Wonder Ataşehir Avicenna Hastanesi

wonder ataşehir avicenna hastanesi zayıflayan kadın şaşırıyor

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Wonder Ataşehir Avicenna Hastanesi içeriğimizden, bölgesel zayıflama ve vücut şekillendirme işlemlerinin detayları yer almaktadır. Dilerseniz,  Wonder zayıflama cihazı hakkında daha fazla bilgiye makalemizden ulaşabilirsiniz.

Wonder Zayıflama Cihazı

Wonder cihazı ile zayıflama sistemi, insan vücudundaki kaslara odaklanarak, elektromanyetik sinyallerle kasların çalışması üzerine odaklıdır. Wonder estetik zayıflama sistemi sayesinde kasların 25 dakika gibi kısa bir sürede 52.000 adet kasılma sağlamaktadır. Yaklaşık 3,5 saatlik bir spora denk gelen bu kas hareketliliği, normalde yapmaya zorlandığınız kadar uzun bir sporu 25 dakika gibi kısa bir süreye indirmektedir. Aynı zamanda kadınların en büyük problemlerinden biri olan bacaklardaki portakal kabuğu görünümü (selülitlerin) tedavisinde etkili olmaktadır. Bu nedenle genel zayıflama problemi olmayan kişiler için bölgesel zayıflama adına da wonder zayıflama cihazı tercih edilebilir.

 

Q-switch Hakkında Bilgi ve Fiyat Al

 

Wonder Zayıflama Cihazı Etkileri

Bölgesel zayıflama e şekillendirme için tercih edilen wonder zayıflama cihazı, farklı birçok etkiye sahiptir. Bunlar arasında;

 • Yağ yakımı
 • Kas geliştirme
 • Kolay kilo kaybı
 • Selülit ve çatlakları giderme
 • Uygulama yapılan bölgesel sıkılaşma
 • Pelvik tabanını güçlendirerek idrar kaçırma tedavisi
 • Vücuttaki kasları daha belirgin hale getirme

Bahsedilen etkiler ilk seanstan itibaren etkili olmakla beraber vücut ağırlığına göre daha hızlı sonuç gösterebilir. Kas yoğunluğunun fazla olması durumunda daha fazla yağ yakımı gerçekleşebilir ve düzenli bir diyetle desteklendiğinde kaslarınız daha çabuk belirginleşir.

Bölgesel Zayıflama ve Vücut Şekillendirme

Sağlıklı şekilde kilo vermek ve formunuzu korumak sanıldığı kadar kolay olmayabiliyor. Günlük yoğun temposuna ek olarak  spora ayıracak vakti bulamayabilirsiniz. Bazen sağlıklı yiyeceklere ulaşmak vakit alırken, fast food tüketmek daha cazip geliyor olabilir. Hayatınızda köklü bir değişikliğe adım atmak için motivasyona ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Bölgesel incelme ve vücut şekillendirme için wonder cihazı oldukça etkili sonuçlar sunmaktadır. Elektromanyetik kas stimülasyonu ile yüksek yoğunluklu nörostimülasyon bu cihazda bir araya gelmektedir. Vücudunuza bağlanan aparatlar sayesinde uzaktan kontrol sağlanarak, bir tablet aracılığıyla yoğunluk belirlenmektedir. Vücuda zarar vermeden kasları uyaran cihaz 25 dakika gibi kısa bir sürede bile etkili sonuçlar vermektedir. Toplanmış görünüm ve şekillenmiş vücut hatları ile kendinize olan güveniniz anında yükselecektir. Tüm vücutta kullanılabilen şekillendirme cihazı ameliyatsız zayıflama yöntemleri arasında en popüler olanlardan biridir. Wonder ekipmanlarına hakim uzman kişiler tarafından yapılan tedavi ile kısa sürede istenilen sonuca ulaşabilirsiniz. Wonder Ataşehir Avicenna Hastanesi Zayıflama Merkezi içerisinde hizmet vermektedir.

Wonder Zayıflama Cihazı Avantajları Nelerdir?

Wonder estetik zayıflama ile 25 dakika içerisinde kas kütlesinde %18 oranında artış sağlanmaktadır.

Wonder zayıflama cihazı avantajları arasında;

 • Kas kütlesindeki artış sayesinde daha fit bir görünüm elde edilir,
 • Bölgesel yağ miktarı azalır ve genel yağ oranı düşer,
 • Estetik ve fit bir görünüm kazandırır,
 • Kontrollü kas artışı sağlar,
 • Kasların direnci artarken vücut ve kalp sağlığında iyileşme görülür,
 • Kan damarları genişler ve kan akışı artar,
 • Pelvik taban tedavisine katkıda bulunur,
 • Daha fazla kas eforu sarf ettiğiniz için daha fazla kalori yakımı sağlanır,
 • Bölgesel zayıflama ve sıkılaşma sağlar,
 • Selülit tedavisinde etkilidir,
 • İyileşme süresi yoktur,
 • Çatlak görünümünü azaltmaya yardımcıdır.

Bahsedilen durumların tedavisinde wonder zayıflama cihazı oldukça etkili sonuçlar sağlamaktadır. Kas kütlesinin ilk seanstan itibaren artmasıyla birlikte, yakılan kalori miktarında da artış gözükecektir. Daha fazla kalori yakmanız, daha fazla yiyeceği eforsuz yakabilmeniz anlamına gelmektedir.

Wonder Zayıflama Cihazı Paketleri

Wonder zayıflama cihazı,  vücudunuzun vücut kitle indeksi ölçülerek, hedeflenen ve sağlıklı görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Bu aşamada muayene esnasında uzmanlar tarafından inilmesi gereken kilo ve vücudun kalın bölgelerine göre uygulanacak seans belirlenmektedir. Genellikle 8 ila 16 seans arasında değişen uygulama paketleri, ilk seanstan itibaren etki etmektedir. Her seans 25 dakika sürerken hazırlık süreci veya beslenme programı gerektirmeyen pratik bir uygulamadır. Wonder Ataşehir Avicenna Hastanesi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, Avicenna Hastanesi iletişim merkezinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sonuç

Hayal ettiğimiz bikini fiziğine kavuşmak ve fazla yağlardan kolayca kurtulmak artık sanıldığından daha kolay. Ağır diyetler ve yoğun spor programına vaktiniz veya motivasyonunuz yoksa, Wonder cihazı tam size göre. Özel kıyafeti ve vücudumuza bağlanan cihaz ile sadece 25 dakikada hayal ettiğiniz bedene sahip olabilirsiniz. Film izleyerek, müzik dinleyerek geçirdiğiniz 25 dakikada, tek seansta %18 oranında aks artışı sağlanıyor. 3,5 saatlik spora denk gelen wonder ile 52.000 adet kas kasılması sağlanmaktadır. Uygulama hakkında detaylı bilgi almak için Avicenna Hastanesi Beslenme ve Diyetetik uzmanlarımızdan randevu alabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Wonder cihazı ile zayıflamak mümkün mü?

Wonder cihazı ile ilk seanstan itibaren zayıflama etkisi görülmektedir. Uzun süreli spor etkisi yaratan cihaz, birkaç seans sonrasında fark edilir bir zayıflama sonucu verecektir.

Zayıflamak için wonder cihazını kullanırken ne giymeliyim?

Vücut şekillendirme veya bölgesel incelme için Wonder cihazınızın kişiye özel kıyafetleri bulunmaktadır. Uygulama esnasında ücretsiz temin edilen bu kıyafeti giyerek, cihazın kaslarınıza daha etkili temas etmesini sağlayabiliriz.

Wonder sonrası beslenme nasıl olmalıdır?

Artan kas yoğunluğunu desteklemek adına protein ağırlıklı bir menü önerilmektedir. Aynı zamanda işlem sonrası su tüketiminin günlük 2,5 litre altında olmamasına da dikkat etmelisiniz.

 

Paylaş:

⚠️ Yasal Uyarı

“Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

İkili Tarama Testi

İkili Tarama Testi Nedir?

İkili Tarama Testi diğer adıyla İkili Testi, hamilelik sırasında yapılan bir tarama testidir. Down sendromu veya kromozomal anomalilerin riskini değerlendirmek için kullanılan bir testtir. Bu

Smear Testi

Smear Testi Nedir? Neden Yapılır?

Smear testi, çoğunlukla kadın sağlığı alanında kullanılan tıbbi bir tarama testidir. Bu test, rahim ağzı (serviks) kanseri ve prekanseröz (kanser öncüsü) durumların erken teşhisinde oldukça

El Ayak ve Ağız Hastalığı Nedir?

El Ayak ve Ağız Hastalığı Nedir?

El, Ayak ve Ağız Hastalığı, özellikle çocuklarda yaygın olarak görülen, bulaşıcı bir viral enfeksiyondur. Bu hastalık, enterovirüs ailesine ait virüsler tarafından, coxsackievirus A16 ve enterovirus

Brakiterapi

Brakiterapi Nedir?

Brakiterapi, kanser tedavisinde kullanılan bir radyoterapi türüdür. Bu tedavi yöntemi, radyasyon kaynaklarının doğrudan tümörün içine veya yakınına yerleştirilmesidir. Bu tedavi yönteminin asıl amacı, yüksek dozda

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣