Yılın Tıp İnsanı Ödülü

Yılın Tıp İnsanı Ödülü
Uluslararası NDM Ajansın organizasyonu ile düzenlenen halk oylamaları ve anketlerle ile belirlenen Türkiye Altın Markalarının belirlendiği ve ödüllendirildiği törende hastanemiz ile birlikte İç Hastalıkları Uzmanımız / Dahili Bölümler Koordinatörümüz Uzm.Dr.Osman ARIKAN'a 2019 yılının "Yılın Tıp İnsanı" ödülü layık görülmüştür.

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Özel Avicenna Hastanesi Ataşehir doktorlarından Uzm. Dr. Osman Arıkan’a, Altın Marka Ödülleri tarafından Yılın Tıp İnsanı Ödülü layık görüldü. Aynı törende Yılın Sağlık Markası ödülü de Avicenna Hastaneleri Grubu’na verilmişti. Her yıl düzenli olarak organize edilen Altın Marka Ödülleri organizasyonu jürisi, Uzm. Dr. Osman Arıkan’ı Yılın Tıp İnsanı Ödülü’ne layık buldu ve Avicenna Hastaneler Grubu’nu onurlandırdı.

Yılın Hekimi Ödülü

Yılın Hekimi Ödülü, her yıl düzenlenen Altın Marka Ödülleri kapsamında jüri tarafından belirlenen doktorlara verilmektedir. Uzm. Dr. Osman Arıkan, bu yıl verilen ödülün sahibi olmuştur. Ödülün sahibi Uzm. Dr. Osman Arıkan törende bir konuşma da gerçekleştirmiştir.

2019 Yılın Doktoru Ödülü

Altın Marka Ödülleri töreninde konuşma yapan ve Uzm. Dr. Osman Arıkan’ı sahneye çağıran sunucu şunları söylemiştir: “2019’da Türkiye’de Yılın Tıp İnsanı Ödülü ve Yılın Hekimi Ödülü unvanını komisyonumuzun yaptığı değerlendirmeler neticesinde, örnek kişilik ve ahlaki yapısı ile, özverili, çalışkan ve başarılı hekimlik kariyeri yanında, başkanlığını ve yöneticiliğini yaptığı birçok sivil toplum kuruluşları ile sosyal sorumluluk projelerine sağladığı katkılar ve hayırsever kişiliğiyle sayısız sosyal sorumluluk projesine imzasını atan, ömrünü hastalarına ve milletine hizmet için adamış olan Uzm. Dr. Osman Arıkan Yılın Tıp İnsanı Ödülü’nün sahibi olmuştur.” Uzm. Dr. Osman Arıkan ödülünü, Op. Dr. Erdal Cücük’ün elinden almıştır. 2019 yılının tıp insanı Uzm. Dr. Osman Arıkan ödülü aldıktan sonra yaptığı konuşmada, “Meslekteki 25. Yılımın ödülü yılın doktoru olmak oldu” ifadesini kullanmıştır.

Paylaş:

⚠️ Yasal Uyarı

“Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣