Yılın Sağlık Markası Ödülü

Yılın Sağlık Markası Ödüllü
Uluslararası NDM Ajansın organizasyonu ile düzenlenen halk oylamaları ve anketlerle ile belirlenen Türkiye Altın Markaları ödülleri “Yılın Sağlık Markası Ödülüne” bu sene 25. yılına ulaşmış olan Avicenna Hastaneler Grubu layık görülmüştür.

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Özel Avicenna Hastanesi Ataşehir, Altın Marka Ödülleri jürisi tarafından Yılın Sağlık Markası ödülüne layık görülmüştür. Her yıl düzenlenen ve Türkiye’nin altın markalarını belirleyen Altın Marka Ödülleri törenine bu yıl Avicenna Hastaneleri de katıldı. Avicenna Hastanesi, ödül töreninin değerli jürisi tarafından ödüle layık görüldü. Her yıl sahiplerini bulan bu ödül, bu yıl Özel Avicenna Hastanesi Kartal, Özel Avicenna Hastanesi Esenler ve Özel Avicenna Hastanesi Gültepeyi de kapsayarak Avicenna Hastaneleri tarafından alınmış oldu.

Türkiye’nin Markası

Yılın Sağlık Markası ödülüne layık görülen Özel Avicenna Hastanesi Ataşehir, aynı zamanda Türkiye’nin Markası olmuş oldu. Ödülü, Avicenna Hastaneleri adına Özel Avicenna Hastanesi Ataşehir Yönetim Kurulu Başkanı Doktor Tuncay Eren aldı.

Altın Marka Ödülleri

Altın Marka Ödülleri töreninde Özel Avicenna Hastanesi Ataşehir Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Eren, Türkiye’nin Markası ilan edilerek Yılın Sağlık Markası ödülünü almak için şu sözlerle sahneye davet edildi: “Sağlık alanında 2019 yılı için Türkiye’nin Markası olma ödülünü, köklü tıp geleneği ile modern teknolojinin tüm imkanlarını bir araya getirmiş bir kurum olarak, kuruluşunun 25. yılına ulaşmış, İstanbul genelinde 4 hastanesiyle hizmet veren Avicenna Hastaneleri Grubu ödülün sahibi oluyor. 2019 yılı için Türkiye’nin Markası ödülünü almak üzere Avicenna Hastaneler Grubu adına Özel Avicenna Hastanesi Ataşehir Yönetim Kurulu Başkanı Doktor Tuncay Eren’i sahneye davet ediyoruz.”

Paylaş:

⚠️ Yasal Uyarı

“Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣