Uluslararası Hasta Hizmetleri

Uluslararası Hasta Hizmetleri

Avicenna International Hastanesi, uluslararası standartlarda hizmet sunarak, yurtdışından sağlık turizmi için gelen hastalara en konforlu ve en kaliteli tedavileri uygulamaktadır. Bu bağlamda uluslararası standartların çerçevesinde web sitesi hizmeti, yabancı hastalar için uluslararası sigorta işlemleri, çağrı merkezi hizmeti ve VIP transfer sağlamaktadır. Hastalar ile hastane arasında kusursuz bir iletişim süreci yürütülmektedir.

Uluslararası Hasta Hizmetleri İstanbul Hastanesi

Avicenna Hastanesi Uluslararası Hasta Destek Birimi, uluslararası sağlık hizmeti verebilmek için her biri alanında uzman kişilerden oluşturulmuştur. Bununla birlikte, her biri gereken tüm eğitimlerini alarak eksikliklerini tamamlamıştır. Böylece Avicenna International Hospital bünyesinde sağlık hizmeti almak isteyen her hasta, tüm eğitimlerini tamamlamış ve donanımlı bir ekiple iletişimde olacaktır. Avicenna Hastanesi Uluslararası Hasta Destek Birimi, hem Türkiye’deki hastanede hem de yurt dışındaki Avicenna Health Point merkezlerinde görev almaktadır. Hastalar kimi zaman kendi imkanlarıyla direkt olarak Türkiye’deki hastanemize gelebilecekleri gibi, gerekli durumlarda yurt dışı sağlık noktası üzerinden de yönlendirilebilirler.

Uluslararası Hizmetler

Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi olarak, Uluslararası Sağlık Turizmi Merkezi ile uluslararası hastalar ve refakatçiler için detaylı hizmet sunmaktayız. Bu bağlamda sağlık personeli, danışma hizmeti, hastalık tanı hizmetleri, uluslararası sigorta işlemleri ve faturalama hizmetleri ile beraber, tercüman ve konaklama hizmeti verilmektedir. Böylece hastalar, Türkiye’ye ayak bastıkları andan, uçağa binecekleri ana kadar konforda ve güvende hissederler.

Hastane içerisinde alınan tedaviden geri dönecekleri ana kadar hizmet alarak sisteme uygun bir tedavi alınmaktadır. Hastanemizin sağlamış olduğu uluslararası tedavi hizmetleri, her biri alanında uzmanlaşmış doktorlardan ve tüm donanımlara sahip sağlık personellerinden alınmaktadır. Hastanenin 25 yıllık tecrübesiyle, Türkiye sınırları içerisinde elde ettiği başarı, yurt dışına taşınmıştır.

Avicenna Health Point

Avicenna İnternational Hastanesi, Romanya’daki Bükreş Ofisi ve Etiyopya’daki Adis Ababa Ofisi ile Avicenna Health Point markasını oluşturmuştur. Oldukça hızlı şekilde kurulan ve faaliyetlerini başarıyla yürüten bu iki ofise, önümüzdeki yıllarda yenileri eklenecektir. Yurt dışı sağlık noktası ile amaçlanan, hem hastalara tedavi öncesi gereken tüm bilgilendirmelerin ve yönlendirmelerin yapılması, hem de tedavi sonrası ülkelerine döndüklerinde destek almalarıdır.

Avicenna Hastanesi Yabancı Hasta Hizmetleri Nelerdir?

Avicenna Ataşehir Hastanesi’nde tedavi görecek olan uluslararası hastalar, Türkiye’de geçirdikleri vakit süresince aşağıda yer alan hizmetlerden faydalanırlar:

 • Uluslararası sigorta hizmetleri
 • Randevu organizasyonları
 • Otel rezervasyonu
 • Havalimanından transfer hizmeti
 • Hastaneye yatış işlemleri desteği
 • VIP oda
 • Kesintisiz tercümanlık hizmeti
 • Tıbbi rapor takibi
 • Ödeme işlemleri desteği
 • Ameliyat sonrası süreç ve doktor iletişim desteği
 • Ameliyat sonrası ülkeye dönüş gerçekleştikten sonra devam eden tıbbi danışmanlık hizmeti

Avicenna Ataşehir Hastanesi’nde tedavi görmek istiyorsanız, form doldurabilir ya da çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Hastanemiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, görselleri inceleyebilir ya da videoları izleyebilirsiniz. Her biri birbirinden tecrübeli doktor kadromuz ve sağlık hizmeti kültürümüzle, yabancı hastalarımızın da hizmetindeyiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.