Uyku Laboratuvarı Olan Hastaneler

Uyku Laboratuvarı Olan Hastaneler uyuyan hasta

İçindekiler

Ücretsiz Danışmanlık Alın

Uyku laboratuvarı olan hastaneler yazımızda, uyku kliniği olan hastaneleri görebilir ve Avicenna Hastanesi Uyku Laboratuvarı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Uyku Laboratuvarı Olan Hastaneler Nelerdir?

Uyurken yaşanan sorunlar, hayat kalitenizi düşürdüğü gibi ciddi sağlık riskleri oluşturmaktadır. Tedavi edilmeyen uyku bozukluğu olan kişilerde; hipertansiyon, diyabet, kalp sorunları ve depresyon riskinin gelişmesi daha yüksek ihtimaldir. Genel sağlığınızı kontrol edebilmek ve zinde kalabilmek için iyi bir uyku çekmenin şart oluyor. Kaliteli bir uyku çekememek durumunda bahsedilen etkiler zamanla meydana gelebilir.

Trafik kazalarına ve işyeri yaralanmalarına daha yatkın olan uykusuz kişiler herkes için tehlike oluşturabilirler. Uykusuz kalmak uzun vadede ruh sağlığını da etkiliyor. Kaliteli uyku çekmek, sağlık için olmazsa olmazlardan biridir. Bu nedenle uyku bölümü olan hastaneler oldukça önemlidir. Uyku sorularınız olması durumunda uyku odası olan kliniklerde gözetim altına alınarak, tedavi görebilirsiniz. İstanbul uyku bölümü olan hastaneler arasında Avicenna Ataşehir Hastanesi yer almaktadır.

Uyku kliniği sayesinde iyi bir uyku çekmenize hangi durumun engel olduğunu keşfedebilirsiniz. Bazen yan odadan bile duyulabilen aşırı horlama, gece terlemesi, huzursuz bacak sendromu veya kalp sorunları nedeniyle uyumakta bozuk çekilebilirsiniz. Aynı zamanda bu durumların varlığı sıklıkla uykunuzu bölecektir. Bu durumların tespiti ve tedavisi için uyku laboratuvarı için randevu almanız yeterlidir.

Uyku Laboratuvarı Olan Hastaneler Hakkında

Günümüzde artan günlük yoğunluk ve stresin bir getirisi olarak, uyku problemi yaşayan insan sayısında da artış görülmektedir. Son yıllarda artan taleple birlikte, seçkin hastanelerde uyku kliniği açılmıştır. Bu polikliniğe sahip hastanelerden biri de Avicenna Ataşehir Hastanesi’dir. Ancak gecenizi geçireceğiniz uyku odasının rahatlığı ve güncel teknolojilerle donatılmış olması merkezi seçmenizde dikkat edilmesi gereken ayrıntılar arasındadır.

Uyku Laboratuvarı Olan Hastaneler: Ataşehir Avicenna Hastanesi

İstanbul Avicenna Hastanesi uyku kliniği içerisinde, her hastanın rahat bir tam boy yatağı bulunmaktadır. Televizyon ve diğer konfor alanlarını içeren özel bir odası bulunmaktadır. Avicenna Hastanesi uyku kliniğinde odanız size özeldir ve odanızı kimseyle paylaşmak zorunda kalmazsınız. Aynı zamanda yeni teknoloji cihazlarla donatılmış olan uyku odası, uyku esnasında kontrollerin sağlanacağı ekipmanlara da sahiptir. Birden fazla fiziksel ve beyin aktivitesi verisi, gece boyunca uyku laboratuvarımızda kayıt altına alınmaktadır. Uyku bölümü olan hastaneler arasında olan Avicenna Hastaneler Grubu’nda uyku tıbbı doktorlarımız ve laboratuvar uzmanlarımız, verilerinizi inceleyerek uyku bozukluğu olup olmadığını teşhis etmeye yardımcı olacaktır.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Avicenna Hastanesi’nde uyku odası var mı?

Avicenna Ataşehir Hastanesi’nde uyku polikliniği bölümü içerisinde uyku odası yer almaktadır. Gerekli görüldüğü durumlarda tedavi ve tanı için uyku odaları kullanılabilir.

Uyku odası kişiye özel mi?

Evet, Avicenna Hastaneler Grubu’nda uyku odası kişiye özel olarak tasarlanmıştır. Odalar size özeldir ve tuvalet gibi ortak alanları kimseyle paylaşmak zorunda kalmazsınız.

Uyku testi yapan özel hastaneler var mı?

Özel sağlık kurumlarında yeterli teknolojiye sahip seçkin merkezlerde uyku testi yapılabiliyor. Ataşehir Avicenna Hastanesi’nde uyku polikliniği bulunmaktadır.

Uyku polikliniği nedir?

Uyku polikliniği; uyku apnesi, periyodik uzuv hareket bozukluğu, huzursuz bacak sendromu, uykusuzluk sorunu, uyurgezerlik gibi gece davranışlarının tespiti sağlamaktadır.

Uyku laboratuvarı fiyatları nelerdir?

Uyku odası fiyatları, seçeceğiniz sağlık kuruluşunun fiyat politikasına göre değişiklik gösterecektir. Uyku laboratuvarı randevu oluştururken, fiyat bilgisi alabilirsiniz. Dilerseniz, Avicenna Hastanesi uyku laboratuvarı fiyatları için 0216 574 10 00 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Paylaş:

⚠️ Yasal Uyarı

“Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ücretsiz Danışmanlık Alın

İçindekiler

Avicenna MAG

İlgili İçerikler

Deflex Protez Tedavisi Nedir?

Deflex Protez Tedavisi Nedir?

Deflex protez tedavisi, diş protezlerinde kullanılan esnek bir malzeme olan Deflex ile yapılan bir diş protezi türüdür. Bu protezler, özellikle kısmi diş kayıplarında tercih edilmektedir.

Hünnap Nedir? Hünnap Faydaları Nelerdir?

Hünnap Nedir? Hünnap Faydaları Nelerdir?

Hünnap, Çin hurması veya kırmızı hurma olarak da bilinen, birçok hastalığın ve problemin tedavisinde kullanılan bir bitkidir. Bu bitki, bir zeytini andıran çekirdeği bulunan yeşil

Propolis Nedir? Propolis Faydaları nelerdir?

Propolis Nedir? Propolis Faydaları nelerdir?

Propolis, arılar tarafından ağaç tomurcuklarından ve diğer bitki salgılarından toplanarak üretilen doğal bir arı ürünüdür. Arılar, propolisi kovanlarının iç yüzeyini kaplamak ve dış etkenlere karşı

🇹🇷 المستشفى الأكثر ترجيحاً في تركيا لمتحدثي اللغة العربية في عام ٢٠٢٣