Diyetisyen Ayşe Ulaş

Diyetisyen Ayşe Ulaş Avicenna Gültepe Hastanesi Ailesinde

Avicenna Gültepe Hastanesi Beslenme ve Diyet bölümünde Uzman Diyetisyen Ayşe Ulaş, hasta kabulüne başlamıştır. Kendisine Avicenna Gültepe Uluslararası Hastanesi olarak ”Hoş geldiniz” diyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Beslenme ve Diyet

Beslenme ve diyet bölümü, insan sağlığını korumaya yönelik beslenme önerileri ve beslenmeye bağlı hastalıkların tedavisini sağlamaktadır. Bireylerin beslenme alışkanlıklarıyla ilgili düzenlemeler yaparak, sağlıklı yaşamı alışkanlık haline getirileceği alışkanlıklar kazandırılır.

Diyetisyen Ayşe Ulaş Eğitimi

Diyetisyen Ayşe Ulaş,1994 yılında Konya’da doğmuştur. Medipol Üniversitesi Lisans Bölümü’nden mezun olduktan sonra, Yeditepe Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlamıştır.

Diyetisyen Ayşe Ulaş Kariyeri

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra özel sektörde iş hayatına başlayan Dyt. Ayşe Ulaş, 2019-2021 yılında Esenler Avicenna Hastanesi’nde Beslenme ve Diyet uzmanı olarak çalışmıştır. Diyetisyen Ayşe Ulaş, 2021 yılı itibariyle Gültepe Avicenna Hastanesi’nde çalışma hayatına devam etmektedir.


⚠ Yasal Uyarı

Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.