Sakal Ekimi

Sakal Ekimi

Sakalların bir erkek için öneminin büyük olduğunu söyleyebiliriz. Yeteri miktarda sakalı olmayan erkekler ve yüzündeki bir kaza sebebiyle meydana gelmiş yaralardan dolayı sakalı çıkmayan erkekler, sakalları çıksın diye büyük çaba gösterirler. Bu süreçte erkekler, sakal bıyık ekimi gibi yöntemlere başvurabilirler. Sakal ekimi İstanbul gibi ülkemizin büyük kliniklerine sahip bir şehirde bir hayli ekonomik fiyatlarla yaptırılabiliyor. Diğer büyük şehirlerde de bu işlem için tercih edilebilecek çok sayıda klinik bulunuyor. Ekim işlemini tercih etmeden önce yöntemle ilgili bilmeniz gerekli olan 10 adet bilgiyi bu makalemizde derledik. Ataşehir Avicenna Hastanesi Sakal Ekimi Merkezi, her hasta için sakal ektirme işlemini gerçekleştirmektedir.

Sakal Ekimi Fiyatları

Sakal, bıyık ve kaş ekim işlemlerinde fiyatların saç ekimine göre bir hayli uygun olduğunu söyleyebiliriz. Genelde ekim fiyatları 300 kök ekimine göre belirlenmektedir ve fiyatlar ekilecek kök sayısına göre de değişim gösterebilmektedir. Bu sayılarda kıl kökü yüzdeki sakallı yerlerden alınırsa fiyatlar 1000 TL gibi olabilmektedir. Fakat ense ya da boyun gibi bölgelerden alım yapılır ise, fiyatlar 1300 TL civarına yükselebilir. Bu noktada sakal ekimi fiyat açısından bir hayli uygun bir işlemdir diyebiliriz.

 

Ücretsiz Saç Ekimi Muayenesi İçin Tıklayınız

 

Sakal Ekimi Sonrası

Ekim işlemi için yine sizin vücudunuzdaki diğer bir bölgeden kıllar alındığı için, onları feda etmeniz gerekmektedir diyebiliriz. Ekilen kıllar ilk etapta düşerlerken, sürecin ardından 3 ay sonrasında kıllar geri çıkmaya başlayacaklar. Bu sayede hep arzuladığınız sakallı görünüme kavuşmaya başlayacaksınız. Ayrıca bu süre zarfında dilerseniz doktorunuza danışıp ağrı kesici kullanabilirsiniz. Ekim işlemi genel olarak lokal anestezi ile acısız, sancısız ve problemsiz gerçekleşen bir işlemdir. 2 ile 5 saat arasında tamamlanan işlemde, bir gün için iş yerinizden izin almanız gerekebilir. Bu noktada kaş ekimi ve yüzünüzde yanık olan bölgeler için de ekim işlemlerini yaptırabileceğinizi hatırlatalım. Bu tarz ufak ekim işlemlerinde fiyat da düşer.

Sakal Ektirmek

Sakal ekimi fotoğrafları için internette araştırma yaptığınızda göreceğiniz şey, yöntemin gerçekten de işe yaradığına yönelik sonuçlardır. Dünyada gün geçtikçe daha da fazla tercih edilen bu yöntem, ülkemizde de gün geçtikçe popüler hale gelmiştir. Çok sayıda yapılan sakal ektirme yorumları çerçevesinde, bu operasyonun güven arttırdığı bilinmektedir.


⚠ Yasal Uyarı

Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.