Soru – CevapCategory: Kadın Hastalıkları ve DoğumAvicenna Ataşehir Hastanesi Doğum Ücreti
İbrahim SEVİM asked 3 sene ago

Doğum ücretleri ne kadar?
Eşim hamile doğum yapmak için hastane arıyorum polis memuruyum özel indirim var mı

Avicenna replied 3 sene ago

Merhabalar,

Ataşehir Avicenna Hastanesi olarak, polis ve polis eşleri için belli bir oranda doğum indirimi uygulamaktayız. İndirim oranları ve ücret bilgileri için 0216 574 10 00 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz…

4 Answers
A. Ünal Demirsoy answered 2 sene ago
Hamile oldugumu ögrendm kan testi yaptirmak ve ilk muayenemi gerceklestirmek icin gelicem ucretleri ogrenmwk istiyorum
Avicenna replied 2 sene ago

Merhabalar,

Öncelikle tebrikler. Hastanemizde bütün kan testlerinizi gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. İlk muayene için de dilediğiniz kadın doğum doktorumuzdan randevu alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı’nın kararları gereği internet üzerinden ücret paylaşımı yapamamaktayız. Dilerseniz 0216 574 10 00 numaralı çağrı merkezimizi arayarak, hem ilk muayene ücretlerini öğrenebilir, hem de randevunuzu alabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz…

Aysegul yilmaz answered 2 sene ago
Merhaba, sağlık çalışanına normal doğum ucreti indirimi var mi. Normal doğum ucreti ne kadar. Bilgilendirirseniz memnun olurum . Tesekkurler
Avicenna Yayın Kurulu replied 2 sene ago

Merhaba,

Sağlık çalışanlarına indirim yapılıyor. Ancak, buradan indirim miktarını belirtmemiz mümkün değil. Hastanemizde doğum yapma kararı almanız halinde, ne kadar indirim yapılacağı size belirtiliyor.

Nurhan Pekdemir answered 2 sene ago
Polis ve polis eşlerine özel indirim uyguluyormuşsunuz TSK personeli için geçerli değil mi
Avicenna Yayın Kurulu replied 1 sene ago

Merhaba, internet üzerinden fiyatlarla ilgili artık bilgi paylaşımı yapamamaktayız. Bununla ilgili olarak son dönemlerde bazı yasaklar ve cezalar belirlenmiştir. Ancak dilerseniz, hastanemizin çağrı merkezini arayıp, bu konu ile ilgili fiyatlar veya merak ettiğiniz diğer tüm sorular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Çağrı Merkezi Numarası: +90 (216) 574 10 00
Sağlıklı günler dileriz…

Tuğba korkmaz answered 2 sene ago
Iyi gunler tülin eroglu elmas hanima baslayacagim 4 haftalik hamileyim Dogum paketiniz nekadar acaba icinde neler var ogrenebilirmiyim
Avicenna Yayın Kurulu replied 1 sene ago

Merhaba,
Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan yeni yasal düzenlemeler çerçevesinde işlemler veya muayeneler ile ilgili internet üzerinden fiyat bilgisi paylaşamıyoruz. Dilerseniz, hastanemizin çağrı merkezini arayıp, doğum fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Çağrı Merkezi Numarası: +90 (216) 574 10 00
Sağlıklı günler dileriz…