Yılın Sağlık Markası Ödülü

Yılın Sağlık Markası Ödülü

Özel Avicenna Hastanesi Ataşehir, Altın Marka Ödülleri jürisi tarafından Yılın Sağlık Markası ödülüne layık görülmüştür. Her yıl düzenlenen ve Türkiye’nin altın markalarını belirleyen Altın Marka Ödülleri törenine bu yıl Avicenna Hastaneleri de katıldı. Avicenna Hastanesi, ödül töreninin değerli jürisi tarafından ödüle layık görüldü. Her yıl sahiplerini bulan bu ödül, bu yıl Özel Avicenna Hastanesi Kartal, Özel Avicenna Hastanesi Esenler ve Özel Avicenna Hastanesi Gültepeyi de kapsayarak Avicenna Hastaneleri tarafından alınmış oldu.

Türkiye’nin Markası

Yılın Sağlık Markası ödülüne layık görülen Özel Avicenna Hastanesi Ataşehir, aynı zamanda Türkiye’nin Markası olmuş oldu. Ödülü, Avicenna Hastaneleri adına Özel Avicenna Hastanesi Ataşehir Yönetim Kurulu Başkanı Doktor Tuncay Eren aldı.

Altın Marka Ödülleri

Altın Marka Ödülleri töreninde Özel Avicenna Hastanesi Ataşehir Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Eren, Türkiye’nin Markası ilan edilerek Yılın Sağlık Markası ödülünü almak için şu sözlerle sahneye davet edildi: “Sağlık alanında 2019 yılı için Türkiye’nin Markası olma ödülünü, köklü tıp geleneği ile modern teknolojinin tüm imkanlarını bir araya getirmiş bir kurum olarak, kuruluşunun 25. yılına ulaşmış, İstanbul genelinde 4 hastanesiyle hizmet veren Avicenna Hastaneleri Grubu ödülün sahibi oluyor. 2019 yılı için Türkiye’nin Markası ödülünü almak üzere Avicenna Hastaneler Grubu adına Özel Avicenna Hastanesi Ataşehir Yönetim Kurulu Başkanı Doktor Tuncay Eren’i sahneye davet ediyoruz.”

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.