The 7th Turkey Golden Brand Awards once again selected Avicenna Hospitals Group - the moment of receiving the award.

VII. Türkiye Altın Marka Ödülleri Bu Yıl Da Avicenna Hastaneler Grubunu Seçti

Avicenna Hastaneler Grubu, 7. Türkiye Altın Marka ödüllerinde “Yılın Sağlık Markası” ödülüne layık görüldü. Daha önce düzenlenen 4. Türkiye Altın Marka Ödüllerinde 3 farklı ödül almış olan Avicenna Hastaneler Grubu, “Yılın Sağlık Turizmi Markası”, “Yılın Saç Ekimi Merkezi” ve “Yılın Tıp Adamı” dallarında ödüllerine layık görülmüştü.

Görkemli Bir Tören

Maximum Group Ana Sponsorluğunda BIG Creative Medya Organizasyon A.Ş tarafından 18.05.2023’ de Zorlu Center Raffles Hotel’de gerçekleşen 7. Türkiye Marka Zirvesi / 7. Türkiye Altın Marka Ödülleri, görkemli bir törenle gerçekleştirildi. Ünlü manken sunucu Ece Erken ve ünlü sunucu Mesut Yar sunuculuğunda gerçekleşen organizasyonda, ülkemizin çok yakın zamanda gerçekleşmiş olduğu büyük deprem felaketi ile ilgili hassas noktalara değinildi, kayıplarımız anıldı.

Organizasyona iş, sanat, cemiyet ve medya dünyasından birçok önemli isim katıldı. “Zirvedeki Markalar Konuşuyor” başlıklı panelde; Renault MAIS Ceo’su Berk Çağdaş, Dizayn Vip Group Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan Malkoç, Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Hilal Suerdem konuşmacı olarak katıldı.

Yılın Sağlık Markası Ödülü

Türkiye’nin iş prestijli iş ve ödül gecesi olan 7. Türkiye Altın Marka Ödülleri, yılın enlerini ödüllendirdi. “Yılın Sağlık Markası” olarak Avicenna Hastaneler Grubunu seçti. Daha önceki yıllarda da birçok ödüle layık görülen Avicenna Hastaneler Grubu’ndan bu yıl yine gururla bahsedildi.

Ödül Törenin Amacı Çok Özel

Türk markalarının, Türkiye ve dünyadaki bilinirliğini arttırmak ve hak ettiği yere ulaşmasını sağlamanın amaç olduğu bu organizasyonda Türkiye Altın Marka Ödülleri Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş, “Bu yılki zirvemizde ana fikrimiz Türkiye’nin en prestijli iş ve marka ödüllerini dağıtmanın yanı sıra, hem iş dünyasının fikir önderlerini bir araya getirip hem de önemli bir sosyal sorumluluğa dikkat çekmek amacını güdüyor. Bu yıl 7.sini gerçekleştirdiğimiz organizasyonun başarısını daha da yukarılara taşımak için her yıl farklı bir yenilik katıyoruz. Düzenlediğimiz etkinlikler ile amacımız Türkiye’ nin global markaları ile başarılı yerel markalarının buluşması. Bu noktada verilecek ödüllerin önemi ortaya çıkıyor. Törende ödül alan tüm markalarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Her geçen gün güncel teknolojiler ve yeni tedavi yöntemleri ile hastalarına en iyi tedaviyi sunma gayreti içinde olan Avicenna Hastaneler Grubu, böylesine özel amaca sahip bir ödüle layık olmanın gururunu taşıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.