Operatör Doktor Cihan Ünlü Avicenna Ataşehir Hastanesi Ailesinde

Operatör Doktor Cihan Ünlü Avicenna Ataşehir Hastanesi Ailesinde

Avicenna Ataşehir Hastanesi Göz Hastalıkları Bölümü doktorları arasına Operatör Doktor Cihan Ünlü de katıldı. Operatör Doktor Cihan Ünlü’ye Avicenna Ataşehir Hastanesi ailesi olarak “Hoş geldiniz” diyoruz.

Op. Dr. Cihan Ünlü Kimdir?

1977 yılında Balıkesir’de doğan Cihan Ünlü, 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirerek Tıp Doktoru unvanın sahibi olmuştur. Daha sonra da, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde göz hastalıkları uzmanlığını tamamlamıştır. 2005 yılında uzmanlık unvanını alan Ünlü, özellikle retina ve şaşılık üzerine oldukça önemli çalışmalar yapmıştır. 2007 ve 2010 yılları arasında Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde şaşılık üzerine çalışmalar ve tedaviler yapan Cihan Ünlü, çok sayıda cerrahi işlem de gerçekleştirmiştir. Binden fazla katarakt cerrahisi tecrübesi de bulunan operatör doktor, özellikle retina hastalıkları, şaşılık, göz tembelliği, göz tansiyonu ve üvea gibi hastalıklara mesleki ilgi duyuyor.

Bilime Katkıları

Avicenna Ataşehir Hastanesi Göz Hastalıkları Operatör Doktoru Cihan Ünlü’nün, uluslararası dergilerde yayınlanmış 33 makalesi bulunmaktadır. Bu rakam ulusal dergilerde ise 24 adettir. Yayınladığı bildirilerle de dikkat çeken Ünlü’nün, 30 uluslararası, 74 ulusal bildirisi bulunmaktadır. Operatör Doktor Cihan Ünlü’nün İstanbul Tabip Odası, Türk Tabipler Birliği, Türk Oftalmoloji Derneği ve Türk Cumhuriyetleri Oftalmoloji Derneği gibi derneklere üyeliği bulunmaktadır. Operatör Doktor Cihan Ünlü, Ataşehir Avicenna Hastanesi Göz Hastalıkları bölümünde operatör hekim olarak kariyerine devam etmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.