Yılın Tıp İnsanı Ödülü

Yılın Tıp İnsanı Ödülü
Uluslararası NDM Ajansın organizasyonu ile düzenlenen halk oylamaları ve anketlerle ile belirlenen Türkiye Altın Markalarının belirlendiği ve ödüllendirildiği törende hastanemiz ile birlikte İç Hastalıkları Uzmanımız / Dahili Bölümler Koordinatörümüz Uzm.Dr.Osman ARIKAN'a 2019 yılının "Yılın Tıp İnsanı" ödülü layık görülmüştür.

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Özel Avicenna Hastanesi Ataşehir doktorlarından Uzm. Dr. Osman Arıkan’a, Altın Marka Ödülleri tarafından Yılın Tıp İnsanı Ödülü layık görüldü. Aynı törende Yılın Sağlık Markası ödülü de Avicenna Hastaneleri Grubu’na verilmişti. Her yıl düzenli olarak organize edilen Altın Marka Ödülleri organizasyonu jürisi, Uzm. Dr. Osman Arıkan’ı Yılın Tıp İnsanı Ödülü’ne layık buldu ve Avicenna Hastaneler Grubu’nu onurlandırdı.

Yılın Hekimi Ödülü

Yılın Hekimi Ödülü, her yıl düzenlenen Altın Marka Ödülleri kapsamında jüri tarafından belirlenen doktorlara verilmektedir. Uzm. Dr. Osman Arıkan, bu yıl verilen ödülün sahibi olmuştur. Ödülün sahibi Uzm. Dr. Osman Arıkan törende bir konuşma da gerçekleştirmiştir.

2019 Yılın Doktoru Ödülü

Altın Marka Ödülleri töreninde konuşma yapan ve Uzm. Dr. Osman Arıkan’ı sahneye çağıran sunucu şunları söylemiştir: “2019’da Türkiye’de Yılın Tıp İnsanı Ödülü ve Yılın Hekimi Ödülü unvanını komisyonumuzun yaptığı değerlendirmeler neticesinde, örnek kişilik ve ahlaki yapısı ile, özverili, çalışkan ve başarılı hekimlik kariyeri yanında, başkanlığını ve yöneticiliğini yaptığı birçok sivil toplum kuruluşları ile sosyal sorumluluk projelerine sağladığı katkılar ve hayırsever kişiliğiyle sayısız sosyal sorumluluk projesine imzasını atan, ömrünü hastalarına ve milletine hizmet için adamış olan Uzm. Dr. Osman Arıkan Yılın Tıp İnsanı Ödülü’nün sahibi olmuştur.” Uzm. Dr. Osman Arıkan ödülünü, Op. Dr. Erdal Cücük’ün elinden almıştır. 2019 yılının tıp insanı Uzm. Dr. Osman Arıkan ödülü aldıktan sonra yaptığı konuşmada, “Meslekteki 25. Yılımın ödülü yılın doktoru olmak oldu” ifadesini kullanmıştır.

Paylaş:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

Liken Planus Nedir?

Liken Planus Nedir?

Liken planus, ağızda, dil, koltuk altı, bacak ve kafa derisi gibi birçok bölgede meydana gelen bir cilt rahatsızlığıdır. Genellikle kaşıntılı kırmızı ve mor renklerde gözlemlenmektedir.

Endopeel ile Cilt Gençleştirme

Endopeel ile Cilt Gençleştirme

Endopeel, yüz ve boyun bölgesi olmak üzere vücudun çeşitli bölgelerinde uygulanan cilt gençleştirme yöntemlerinden biridir. Cilt sıkılaştırma ve germe amacıyla uygulanan bu işlem, lifting etkisi

Dolgu Eritme İşlemi Nedir? Nasıl Yapılır?

Dolgu Eritme İşlemi Nedir? Nasıl Yapılır?

Dolgu uygulamaları, özellikle dudak, yüz ve elmacık kemiklerine uygulandığında yüze estetik görünüm katmaktadır. Ancak dolgu uygulamaları alanında uzman kişilerce uygulanıp riske atılmamalıdır. Dolgu eritme işlemi,

Kök Hücre Tedavisi

Kök Hücre Tedavisi Nedir?

Kök hücre tedavisi, insan vücudunda bulunan tüm organ ve dokulardan oluşan bir tedavi yöntemidir. Yaşlanmaya bağlı olarak meydana gelen cilt kırışıklıklarının tedavisinde kullanmakla beraber, daha

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣