Altın İğne ile Cilt Gençleştirme

Altın İğne ile Cilt Gençleştirme yapılan kadın

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Altın iğne ile cilt gençleştirme, zaman karşı koymaya cildimizin eski güzelliğine kavuşmasını sağlayan uygulamalardan biridir. İğne radyofrekans, tedavisi ile cilt gençleştirme hakkında merak edilenler içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Altın İğne Radyofrekans Nedir?

Altın iğne radyofrekans tekniği, ciltte daha sıkı ve genç bir görünüm elde etmek için kullanılmaktadır. Yüzde mikro seviyede hasar oluşturularak, radyo frekans enerjileri uygulanmaktadır. Altın uçlu iğne ile uygulanan radyo frekans sayesinde cilt altına ısı iletilmektedir. Cilde bir zararı dokunmayan buy işlem ile birlikt, kolajen üretimi uyarılır ve daha fazla kolajen üretimi sağlanır.

Cilt böylelikle kendini yeniler ve daha parlak, genç bir görünüm elde eder. Hem yüz hem de vücutta uygulanabilen cihaz içerisinde 25 adet altın iğne bulunması nedeniyle altın iğne fraksiyonel işlemi olarak adlandırılır. 0.5’den ince olan iğneler, batırıldığı esnada acı hissedilmemektedir. Kıl iğnelerin kullanılması nedeniyle işlemde ağrı ve acı hissedilmemektedir. Altın iğne ile cilt gençleştirme hangi alanlarda kullanılabilir incelemek isterseniz, bir sonraki başlığımıza göz atabilirsiniz.

Altın İğne Fraksiyonel Kullanım Alanları Nedir?

Altın iğne ile genç cilt gençleştirme hem yüz hem de vücut için uygulanabilmektedir. Birçok farklı işlemi uygulamak için tasarlanmış olan iğne ile belirli bölgelerde enerjilerle yenileme sağlanabiliyor.

Altın İğne kullanım alanları arasında;

  • cilt gençleştirme
  • kırışıklık tedavisi
  • gözenek sıkılaştırma
  • sivilce izleri
  • ameliyat izleri , dikiş izleri
  • atrofik yara izleri
  • boyun sarkması
  • ciltteki yüzeysel lekelerin tedavisi
  • güneş lekeleri

Yukarıda bahsettiğimiz durumların tedavisinde, altın iğne fraksiyonel uygulaması uygundur. Uygulama sayesinde cilt kendini yenileyebilir ve kırışık bölgelerin ve lekelerin tedavisi sağlanabilir. Bu yönteme ameliyatsız yüz germe işlemi de diyebiliriz. Ameliyatsız yüz germe işlemi sayesinde istenilen genç ve gergin görünüme cerrahi bir işlem olmadan kavuşabiliyorsunuz.

Altın İğne ile Cilt Gençleştirme Nasıl Uygulanır?

Altın iğne ile cilt gençleştirme yaptırmayı düşünen kişiler, işlemin nasıl ilerlediği hakkında bilgi sahibi olmayabilir. Altın iğneler sayesinde,  cilt altında kolajen üretilen bölgeye ısı verilir. Bu ısı kolajen üretimini arttırır ve cilt kendini yeniler. Sağlıklı ve parlak bir görünümün yanı sıra daha diri bir cilde kavuşmanız da mümkündür. leke tedavisi başta olmak üzere, sivilce izleri ve kırışıklıkların düzelmesi de gözle görülür etki sağlamaktadır. Lazerle cilt yenileme işleminde ağrı ve acı hissedilmemesi sayesinde operasyon çok rahat geçmektedir. Aynı gün içerisinde günlük hayatınıza geri dönmenizi sağlayan uygulama ile ameliyatsız yüz germe etkisini görebilirsiniz. Altın iğne fraksiyonel tedavi yöntemi ile istediğiniz cilt görünümüne kavuşabilir ve lazer tedavisi ile izlerden kurtulabiliyorsunuz. Radyofrekans teknolojisinden yararlanılan cihaz ile anestezi almadan ve ameliyat masasına yatmaya gerek kalmadan 202li yaşlarınıza geri dönebiliyorsun.

 

Sonuç

Avicenna Hastanesi’nde altın iğne fraksiyonel tedavisi ile cilt gençleştirme işlemi yaptırabilirsiniz. Radyofrekans tedavisinin kullanıldığı uygulama, cilt tipini bilen uzman dermatologlar tarafından yapılmalıdır. Bu uygulamanın güvenli ve etkili olabilmesi için uzmanlar tarafından yapılması oldukça önemlidir. Radyofrekans tedavisi ile daha genç ve güzel bir görünüme sahip olman için Avicenna Ataşehir Hastanesi’nden destek alabilirsiniz. Seans aralıkları ve radyofrekans altın iğne tedavisi fiyatları için dilerseniz, iletişim merkezimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Altın iğne ile kolajen uyarımı mümkün mü?

Evet. Altın iğne uygulaması sayesinde ciltte kolajen uyarımı sağlanır ve ciltte daha parlak, sağlıklı görünüm elde edilebilir.

Altın iğne cilt leke tedavisi yapılabilir mi?

Evet, altın iğne ile leke tedavisi yapılabilir. Radyofrekans işlemi ile cilt altı dokusuna kontrollü şekilde hasar verilir. Bu hasar bölgede iyileşme sürecini başlatarak cilt tedavisini sağlamaktadır.

Altın iğne radyofrekans fiyatları nedir?

Fraksiyonel altın iğne uygulama fiyatları için öncelikle muayene olmanız ve hangi işlem için uygulama yapılacağı belirlenmelidir. Muayene esnasında gerekli seans sayısı ve uygulama fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Paylaş:

⚠️ Yasal Uyarı

“Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

El Ayak ve Ağız Hastalığı Nedir?

El Ayak ve Ağız Hastalığı Nedir?

El, Ayak ve Ağız Hastalığı, özellikle çocuklarda yaygın olarak görülen, bulaşıcı bir viral enfeksiyondur. Bu hastalık, enterovirüs ailesine ait virüsler tarafından, coxsackievirus A16 ve enterovirus

Brakiterapi

Brakiterapi Nedir?

Brakiterapi, kanser tedavisinde kullanılan bir radyoterapi türüdür. Bu tedavi yöntemi, radyasyon kaynaklarının doğrudan tümörün içine veya yakınına yerleştirilmesidir. Bu tedavi yönteminin asıl amacı, yüksek dozda

Lazer Destekli Kanal Tedavisi

Lazer Destekli Kanal Tedavisi

Lazer destekli kanal tedavisi, geleneksel kök kanal tedavisinin, lazer teknolojisinin kullanıldığı bir dental prosedürdür. Bu tedavi, dişin kök kanallarındaki enfekte veya hasarlı dokuların temizlenmesi, şekillendirilmesini

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣