HIFU ile Yüz Germe Faydaları uygulanan erkek hasta

HIFU ile Yüz Germe Faydaları Nelerdir?

HIFU ile Yüz Germe Faydaları içeriğimizde, uygulamanın yüz bakımına olan yararlarına detayları ile yer verdik. Ameliyatsız yüz germe işlemi faydaları hakkında merak edilenlere makalemizden ulaşabilirsiniz.

HIFU Nedir?

Yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason, yüz bakımı cildi gençleştirmek ve sıkılaştırmak için kullanılan teknolojidir. Yaşlanma belirtilerini azaltmaya ve ciltteki görüntü bozukluklarının tedavisinde etkili olarak kullanılan HIFU teknolojisi, ameliyatsız yüz germe operasyonu olarak da biliyor. Cerrahi olmayan bu işlem ile facelift sağlanabiliyor ve olduğunuzdan daha genç bir görünüme kavuşabiliyorsunuz.

Her yıl sayısız insanın tercih ettiği HIFU işlemi ile kolajen üretiminin sağlandığı katmana direkt uyarı verilip, ciltte doğal bir ışıldama ve gençleşme sağlanmaktadır. Uygulama yapıldıktan kısa süre sonra ciltteki toparlanmalar hissedilir ve ameliyatsız gençleşme etkileri görülmeye başlar. HIFU uygulamasını ilk defa yaptıracak olanlar, sonuçlarının neler olduğu konusunda endişeli olabilirler. Dilerseniz, bir sonraki başlığımızdan hifu ile yüz germe yararlarına göz atalım.

HIFU Yüz Germe Tedavilerinin Faydaları

Son yıllarda daha popüler hale gelen HIFU yüz germe tedavisi ile daha fazla insan, sayısız faydaları nedeniyle HIFU işlemini tercih etmektedir. Uygulamanın faydaları arasında;

HIFU Facelift faydaları şunlardır;

  1. Kırışıklıkları azaltır ve sarkık cildi sıkılaştırır
  2. Yanakları, kaşları ve göz kapaklarını yukarı doğru kaldırır
  3. Çene hattını keskinleştirir ve dekolteyi sıkılaştırır
  4. Doğal görünümlü ve uzun ömürlü sonuçlar
  5. Kesintisiz, güvenli ve etkili sonuç sağlar

Bahsedilen durumlar, ameliyatsız yüz germe faydaları arasında yer almaktadır. Ameliyatsız yüz gençleştirme yöntemleri arasında ağrısız ve hızlı etki eden yöntemlerden biri olarak hifu sıklıkla tercih edilmemektedir. Ameliyatsız yüz germe işlemi faydalarını en kısa şekilde görebilmek için doktorunuzun uygulama sonrası uyarılarını bire bir uygulamanız önemlidir.

 

Sonuç

Ultherapy fırsatı ile ameliyat masasına yatmaya gerek kalmadan, oldukça basit bir işlemle kısa sürede etkili sonuçlar görebiliyorsunuz. Son derece güvenilir olan hifu işlemi, uzman dermatologlar tarafından yapıldığı takdirde oldukça etkili sonuçlar doğurmaktadır. Cildin alt katmanlarına etki eden ve uygulama detayları bulunan tedavi yönteminde, dikkatli olmak oldukça önemlidir. Cilt tabakaları hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerce uygulanan HIFU, yüzde gençleştirme etkisi sağlamak yerine istenmeyen görüntülere neden olabilir. Uzman eller tarafından hastane ortamında HIFU tedavisi yaptırmak istiyorsanız, Avicenna Hastanesi’ni tercih edebilirsiniz. Dilerseniz, Avicenna International Hospital Dermatoloji uzmanlarımıza randevu alarak, ön muayene olabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Ameliyatsız yüz germe fiyatları nedir?

Ameliyatsız yüz germe ultherapy fiyatları, işlemin seansına göre değişiklik gösterecektir. Ancak cerrahi işleme göre, cerrahisiz yüz germe fiyatları çok daha hesaplıdır. Avicenna hastanesi hifu fiyatları için çağrı merkezimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yüz gençleştirme hıfu ile sağlanabilir mi?

Hifu, ameliyatsız yüz germe işlemi olarak bilinmektedir. Doğal yollarla cildin kendi kendini yenilemesini sağlayan kolajeni ortaya çıkararak, kontrollü bir iyileşme sağlamaktadır. Bu sayede cildiniz daha parlak, gergin ve genç bir görünüme kavuşur.

Ameliyatsız yüz ve vücut germe işlemi ağrılı mıdır?

Hem kadın hem de erkeklerde uygulanabilen hifu teknolojisi, acısız ve konforlu bir işlemdir. İşlem boyunca acı ve ağrı hissetmezsiniz.

 

Avicenna Hastanesi Dermatoloji (Cilt Hastalıkları) Bölümü Doktorlarımız

Dermatoloji bölümü doktor listesi aşağıda yer almaktadır:


⚠ Yasal Uyarı

Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.