Uzman Doktor Adem Değirmenci Avicenna International Hospital Ailesinde

Uzman Doktor Adem Değirmenci Avicenna International Hospital Ailesinde

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Avicenna International Hospital Pediatri bölümünde Uzman Doktor Adem Değirmenci, hasta kabulüne başlamıştır. Kendisine Avicenna Ataşehir Uluslararası Hastanesi olarak ”Hoş geldiniz” diyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Pediatri

Pediatri bölümü; çocuk, bebek ve ergenlerin (18-19 yaşa kadar) tıbbi bakımıyla ilgilenen tıp alanıdır. Uzman Doktor Adem Değirmenci, pediatri alanında birçok hastalığın tanı ve tedavisini gerçekleştirmektedir.

Uzman Doktor Adem Değirmenci Eğitimi

Pediatri uzmanı Uzman Doktor Adem Değirmenci, Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni 2008 yılında bitirdi. İlk görev yeri, Trabzon Numune Hastanesi’nde, acil serviste 2 yıla yakın çalışma hayatı oldu. 2010 yılında Haydarpaşa Numune Hastanesi Acil Tıp İhtisasında eğitime başladı.

Uzman Doktor Adem Değirmenci Kariyeri

Pediatri uzmanı Uzman Doktor Adem Değirmenci, 2012 yılında Kavacık Medistate Hastanesi acil servisinde, 2 yıl acil servis hekimi olarak görev yaptı.  2015 yılında Zeynep Kamil Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çocuk sağlığı ve hastalıkları alanında ihtisas eğitimine başladı. 2019 yılında uzmanlık eğitimini tamamladı ve 2019 yılında Diyarbakır’a, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı olarak atandı. 2021’de görevinden ayrılarak, Ataşehir Avicenna Hastanesi’nde çalışmaya başladı.

Paylaş:

⚠️ Yasal Uyarı

“Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

Deflex Protez Tedavisi Nedir?

Deflex Protez Tedavisi Nedir?

Deflex protez tedavisi, diş protezlerinde kullanılan esnek bir malzeme olan Deflex ile yapılan bir diş protezi türüdür. Bu protezler, özellikle kısmi diş kayıplarında tercih edilmektedir.

Hünnap Nedir? Hünnap Faydaları Nelerdir?

Hünnap Nedir? Hünnap Faydaları Nelerdir?

Hünnap, Çin hurması veya kırmızı hurma olarak da bilinen, birçok hastalığın ve problemin tedavisinde kullanılan bir bitkidir. Bu bitki, bir zeytini andıran çekirdeği bulunan yeşil

Propolis Nedir? Propolis Faydaları nelerdir?

Propolis Nedir? Propolis Faydaları nelerdir?

Propolis, arılar tarafından ağaç tomurcuklarından ve diğer bitki salgılarından toplanarak üretilen doğal bir arı ürünüdür. Arılar, propolisi kovanlarının iç yüzeyini kaplamak ve dış etkenlere karşı

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣