Üroloji Polikliniği Akşam Saatlerinde de Hasta Kabul Ediyor

Üroloji Polikliniği Akşam Saatlerinde de Hasta Kabul Ediyor

Üroloji Polikliniği Operatör Doktoru Ayşe Veyhürda Dikmen, hafta içi saat 18:30 – 21:00, hafta sonu 15:00 – 17:00 saatleri arasında, Avicenna Ataşehir Hastanesi’nde hizmet vermektedir. Operatör Doktor Ayşe Veyhürda Dikmen yetişkin ve çocuk ürolojisi ile ilgilenmektedir.

Tüm Yetişkinler ve Çocuklar İçin

Avicenna Ataşehir Hastanesi Üroloji Polikliniği Operatör Doktoru Ayşe Veyhürda Dikmen, her yaştan insan için tanı ve tedavi sunmaktadır. Kadın – erkek ayrımı ya da yetişkin – çocuk ayrımı olmaksızın, bütün üroloji hastalıklarının tedavisi Özel Avicenna Hastanesi’nde.

Ayşe Veyhürda Dikmen Kimdir?

Ayşe Veyhürda Dikmen, orta öğretim eğitimini Çanakkale Anadolu Listesi’nde tamamlamıştır. Daha sonra İzmir Fen Lisesi’nde, lise diplomasını almıştır. Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi mezunudur. Dikmen, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı’nda ürolojik uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Zorunlu hizmetini Isparta’da yapan Dikmen, daha sonra da Ankara Polatlı Devlet Hastanesi’nde üroloji uzmanı olarak görev yapmıştır. Operatör Doktor Ayşe Veyhürda Dikmen’in hem ulusal hem de uluslararası makaleleri ve bilimsel çalışmaları bulunmaktadır.

Başarıları

Operatör Doktor Ayşe Veyhürda Dikmen, 2016 yılında kadınlarda idrar kaçırma tedavisinde minimal invaziv teknik olan mesane boynu enjeksiyonu hastalıklarını ilgilendiren çalışmasıyla, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği Ulusal Kongresi tarafından ödüllendirilmiştir. Yine aynı sene Karadeniz Üroloji Sempozyumu’nda yaptığı sunumlarla jüri özel ödülüne layık görülmüştür. 2018 yılında ise, Kopenhag’da düzenlenen European Association of Urology’de sunumunu yaptığı makale ile Türkiye’yi temsil etmiştir.


⚠ Yasal Uyarı

Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.