü kazanarak ATU’yu bitirmiştir. Eğitim hayatına tıp alanında uzmanlık sınavına hazırlanmıştır ve 2016 yılında Erciyes Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları branşını kazanmıştır. Eğitim süresince geçen zorlu dönemlere rağmen 95 puanla uzmanlık sınavından başarılı bir şekilde geçerek 2020’de uzmanlık diplomasına layık görülmüştür.

Uzman Doktor Lala Babayeva Kariyeri

Pediatri uzmanı doktor Lala Babayeva, 2020 yılından beri çalışma hayatına aktif şekilde devam etmektedir. Doktor Babayeva, 2022 yılında Gültepe Avicenna Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde hizmet vermektedir.

Paylaş:

⚠️ Yasal Uyarı

“Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

Hibrit Protez Tedavisi Nedir?

Hibrit Protez Tedavisi Nedir?

Hibrit protez tedavisi, diş hekimliğinde, doğal dişler ve protez dişlerin bir arada kullanıldığı bir tedavi yöntemidir. Bu yöntem, tam protezler, parsiyel protezler veya implantlar gibi

Deflex Protez Tedavisi Nedir?

Deflex Protez Tedavisi Nedir?

Deflex protez tedavisi, diş protezlerinde kullanılan esnek bir malzeme olan Deflex ile yapılan bir diş protezi türüdür. Bu protezler, özellikle kısmi diş kayıplarında tercih edilmektedir.

Hünnap Nedir? Hünnap Faydaları Nelerdir?

Hünnap Nedir? Hünnap Faydaları Nelerdir?

Hünnap, Çin hurması veya kırmızı hurma olarak da bilinen, birçok hastalığın ve problemin tedavisinde kullanılan bir bitkidir. Bu bitki, bir zeytini andıran çekirdeği bulunan yeşil

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣