saç ekimi sonuçları görülen hasta

Saç Ekimi Sonuçları

Özellikle son dönemlerde saç dökülmesi, kaş seyrelmesi, sakal ve bıyık problemleri gibi çok sayda şikayet mutlak bir artış göstermiştir. Öte yandan teknolojinin ilerlemesiyle birlikte başarı yüzdeleri büyük oranda artış gösteren saç ekimi sonuçları da ilginin artmasında etkili olmuştur. Hal böyle olunca saç ekim sonuçları hakkında erkeklerin merak seviyeleri büyük oranda artmıştır.

En Doğru Saç Ekim Sonuçları

Saç ekiminin oldukça basit ve acısız bir hal almasıyla birlikte, saç ekimine olan ilgi de büyük artış göstermiştir. Hal böyle olunca, erkekler arasında saç ekim sonuçları hakkındaki merak giderek yükselmiştir. Saç ektirme teknikleri hakkında sorular soran ve kelik problemine karşı tedaviler hakkında araştırmalar yapan erkekler, şu soruların yanıtlarını aramaktadırlar.

  • Saç ekimi kaç ayda sonuç verir?
  • Saç ekimi ne zaman sonuç verir?
  • Saç ekiminde tepe bölgesi ne zaman çıkar?
  • Saç ekimi sonuçları ne zaman görülür?
Saç Ekimi Hakkında Bilgi ve Fiyat Al

En İyi Saç Ekimi Sonuçları

Saç ektirmek hakkında meraklı kişiler, en iyi saç ekimi sonuçları hakkında bilgi sahibi olmak istemektedirler. Bu noktada Avicenna saç ekim sonuçları hakkında bilgi elde etmek faydalı olacaktır. Ataşehir Avicenna Hastanesi, DHI saç ekimi sonuçları ve Safir FUE saç ektirme tekniği tecrübeleri açısından hastalarının memnuniyetini kazanmıştır. Bu noktada saç ektiren hastaların, ay ay saç ekimi sonuçları hakkında takip yürüten hastane, yaptığı saç ekiminin aylar sonra da, yıllar sonra da arkasında durmaya devam etmektedir. Kadınlarda saç ekimi öncesi sonrası fark etmeksizin erkeklerde olduğu gibi saç ekimi tedavisi uygulanmaktadır.

En İyi Sonuçlar

Saç ekimi tamamlanan hastanın, saç ekimi en iyi sonuçlar noktasında yanıt alacağı süreç 6 ay sonra başlayacaktır. 6 aylık sürecin bitmesiyle saç ekimi en iyi sonuçlar elde edilmeye başlanır. Özellikle 6. aydan sonra başlayan süreç 12. aya kadar devam eder. Bu süreçte saçlar doğal bir görüntü elde eder. Kimi erkeklerde 7. ya da 8. aya kadar süreç sarkma gösterebilir. Genellikle en geç 12. aydan itibaren en iyi saç ekim sonuçları elde edilir. Tepe bölgesi saç ekimi sonuçları bu süreçte kendisini en net şekilde gösterir. Sakaldan sonuçlar için de durum pek farklı değildir.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Saç ekimi sonra dökülmeler ne zaman durur?

Yapılan saç ekimi sonrası dökülmeler 6 ay içerisinde duracaktır. Saç ekiminden sonra 6 ay ve 1 yıllık süreçte saç son görünümüne kavuşur.

Saç ekimi sonrası kabuklanma neden olur?

Saç ekimi sonrası kabuklanma ve kaşıntı, saç derisinin iyileşmesi ile ortaya çıkmaktadır. Alıcı ve donör bölgelerde yapılan kesiler, cilt üzerine hafif hasarlar verir. Cildin kendini onardığı süreçte görülen kabuklanmalar iyileşme döneminin bir parçasıdır. Kabukları kopartmamaya ve cildi kaşımamaya özen göstermelisiniz.

Saç ekimi işlemi kalıcı mıdır?

Saç ekimi işlemi kalıcı bir operasyondur. Saç ekimi sonrası geri dönüş olması mümkün değildir. Ancak saçların ilk bir yıldaki gürlükleri ile yaşlanma sonrası gürlükleri aynı olmayabilir. Saç kökleri hareketliliğini kaybettiğinde yaşa bağlı olarak seyrelme görülebilir.

 

Avicenna Hastanesi Saç Ekimi Merkezi Uzmanlarımız

Saç Ekimi Merkezi bölümü uzman listesi aşağıda yer almaktadır:


⚠ Yasal Uyarı

Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.