Uluslararası Hasta Hizmetleri

Uluslararası Hasta Hizmetleri

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Avicenna International Hastanesi, uluslararası standartlarda hizmet sunarak, yurtdışından sağlık turizmi için gelen hastalara en konforlu ve en kaliteli tedavileri uygulamaktadır. Bu bağlamda uluslararası standartların çerçevesinde web sitesi hizmeti, yabancı hastalar için uluslararası sigorta işlemleri, çağrı merkezi hizmeti ve VIP transfer sağlamaktadır. Hastalar ile hastane arasında kusursuz bir iletişim süreci yürütülmektedir.

Uluslararası Hasta Hizmetleri İstanbul Hastanesi

Avicenna Hastanesi Uluslararası Hasta Destek Birimi, uluslararası sağlık hizmeti verebilmek için her biri alanında uzman kişilerden oluşturulmuştur. Bununla birlikte, her biri gereken tüm eğitimlerini alarak eksikliklerini tamamlamıştır. Böylece Avicenna International Hospital bünyesinde sağlık hizmeti almak isteyen her hasta, tüm eğitimlerini tamamlamış ve donanımlı bir ekiple iletişimde olacaktır. Avicenna Hastanesi Uluslararası Hasta Destek Birimi, hem Türkiye’deki hastanede hem de yurt dışındaki Avicenna Health Point merkezlerinde görev almaktadır. Hastalar kimi zaman kendi imkanlarıyla direkt olarak Türkiye’deki hastanemize gelebilecekleri gibi, gerekli durumlarda yurt dışı sağlık noktası üzerinden de yönlendirilebilirler.

Uluslararası Hizmetler

Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi olarak, Uluslararası Sağlık Turizmi Merkezi ile uluslararası hastalar ve refakatçiler için detaylı hizmet sunmaktayız. Bu bağlamda sağlık personeli, danışma hizmeti, hastalık tanı hizmetleri, uluslararası sigorta işlemleri ve faturalama hizmetleri ile beraber, tercüman ve konaklama hizmeti verilmektedir. Böylece hastalar, Türkiye’ye ayak bastıkları andan, uçağa binecekleri ana kadar konforda ve güvende hissederler.

Hastane içerisinde alınan tedaviden geri dönecekleri ana kadar hizmet alarak sisteme uygun bir tedavi alınmaktadır. Hastanemizin sağlamış olduğu uluslararası tedavi hizmetleri, her biri alanında uzmanlaşmış doktorlardan ve tüm donanımlara sahip sağlık personellerinden alınmaktadır. Hastanenin 25 yıllık tecrübesiyle, Türkiye sınırları içerisinde elde ettiği başarı, yurt dışına taşınmıştır.

Avicenna Health Point

Avicenna İnternational Hastanesi, Romanya’daki Bükreş Ofisi ve Etiyopya’daki Adis Ababa Ofisi ile Avicenna Health Point markasını oluşturmuştur. Oldukça hızlı şekilde kurulan ve faaliyetlerini başarıyla yürüten bu iki ofise, önümüzdeki yıllarda yenileri eklenecektir. Yurt dışı sağlık noktası ile amaçlanan, hem hastalara tedavi öncesi gereken tüm bilgilendirmelerin ve yönlendirmelerin yapılması, hem de tedavi sonrası ülkelerine döndüklerinde destek almalarıdır.

Avicenna Hastanesi Yabancı Hasta Hizmetleri Nelerdir?

Avicenna Ataşehir Hastanesi’nde tedavi görecek olan uluslararası hastalar, Türkiye’de geçirdikleri vakit süresince aşağıda yer alan hizmetlerden faydalanırlar:

 • Uluslararası sigorta hizmetleri
 • Randevu organizasyonları
 • Otel rezervasyonu
 • Havalimanından transfer hizmeti
 • Hastaneye yatış işlemleri desteği
 • VIP oda
 • Kesintisiz tercümanlık hizmeti
 • Tıbbi rapor takibi
 • Ödeme işlemleri desteği
 • Ameliyat sonrası süreç ve doktor iletişim desteği
 • Ameliyat sonrası ülkeye dönüş gerçekleştikten sonra devam eden tıbbi danışmanlık hizmeti

Avicenna Ataşehir Hastanesi’nde tedavi görmek istiyorsanız, form doldurabilir ya da çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Hastanemiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, görselleri inceleyebilir ya da videoları izleyebilirsiniz. Her biri birbirinden tecrübeli doktor kadromuz ve sağlık hizmeti kültürümüzle, yabancı hastalarımızın da hizmetindeyiz.

Paylaş:

⚠️ Yasal Uyarı

“Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

El Ayak ve Ağız Hastalığı Nedir?

El Ayak ve Ağız Hastalığı Nedir?

El, Ayak ve Ağız Hastalığı, özellikle çocuklarda yaygın olarak görülen, bulaşıcı bir viral enfeksiyondur. Bu hastalık, enterovirüs ailesine ait virüsler tarafından, coxsackievirus A16 ve enterovirus

Brakiterapi

Brakiterapi Nedir?

Brakiterapi, kanser tedavisinde kullanılan bir radyoterapi türüdür. Bu tedavi yöntemi, radyasyon kaynaklarının doğrudan tümörün içine veya yakınına yerleştirilmesidir. Bu tedavi yönteminin asıl amacı, yüksek dozda

Lazer Destekli Kanal Tedavisi

Lazer Destekli Kanal Tedavisi

Lazer destekli kanal tedavisi, geleneksel kök kanal tedavisinin, lazer teknolojisinin kullanıldığı bir dental prosedürdür. Bu tedavi, dişin kök kanallarındaki enfekte veya hasarlı dokuların temizlenmesi, şekillendirilmesini

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣