Uzman Doktor Kuzey Çelik Avicenna International Hospital Ailesinde

Uzm. Dr. Kuzey Çelik Gültepe Hastanesi Ailesinde

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Gültepe Avicenna Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümü doktorları arasına Uzm. Dr. Kuzey Çelik katıldı. Kendisine Avicenna Uluslararası Hastanesi olarak “Hoş geldiniz” diyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde uzman doktor Kuzey Çelik; gebelik takibi, riskli gebelik takibi, dış gebelik, kısırlık, polikistik over sendromu, ağrılı adet görme ve anormal adet kanamaları, rahim ve vajina bölgesinde sarkma, menopoz, düşük, jinekolojik enfeksiyonlar, miyom, yumurtalık kisti, polipler, idrar kaçırma, mesane sarkması ve genital estetik bozuklukları gibi kadın hastalıkları ve doğum tedavilerini uygulamaktadır.

Uzm. Dr. Kuzey Çelik Eğitimi

Uzman Dr. Kuzey Çelik, eğitim hayatını Hacettepe Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır.  1989 yılında mezun olduğu tıp fakültesinde, aynı yıl kadın hastalıkları ve doğum alanında uzmanlık diploması almaya hak kazanmıştır.

Diğer Başarıları

Uzm. Dr. Kuzey Çelik, Şişli Etfal Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde asistanlığı ardından, 1990-1994 yılları arasında Sarıkamış Askeri Hastanesi Kadın Doğum Uzmanı olarak görev almıştır. Sonraki yıllarda Sarıyer Devlet Hastanesi’nde hizmet hayatına devam eden Kuzey Çelik, 2022 yılı itibari ile Gültepe Avicenna Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Paylaş:

⚠️ Yasal Uyarı

“Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

Deflex Protez Tedavisi Nedir?

Deflex Protez Tedavisi Nedir?

Deflex protez tedavisi, diş protezlerinde kullanılan esnek bir malzeme olan Deflex ile yapılan bir diş protezi türüdür. Bu protezler, özellikle kısmi diş kayıplarında tercih edilmektedir.

Hünnap Nedir? Hünnap Faydaları Nelerdir?

Hünnap Nedir? Hünnap Faydaları Nelerdir?

Hünnap, Çin hurması veya kırmızı hurma olarak da bilinen, birçok hastalığın ve problemin tedavisinde kullanılan bir bitkidir. Bu bitki, bir zeytini andıran çekirdeği bulunan yeşil

Propolis Nedir? Propolis Faydaları nelerdir?

Propolis Nedir? Propolis Faydaları nelerdir?

Propolis, arılar tarafından ağaç tomurcuklarından ve diğer bitki salgılarından toplanarak üretilen doğal bir arı ürünüdür. Arılar, propolisi kovanlarının iç yüzeyini kaplamak ve dış etkenlere karşı

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣