VII. Türkiye Altın Marka Ödülleri Bu Yıl Da Avicenna Hastaneler Grubunu Seçti

The 7th Turkey Golden Brand Awards once again selected Avicenna Hospitals Group - the moment of receiving the award.

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Avicenna Hastaneler Grubu, 7. Türkiye Altın Marka ödüllerinde “Yılın Sağlık Markası” ödülüne layık görüldü. Daha önce düzenlenen 4. Türkiye Altın Marka Ödüllerinde 3 farklı ödül almış olan Avicenna Hastaneler Grubu, “Yılın Sağlık Turizmi Markası”, “Yılın Saç Ekimi Merkezi” ve “Yılın Tıp Adamı” dallarında ödüllerine layık görülmüştü.

Görkemli Bir Tören

Maximum Group Ana Sponsorluğunda BIG Creative Medya Organizasyon A.Ş tarafından 18.05.2023’ de Zorlu Center Raffles Hotel’de gerçekleşen 7. Türkiye Marka Zirvesi / 7. Türkiye Altın Marka Ödülleri, görkemli bir törenle gerçekleştirildi. Ünlü manken sunucu Ece Erken ve ünlü sunucu Mesut Yar sunuculuğunda gerçekleşen organizasyonda, ülkemizin çok yakın zamanda gerçekleşmiş olduğu büyük deprem felaketi ile ilgili hassas noktalara değinildi, kayıplarımız anıldı.

Organizasyona iş, sanat, cemiyet ve medya dünyasından birçok önemli isim katıldı. “Zirvedeki Markalar Konuşuyor” başlıklı panelde; Renault MAIS Ceo’su Berk Çağdaş, Dizayn Vip Group Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan Malkoç, Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Hilal Suerdem konuşmacı olarak katıldı.

Yılın Sağlık Markası Ödülü

Türkiye’nin iş prestijli iş ve ödül gecesi olan 7. Türkiye Altın Marka Ödülleri, yılın enlerini ödüllendirdi. “Yılın Sağlık Markası” olarak Avicenna Hastaneler Grubunu seçti. Daha önceki yıllarda da birçok ödüle layık görülen Avicenna Hastaneler Grubu’ndan bu yıl yine gururla bahsedildi.

Ödül Törenin Amacı Çok Özel

Türk markalarının, Türkiye ve dünyadaki bilinirliğini arttırmak ve hak ettiği yere ulaşmasını sağlamanın amaç olduğu bu organizasyonda Türkiye Altın Marka Ödülleri Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş, “Bu yılki zirvemizde ana fikrimiz Türkiye’nin en prestijli iş ve marka ödüllerini dağıtmanın yanı sıra, hem iş dünyasının fikir önderlerini bir araya getirip hem de önemli bir sosyal sorumluluğa dikkat çekmek amacını güdüyor. Bu yıl 7.sini gerçekleştirdiğimiz organizasyonun başarısını daha da yukarılara taşımak için her yıl farklı bir yenilik katıyoruz. Düzenlediğimiz etkinlikler ile amacımız Türkiye’ nin global markaları ile başarılı yerel markalarının buluşması. Bu noktada verilecek ödüllerin önemi ortaya çıkıyor. Törende ödül alan tüm markalarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Her geçen gün güncel teknolojiler ve yeni tedavi yöntemleri ile hastalarına en iyi tedaviyi sunma gayreti içinde olan Avicenna Hastaneler Grubu, böylesine özel amaca sahip bir ödüle layık olmanın gururunu taşıyor.

Paylaş:

⚠️ Yasal Uyarı

“Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

Filofobi (Aşık Olma Korkusu) Nedir?

Filofobi (Aşık Olma Korkusu) Nedir?

Filofobi, aşık olma korkusu veya duygusallık korkusu olarak da bilinen bir sorundur. Derin ve anlamlı hisler beslemekten ve duygusal ilişkiler kurmaktan kaçınan kişilerin yaşadığı bir

Pelvik İnflamatuar Hastalık (PID) Nedir?

Pelvik İnflamatuar Hastalık (PID) Nedir?

Pelvik inflamatuar hastalık, kadın üreme organlarının iltihaplanması anlamına gelmektedir. Pelvik enfeksiyonu, genellikle cinsel yolla bulaşan hastalıklar veya diğer bakteriyel enfeksiyonlar nedeniyle meydana gelmektedir. Bu enfeksiyonlar,

Tüp Ligasyonu (Tüp Bağlama) Nedir?

Tüp Ligasyonu (Tüp Bağlama) Nedir?

Tüp ligasyonu, doğum kontrolü sağlamak için kullanılan bir yöntemdir. Diğer adıyla tüp bağlama yöntemi, yumurtalıklar ve rahim arasındaki fallop tüplerinin bağlanması yöntemidir. Bu cerrahi işlemde

Rektosel (Bağırsak Fıtığı) Nedir?

Rektosel (Bağırsak Fıtığı) Nedir?

Halk arasında bağırsak fıtığı olarak da bilinen rektosel, kalın bağırsağın kadınlarda vajinaya erkeklerde ise mesaneye baskı yapmasıdır. Kalın bağırsağın bir bölümünün kadın üreme sistemi olan

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣