Özel Avicenna Hastanesi Özel Bölümleri

Avicenna Hastanelerinde Hangi Bölümler Var?

Avicenna Hastaneleri, kurulduğu 1992 senesinden bu yana Türkiye’nin en köklü ve özel sağlık kuruluşlarından birisi olarak İstanbul’da verdiği sağlık hizmetini 4 hastane ile sürdürmektedir. Hastanelerimiz, modern tıpta en iyi olmayı, hastalarını her koşulda memnun etmeyi, çalışkan ve dürüst bir ekip ile çalışarak Türkiye ve uluslararası arenada en iyi sağlık kuruluşlarından biri olarak tanınmayı hedefler.

Avicenna Hastaneleri Tıbbi bölümleri, modern tıbbın getirdiği tüm teknolojik altyapısıyla sağlık hizmeti sunmaktadır. İnsan, ahlak ve bilim esaslarıyla faaliyetlerini sürdüren hastanelerimiz, günden güne gelişimini sürdürerek sağlık alanında ilerlemeye devam etmektedir. Poliklinikler dahil olmak üzere tüm tıbbi birimlerimizde, hasta memnuniyeti ve hakları için faaliyet gösteren uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Tıbbi Birimler

  Avicenna Ataşehir Hastanesi Avicenna Esenler Hastanesi Avicenna Gültepe Hastanesi Avicenna Kartal Hastanesi
Acil Servis
Ağız ve Diş Sağlığı
Beslenme ve Diyet
Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirürji)
Cerrahi Branşlar
Çocuk Cerrahisi
Çocuk Ortopedisi (Pediatrik Ortopedi)
Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları
Dermatoloji | Cildiye (Deri Hastalıkları)
Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Genel Cerrahi
Göğüs Hastalıkları
Göz Hastalıkları
İç Hastalıkları | Dahiliye
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kardiyoloji
Kulak Burun Boğaz | KBB
Laboratuvar
Lazer Epilasyon ve Medikal Estetik
roloji
Ortopedi ve Travmatoloji
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Psikoloji
Psikiyatri
Radyoloji
Saç Ekimi
Üroloji
Yoğun Bakım (Anesteziyoloji ve Reanimasyon)

⚠ Yasal Uyarı

Bu internet sitesinin içerikleri, siteye giriş yapan hastaların ve ziyaretçilerin güncel bilgilere ulaşabilmesi adına hazırlanmıştır. Sitedeki bilgilerin, sağlık alanında tanı, tedavi ya da ilaç reçetesi gibi bir özelliği bulunmamaktadır. İnternet sitemiz, sağlıkla ilgili bütün konuların ancak, doktor muayenesi ile teşhis ve tedavi edilebileceğini savunmaktadır. Sitede yer alan bütün bilgiler doktor muayenesine teşvik amacıyla hazırlanmaktadır. Doğru bilgiyi her zaman doktorlardan alabilirsiniz. Sitede yer alan bilgilerin yanlış anlaşılmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek mağduriyetlerden internet sitemiz sorumlu değildir. Site içerisindeki bilgilerin kopyalanarak, başka internet sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. İnternet sitemizdeki bilgiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerince, internet sitesinin sahibinin iznine bağlı olarak kullanılabilmektedir. Siteye giriş yapan tüm ziyaretçiler, yukarıda yer alan yasal uyarıyı bütünüyle ve şartsız olarak kabul etmiş sayılır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.