ameliyatsız yüz germe kaç seans yapılır

Ameliyatsız Yüz Germe Kaç Seans Yapılır?

Ameliyatsız Yüz Germe Kaç Seans Yapılır? yazımızdan, hifu tedavisinin ne kadar süre uygulanması gerektiğini inceleyebilirsiniz. Dilerseniz, vakit kaybetmeden yazımıza göz atalım.

Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?

Hifu tedavisi, yüz bakımı ve yaşlanmaya karşı kullanılan ameliyatsız bir tedavi yöntemidir. bu nedenle ameliyatsız yüz germe olarak da bilinen işlem, son yılların en popüler uygulamalarından biridir. FDA onaylı tedavi sayesinde hedeflenen hücrelerde kontrollü hasar verilerek, vücudun onarılmaya teşvik edilmesi sağlanmaktadır. Her yıl sayısız insanın tercih ettiği HIFU işlemi ile kolajen üretiminin sağlandığı katmana ısı ile uyarı verilip, ciltte doğal bir ışıldama ve gençleşme sağlanmaktadır.

Uygulama yapıldıktan kısa süre sonra ciltteki toparlanmalar hissedilir ve ameliyatsız gençleşme etkileri görülmeye başlar. HIFU uygulamasını ilk defa yaptıracak olanlar, sonuçlarının neler olduğu konusunda endişeli olabilirler. Bu noktada ağrısız ve konforlu işlem sunmasıyla ultherapy uygulaması öne çıkıyor. Bağ dokusunda ameliyatsız sıkılaşma imkanı sunan cihaz sayesinde SMAS adı verilen cilt tabakasına ulaşılabiliyor.

Bu tabaka kolajen sentezinin sağlandığı katmandır. Kolajen sentezinin artması ve bağlarda sıkılaşma gerçekleşmesiyle beraber cilt dokusunda daha diri ve genç bir görünüm elde edilebiliyor. Isı ile beraber kontrollü hasar sağlanan hıfu işlemi sayesinde, birkaç seans içerisinde genç bir cilde kavuşabiliyorsunuz. Hifu uygulamasının kaç seans yapılması gerektiği hakkında merak edilenler için bir sonraki başlığımıza göz atabilirsiniz.

Hifu Kaç Seans Yapılır?

Cerrahisiz yüz germe işlemi seansı, işlem yapılacak bölgede istenilen sonuca göre değişebilir. Ancak genellikle 1 seans hıfu işlemi, yüzde sarkmaların toparlanması için yeterlidir. Vücutta daha büyük bölgelerde veya ileri boyutlu sarkmalar için 2-3 seans yapılabilir. Ancak genellikle ön görülen uygulama sonucuna 1 ila 2 seansta ulaşmak mümkündür.

Cerrahisiz Yüz Germe Seans Aralıkları Nedir?

Ameliyatsız yüz germe işlemini senede 1 defa yaptırmak yeterlidir. Ancak seans sonrası 3 ay sonrasında tekrardan kontrol amaçlı tekrardan dermatoloji uzmanınız ile görüşme sağlanabilir. İşlemin üç aylık sonucuna göre dermatoloji uzmanınızla birlikte bir sonraki seansın zamanı planlanabilir. Hifu sonrası yapılması gerekenler yazımızdan, uygulamanın etkilerinin daha kalıcı olması için neler yapılabileceğine göz atabilirsiniz. ”Ameliyatsız Yüz Germe Kaç Seans Yapılır?” yazımızda, hifu fokuslu ultrason teknolojisi ile kaç seans sonrası cilt gençleşme görülebileceği hakkında detaylara yer verdik. Dilerseniz, aşağıda yer alan Avicenna Hastanesi Dermatoloji bölümü uzmanlarımıza randevu alarak, işlem için ön muayene olabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Ameliyatsız yüz germe fiyatları nedir?

Ameliyatsız yüz germe ultherapy fiyatları, işlemin seansına göre değişiklik gösterecektir. Ancak cerrahi işleme göre, cerrahisiz yüz germe fiyatları çok daha hesaplıdır. Avicenna hastanesi hifu fiyatları için çağrı merkezimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yüz gençleştirme hıfu ile sağlanabilir mi?

Hifu, ameliyatsız yüz germe işlemi olarak bilinmektedir. Doğal yollarla cildin kendi kendini yenilemesini sağlayan kolajeni ortaya çıkararak, kontrollü bir iyileşme sağlamaktadır. Bu sayede cildiniz daha parlak, gergin ve genç bir görünüme kavuşur.

 

Avicenna Hastanesi Dermatoloji (Cilt Hastalıkları) Bölümü Doktorlarımız

Dermatoloji bölümü doktor listesi aşağıda yer almaktadır:


⚠ Yasal Uyarı

Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.