Doçent Doktor Barış Naiboğlu Avicenna Ataşehir Hastanesi Ailesinde

Doçent Doktor Barış Naiboğlu Avicenna Ataşehir Hastanesi Ailesinde

Avicenna Ataşehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Bölümü doktorları arasına, Doç. Dr. Barış Naiboğlu da katıldı. Avicenna Ataşehir Hastanesi ailesi olarak kendisine “Hoş geldiniz” diyoruz. Doktorumuza Avicenna Hastanesi bünyesinde başarılar diliyoruz.

İlgi Alanları

KBB bölümü, kulak, boğaz, burun, baş ve boyun ile ilgili organların hem medikal hem cerrahi tedavilerini yürüten ana bilim dalıdır. Kulak Burun Boğaz uzmanı Doç. Dr. Barış Naiboğlu, aşağıda yer alan hastalık gruplarıyla ilgili tanı ve tedavi çalışması yapmaktadır:

  • Kulakla İlgili Hastalıklar
  • Burunla İlgili Hastalıklar
  • Oral Bölge ve Farenks Hastalıkları
  • Gırtlak Hastalıkları
  • Baş ve Boyun Hastalıkları

Doç. Dr. Barış Naiboğlu Eğitimi

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Doç. Dr. Barış Naiboğlu, 1998 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olarak, Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma hastanesinde asistanlığına başlamıştır. Askerliğini KBB hastalıkları uzmanı olarak Malatya’da yapan Naiboğlu burada da KBB alanında kendisini geliştirmiştir. Dr. Barış Naiboğlu, 2011 yılında doçent unvanını almıştır.

Kariyeri

2004 yılında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Kliniği’nde başasistan olarak görev yapmaya başlayan Naiboğlu, 2010 yılında Ohio State Üniversitesi Wexner Medical Center’da gözlemci olarak yer almıştır. 2011 yılında doçent olduktan sonra, Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB kliniğinde idari sorumlu ve eğitim sorumlusu pozisyonunda çalışmıştır. Daha sonra çeşitli özel hastanelerde de görev alan Naiboğlu, 2021 yılı itibariyle Avicenna Ataşehir Hastanesi’nde çalışmaktadır.

Diğer Başarıları

Doçent Doktor Barış Naiboğlu, bugüne kadar hem yurt içi hem de yurt dışındaki saygın dergilerde bilimsel araştırmalarıyla yayınlanmıştır. 40’ın üzerinde yabancı yayını bulunan Naiboğlu’nun, yurt içi ve yurt dışı kaynaklı sayısız posteri bulunmaktadır.


⚠ Yasal Uyarı

Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.