Avicenna Hastanesi Kimin?

Avicenna Hastanesi Kimin?

‘Sağlıkta Kalite’ ilkesini prensip edinen Özel Avicenna Hastaneleri, kurulduğu günden bu yana İstanbul’un köklü sağlık kuruluşlarından biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Özel Avicenna Hastaneleri Kimin?

Özel Avicenna Hastaneleri, herhangi bir tüzel kişi tarafından yönetilmemektedir. Bununla birlikte Sağlık Grubu olarak İstanbul’un çeşitli lokasyonlarında bulunan 4 ayrı hastanesiyle hizmet vermektedir. Ataşehir, Esenler, Kartal ve Gültepe’de bulunan her lokasyon, farklı yönetim kurulu başkanları tarafından idare edilmektedir. İstanbul’un en iyi sağlık kuruluşlarından biri olarak çalışmalarına devam eden Özel Avicenna Hastanesi, bütün çalışanlarını insan onuruna yakışır adil bir tutumla, saygı ve sevgi içerisinde çalıştırmaktadır.

Tüm Avicenna Hastaneleri, çalışanları için en uygun çalışma ortamını oluşturmak amacıyla özel faaliyetler yürütmektedir. Öte yandan her hastanenin yöneticileri, tüm çalışanlara eşit ve adil davranmakla görevlendirilmişlerdir. Hastanelerde düzenlenen eğitimlerle, çalışanların gelişimi sağlanırken, dışarıda yapılan eğitimlere katılmaları için de gereken teşvik yapılmaktadır.

Özel Avicenna Hastaneleri Yönetim Kurulu

Avicenna Hastanesi lokasyonlarında görev yapan yönetim kurulu başkanları aşağıda yer almaktadır:

Avicenna International Hospital

Ataşehir Avicenna Hastanesi yönetim kurulu başkanı, Dr. Tuncay Eren’dir. 15 bin metrekare kapalı alana sahip olan Ataşehir Avicenna Hastanesi’nde, modern tıbbın getirdiği tüm teknolojik altyapısıyla sağlık hizmeti sunulmaktadır. Burada başta Genel Cerrahi, Ortopedi, Plastik Cerrahi, Üroloji ve Göz poliklinikleri olmak üzere birçok birim mevcuttur. Aynı zamanda Avicenna International Hospital’da Obezite Merkezi, Saç Ekim Merkezi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve MR (Manyetik Rezonans) Görüntüleme Merkezi gibi birçok farklı birimde kaliteli sağlık hizmeti verilmektedir.

Avicenna Esenler Hastanesi

Avicenna Esenler Hastanesi Yönetim kurulu başkanı, Op. Dr. Yaşar Nursoy’dur. Son teknoloji cihazlarla donatılan Esenler Avicenna Hastanesi, yılın 365 günü alanında uzman kadrosu ve güçlü sağlık çalışanları ile hizmet vermektedir. Bununla birlikte Radyoloji merkezinde Direkt ve Endirekt Grafiler, Bilgisayarlı Tomografi, USG ve Renkli Doppler (4 Boyutlu) ile hastalıkların teşhisi yapılabilmektedir. 

Avicenna Kartal Hastanesi

Avicenna Kartal Hastanesi Yönetim kurulu başkanı, Mühendis Ali Doğan’dır.  1998 yılında Kartal Bölgesinde kurulmuş olan hastane 58 yatak kapasitelidir. Burada cerrahi müdahaleler modern ameliyat teknikleri ve teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Avicenna Gültepe Hastanesi Yönetim Kurulu

Avicenna Gültepe Hastanesi Yönetim kurulu başkanı, Dr. Ruhi Yılmaz’dır. Modern tıp teknolojileri ile donatılan kuruluşta, bütün hastalar için hızlı ve doğru tanı koymak adına faaliyet gösterilmektedir. Yapılan her işlemde, hastanın ihtiyacı olan tedaviyi en hızlı şekilde hastaya ulaştırmak amaçlanır. Hastanenin fiziksel çalışma ortamı sürekli olarak yenilenerek, bütün çalışanlar ve hastalar için rahat nefes alabilecekleri bir ortam sunulmaktadır.

Özel Avicenna Hastanelerinde Verilen Hizmetler

Özel Avicenna Hastaneleri hastaların karşılanmasından, tanı koyulma sürecine, daha sonra tedavi sürecinden, taburcu olmaya kadar, memnuniyeti hedefleyen bir çalışma prensibine sahiptir. Hastaların memnuniyeti ve hakları için faaliyet gösteren departman ve kadrolarıyla, sağlık sektöründe mükemmeliyetçi yaklaşım ile hastalarına sağlık hizmeti vermektedir. Uzman doktor kadrosu, poliklinikleri, kadın doğum kliniği, doğumhaneleri, radyoloji merkezi, yoğun bakım ve yeni doğan yoğun bakım ünitesi, ameliyathaneleri ve 24 saat hizmet veren ambulansı ile Özel Avicenna Hastaneleri, İstanbul’un önde gelen sağlık kuruluşu olarak hizmet vermeye devam etmektedir.


⚠ Yasal Uyarı

Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.